Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Vaimi @ 2010 08 06, 19:28)
aišku  g.gif  butu įdomu pabandyti, bet kažin kokia plaukučių spalva gautusi biggrin.gif  g.gif


Tik nemanyk, jog nuoviro dazymo poveikis bus lyg dazu, patamsejimas gali buti ir visai nematomas, priklausomai nuo plauku spalvos
Atsakyti
merginos, pasikartosiu su savo klausimu smile.gif gal kuri geriate priorina? labai idomu butu atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 07, 08:42)
merginos, pasikartosiu su savo klausimu smile.gif gal kuri geriate priorina? labai idomu butu atsiliepimai? smile.gif


as geriau kelis kartus ir visus tuos kartus jis man tikrai dave rezultata bet dabar atradau dar geresnius kerastases vitaminus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2010 08 07, 09:44)
as geriau kelis kartus ir visus tuos kartus jis man tikrai dave rezultata bet dabar atradau dar geresnius kerastases vitaminus  thumbup.gif


Kas do vitaminai? Kaina ir kur perkate? ax.gif
Atsakyti
dilgeliu nuoviras juk padeda nuo plauku slinkimo smile.gif
Atsakyti
p.s. Šiaip pastebėjau - kai po mėnesio nuo dažymo mano plaukai būna ataugę maždaug 1 - 1,5 cm, tuo laiku iškritęs plaukas būna visas dažytas, t.y. nė kiek nepaaugęs. Taigi, jis jau buvo numirėlis, tik dar laikėsi ant galvelės kažkiek mirksiukas.gif
[/quote]

tai va butent, tie negyvi, plaukai, kurie yra pasmerkti iskristi, jie ir iskris, tepk netepes, geriausia pasirinkti priemones is vidaus, kad stiprintu naujai ataugancius plaukus.. be to girdejau kad dauguma visu tu isoriniu priemoniu turi kazkokia medziaga kuri kazkokiu budu "suklijuoja" plauka prie saknies, jis laikosi ilgiau neiskrites ir atrodo kad maziau slenka... man irgi slenka, nusipirkau vitaminu, geriu nakvisas, tepu ir ampoles... netekusi kantrybes nubegau pasidaryti kraujo tyrimu.... vis tik manau kad man cia hormonai bludija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerous: 11 rugpjūčio 2010 - 18:17
Sveikos merginos, jungiuos ir as i slenkanciuju buri ax.gif

Pradejau savo proceduras nuo pirmadienio, stebesiu ar gereja bent kiek po menesio intensyvaus darbo.

jau antras men geriu zuvu taukas, nakvisas ir cinka. plaukams poveikio kolkas jokio nepastebejau, bet nagams jau matosi thumbup.gif
tryniau ir trinsiu i savaite viena karta saknis cesnako sultymis. kitus kartus pries plaunant plaukus saknis itrinsiu cemeryciu vandeniu.
nusipirkau alpecin sampuna. taip pat skalausiu ajaru saknu nuoviru.
na ziuresiu po menesiuko kas iseis po mano pasirinkto "gydimo" ax.gif

o to buteliuko cemeryciu vandens keliems kartams jums uztenka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 11 rugpjūčio 2010 - 22:04
As geriau Priorina, nezinau nuo jo, ar ne, bet slinkimas pamazu nustojo. Dar teko vartot Pantogara, irgi nieko. Bet. Po pusmecio ziuriu vel pradejo po truputi slinkt, bet esu nestuke.gif, matyt, hormonai itakoja...
Atsakyti
Man nuo slinkimo padėjo šitas tonikas... O dar jis skatina plaukų augimą ir padeda atsikratyti galvos niežulio ir pleiskanų (jei jų nėra itin daug) bigsmile.gif thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 08 12, 17:46)
Man nuo slinkimo padėjo šitas tonikas... O dar jis skatina plaukų augimą ir padeda atsikratyti galvos niežulio ir pleiskanų (jei jų nėra itin daug)  bigsmile.gif  thumbup.gif 

user posted image

kokia kaina šio toniko? 4u.gif ji turbut galima rasti vaistinėje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 08 11, 23:01)
Sveikos merginos, jungiuos ir as i slenkanciuju buri  ax.gif

Pradejau savo proceduras nuo pirmadienio, stebesiu ar gereja bent kiek po menesio intensyvaus darbo.

jau antras men geriu zuvu taukas, nakvisas ir cinka. plaukams poveikio kolkas jokio nepastebejau, bet nagams jau matosi  thumbup.gif
tryniau ir trinsiu i savaite viena karta saknis cesnako sultymis. kitus kartus pries plaunant plaukus saknis itrinsiu cemeryciu vandeniu.
nusipirkau alpecin sampuna. taip pat skalausiu ajaru saknu nuoviru.
na ziuresiu po menesiuko kas iseis po mano pasirinkto "gydimo"  ax.gif

o to buteliuko cemeryciu vandens keliems kartams jums uztenka?  g.gif


kaip kvapelis nuo cesnako, ar ilgai laikosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 08 12, 18:25)
kaip kvapelis nuo cesnako, ar ilgai laikosi?  ax.gif

kol slapi plaukuciai tai jaucias tas kvapukas doh.gif net siandien po antro plovimo kol slapi jautes, bet kai isdziuna tada nelieka jokio kvapo ax.gif
Atsakyti