Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(inggusik @ 2010 01 21, 15:51)
As tai susitarkuoju svoguna, isspaudziu sultis ir su jomis itrinu plauku saknis, uzsidedu maiseli ant galvos, palaikau mazdaug 30 min. ir einu plaut plaukucius.  mirksiukas.gif Jei mazai gaunasi grynu svogunu sulciu, tai siek tiek su vandeniu praskiedziu, kad uztektu visas saknis itrinti. ax.gif

o negalima paimt perpjaut svoguna ir tiesiog su juo istrint saknis? g.gif labai jau arasy daug butu jeigu tarkuot reiktu..
Atsakyti
QUOTE(lovenote69 @ 2010 01 22, 21:31)
o negalima paimt perpjaut svoguna ir tiesiog su juo istrint saknis?  g.gif  labai jau arasy daug butu jeigu tarkuot reiktu..

Gal, nebandziau taip. Bet kazin ar pavyktu taip visas saknis itrinti. g.gif Man atrodo paprasciau su sultimis.
Atsakyti
reikia ir man patarimo, viskas turbut prasidejo kai plaukus pradejau dazyt, po pirmo karto dar neslinko, o dar po antro baisybe, per diena visa plauku sepiaty prirenku plauku, visur prikrite. Nezinau ka daryt, patarkite, nes jiai sitaip tai neteksiu plauku.
beto vartoju KT (kuriu mest negaliu, saugomes)
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 23, 10:24)
reikia ir man patarimo, viskas turbut prasidejo kai plaukus pradejau dazyt, po pirmo karto dar neslinko, o dar po antro baisybe, per diena visa plauku sepiaty  prirenku plauku, visur prikrite. Nezinau ka daryt, patarkite, nes jiai sitaip tai neteksiu plauku.
beto vartoju KT (kuriu mest negaliu, saugomes)

Palauk, brangioji, matau tavo leliukas dar visai mazutis. TAi normalu, kad plaukai slenka po gimdymo. Man po gimdymo plaukai baisiai slinko apie metus. Poto apstojo. Ir nieko cia nepadarysi. Galima gerti vitaminus, naudoti visokias priemones nuo slinkimo, bet man asmeniskai niekas nepadejo. KAi pradejo ataugineti, tai kaip eziukas vaiksciojau lotuliukas.gif , visokiu ilgiu buvo, vieni ilgi, o kiti stovi piestu, nes trumpuciai, tai nusikirpau plaukus trumpiau ir thumbup.gif
O dazymas, aisku itakos gali tureti. Pasaugok plaukelius dabar. O kokiais dazais dazei?
Atsakyti
QUOTE(Kasema @ 2010 01 23, 13:04)
Palauk, brangioji, matau tavo leliukas dar visai mazutis. TAi normalu, kad plaukai slenka po gimdymo. Man po gimdymo plaukai baisiai slinko apie metus. Poto apstojo. Ir nieko cia nepadarysi. Galima gerti vitaminus, naudoti visokias priemones nuo slinkimo, bet man asmeniskai niekas nepadejo. KAi pradejo ataugineti, tai kaip eziukas vaiksciojau  lotuliukas.gif , visokiu ilgiu buvo, vieni ilgi, o kiti stovi piestu, nes trumpuciai, tai nusikirpau plaukus trumpiau ir  thumbup.gif
O dazymas, aisku itakos gali tureti. Pasaugok plaukelius dabar. O kokiais dazais dazei?

as kirplykoj daziaus, bet man ispradziu tai nesllinko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 23, 19:43)
as kirplykoj daziaus, bet man ispradziu tai nesllinko blink.gif

Tai gal tiesiog taip sutapo, kad po dazymo pradejo slinkti. Gimdymas cia itakos tikrai turi. Kiek as pazystu, tai visoms po gimdymo plaukai gerokai slinkti pradejo.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 23, 19:43)
as kirplykoj daziaus, bet man ispradziu tai nesllinko blink.gif


Plaukai odoje issilaiko 3 men. taigi po gimdymo kai praeina tiek laiko jie ir pradeda slinkti, kiek esu skaiciusi, tai buna gimdymo metu patirtas stresas ir del to plaukai zuva, kurie dar odoje issilaiko 3 men.
Atsakyti
pasakykit kaip tiksliai naudoti cemeryciu tirpala.itrinti ir laikyti ?kiek ir kaip?kas kiek laiko? blush2.gif
Atsakyti
o gal kokiu tada vitaminu parekomenduotumete, nors jiai plaukams nebades (jiai cia slenka po nesstumo) bet tada nagams pades.
Atsakyti
slenka ir man ziauriai, kuokstais... tuoj plika busiu g.gif biggrin.gif nusipirkau fitoval sampuno ir kapsuliu, girdejau kad 2 priemones padeda geriau... pagerejimo nesimato, jau baigiu sunaudot schmoll.gif reis dar kazka bandyt...
Papildyta:
gal kuri naudojot silici?ir galit pasidalint ispudziais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 01 25, 02:15)
pasakykit kaip tiksliai naudoti cemeryciu tirpala.itrinti ir laikyti ?kiek ir kaip?kas kiek laiko? blush2.gif

Jeigu karta i savaite dedat kauke plaukams, tai pries ja saknis gerai istrinkite su vata suvilgyta cemeryciom. Pajausite kaip kaista galvos oda. Tai neissigaskite, taip turi buti. Vadinasi suaktyvino kraujotaka, ir plauku saknims paduoda daugiau kraujo ir skatina augima.
O likusius plaukus istepkite kauke, ir po poros, trejeto valandu isplaukite.
Galite naudot ir viena, tada istinat, maisiuka ant galvos ir po pusvalandzio isplaukite.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 01 25, 16:12)
Jeigu karta i savaite dedat kauke plaukams, tai pries ja saknis gerai istrinkite su vata suvilgyta cemeryciom. Pajausite kaip kaista galvos oda. Tai neissigaskite, taip turi buti. Vadinasi suaktyvino kraujotaka, ir plauku saknims paduoda daugiau kraujo ir skatina augima.
O likusius plaukus istepkite kauke, ir po poros, trejeto valandu isplaukite.
Galite naudot ir viena, tada istinat, maisiuka ant galvos ir po pusvalandzio isplaukite.


Manau geras variantas thumbup.gif

O man padejo vienos is SM mamytes receptukas:
1 karta per savaite padaryt tokia kaukyte - 1saukstas recinu aliejaus, 1 saukstas alyvuogiu aliejaus, 1 trynis ir 50ml balzamo thumbup.gif Laikyti apie 2 val
Daryti nemaziau 10 kartu mirksiukas.gif

Gal ir jums pades sis receptukas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti