Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 17:57)
Sveikos  4u.gif naudojau as vichy ampoles ir šiekiek nusivyliau  verysad.gif  plauku slinkimo nesumazino na tik nauju priaugino (tuom dziaugiuosi ) gal kas bandete Alpecin šampūną? ar verta jį išbandyti? 4u.gif


Man tas Alpecin šampūnas patiko jis tikrai paspartino plauku augima.. na dėl slinkimo kažkaip nepastebejau.. gal ir mažiau slinko.. stebuklų nebūna ,beto šis šampunas labai sausina plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 17:57)
Sveikos  4u.gif naudojau as vichy ampoles ir šiekiek nusivyliau  verysad.gif  plauku slinkimo nesumazino na tik nauju priaugino (tuom dziaugiuosi ) gal kas bandete Alpecin šampūną? ar verta jį išbandyti? 4u.gif


As dabar ji naudoju, taciau eina tik 2 savaite, tad ka galeciau pasakyt.... ax.gif vaistininke rekomendavo, laukiu stebuklo
Papildyta:
QUOTE(Gintut77 @ 2010 08 05, 17:31)
Man tas Alpecin šampūnas patiko jis tikrai paspartino plauku augima.. na dėl slinkimo kažkaip nepastebejau.. gal ir mažiau slinko.. stebuklų nebūna ,beto šis šampunas labai sausina plaukus ax.gif


Nu blinukas...mano ir taip sausi doh.gif
Atsakyti
na vichy nemazai kainavo pirkau 2 pakuotes bet nelb ka padejo nuo slinkimo gal verta isbandyti KAARAL g.gif
Papildyta:
fuksė lauksiu atsiliepimu 4u.gif nes as jau ko tik nesu isbandziusi ax.gif ir jau vilti prarandu, jog gali kas padeti.. g.gif o gal kas apie ajeru saknu arbata esat girdejusios? ar ji veiksminga? mociute minejo jog seniau padedavo ji net labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 05, 18:44)
na vichy nemazai kainavo pirkau 2 pakuotes bet nelb ka padejo nuo slinkimo gal verta isbandyti KAARAL  g.gif
Papildyta:
fuksė lauksiu atsiliepimu  4u.gif nes as jau ko tik nesu isbandziusi  ax.gif ir jau vilti prarandu, jog gali kas padeti.. g.gif o gal kas apie ajeru saknu arbata esat girdejusios? ar ji veiksminga? mociute minejo jog seniau padedavo ji net labai  g.gif


Naudoju ir tai....bet tik pradejau, skalauju ajeru saknu nuoviru, vienzo kovoju visais imanomais budais box.gif
Atsakyti
o ajeru saknu vaistineje yra pirkti? ar pati ju prisirauni? smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau ,kad kai skalavau dilgėlių+ąžuolo žievės nuoviru plaukai tikrai mažiau slinko.. tik kad labai pabosdavo darytis tą nuovirą, ir tinka tik tamsiems plaukams šis nuoviras ax.gif gal kas išbandys ir patiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintut77: 05 rugpjūčio 2010 - 19:35
QUOTE(Gintut77 @ 2010 08 05, 21:34)
Prisiminiau ,kad kai skalavau dilgėlių+ąžuolo žievės nuoviru plaukai tikrai mažiau slinko.. tik kad labai pabosdavo darytis tą nuovirą, ir tinka tik tamsiems plaukams šis nuoviras ax.gif gal kas išbandys ir patiks 4u.gif



o kaip gaminaisi ta nuovira? smile.gif
Atsakyti
tai turbut spalva pakeicia plauku?idomu ar labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 08 05, 20:38)
o kaip gaminaisi ta nuovira? smile.gif

Na užplikau karštu vandeniu.. palaukiu kol atvėsta nukošiu ir skalauju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2010 08 05, 12:21)
Labas, aš prieš porą metų naudojau Ducray - sąžiningai, ryte ir vakare, kartu su šampūnu. Man 'padėjo' tik tuo, kad nusiraminau, neva ėmiausi priemonių nuo plaukų slinkimo, 'vis kažką darau' maždaug. Bet jei slinkimas toks kaip mano - esate sveika, tyrimai geri, o slenka nuo streso, ne mažiau 'padės' bent keliskart pigesnė priemonė - yra Vilniuje Universiteto vaistinė, lipam į antrą aukštą, ten net be recepto prašom skystuko nuo plaukų slinkimo, parsinešam namo ir sąžiningai tepam galvos odą (tiksliau - su vata sąžiningai įspaudinėjam, tarsi 'įremiam', įsodinam tą skystį į odą). Padės naujiems ataugantiems plaukams (nes pasiruošusiems iškrist niekas nebepadės), mat sudėtinės dalys (kvepia senu geru kampariuku) stimuliuoja galvos kraujotaką, tuo pačiu - svogūniuko mitybą. Kainuoja 20-30 Lt smile.gif Ducray didesnių stebuklų nepadarys, tik mieliau kvepia, patogiau naudot, estetiškai atrodo ir brangiai kainuoja  4u.gif

p.s. Šiaip pastebėjau - kai po mėnesio nuo dažymo mano plaukai būna ataugę maždaug 1 - 1,5 cm, tuo laiku iškritęs plaukas būna visas dažytas, t.y. nė kiek nepaaugęs. Taigi, jis jau buvo numirėlis, tik dar laikėsi ant galvelės kažkiek  mirksiukas.gif

gal galetum parasyti sudeti to skystuko? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 05, 20:02)
o ajeru saknu vaistineje yra pirkti? ar pati ju prisirauni? smile.gif


Vaistineje
Papildyta:
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 05, 20:39)
tai turbut spalva pakeicia plauku?idomu ar labai g.gif


Na tamsina kazkiek
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 08 06, 20:12)
Vaistineje
Papildyta:
Na tamsina kazkiek

aišku g.gif butu įdomu pabandyti, bet kažin kokia plaukučių spalva gautusi biggrin.gif g.gif
Atsakyti