Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Sakykit merginos ar kam nors yra padeje vitaminai Pantogar nuo plauku slinkimo ir siaip pagerino plaukus? Noriu pirkti, sako kad labai neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 08 04, 11:27)
Sakykit merginos ar kam nors yra padeje vitaminai Pantogar nuo plauku slinkimo ir siaip pagerino plaukus? Noriu pirkti, sako kad labai neblogas  4u.gif


laba diena, man viena gerai pažįstama vaistininkė patarė nepirkti šių vitaminų, ne todėl kad jie blogi,o todėl kad jie padidina plaukuotumą ne tik ant galvos smile.gif
Atsakyti
Niekad negridejau kad jie didintu plaukuotuma schmoll.gif Ten gi vien vitaminai, jokio hormonu ar panasiai. Jau 3 menesiu geriu, slinkimo aisku nestabdo,bet plauko struktura zymiai pagerejo ir graziai blizga naujai atauge plaukai.
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 08 04, 12:15)
Niekad negridejau kad jie didintu plaukuotuma schmoll.gif Ten gi vien vitaminai, jokio hormonu ar panasiai. Jau 3 menesiu geriu, slinkimo aisku nestabdo,bet plauko struktura zymiai pagerejo ir graziai blizga naujai atauge plaukai.

na plaukuotumo man irgi nedidina, as pradejau pries kelias savaites vel gert, buvau jau ir seniau gerus, man slinkimo nemazina, bet pridygsta nauju plaukiuku, tai bent sis tas ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif naudojau as vichy ampoles ir šiekiek nusivyliau verysad.gif plauku slinkimo nesumazino na tik nauju priaugino (tuom dziaugiuosi ) gal kas bandete Alpecin šampūną? ar verta jį išbandyti? 4u.gif
Atsakyti
merginos, visos temos neskaiciau, bet labai prasau gal atsilieptumet 4u.gif
ar geriate kuri nors vitaminus PRIORIN? kaip poveikis ar yra? gal dar galetumet parasyti is kur kaip uzsisakote?
ir dar labai domina atsiliepimai apie DUCRAY losjona nuo slinkimo? mastau pirkti, kaina nemaza, tai atsiliepimu noretusi ar verta isigyti? smile.gif
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 05, 09:15)
ir dar labai domina atsiliepimai apie DUCRAY losjona nuo slinkimo? mastau pirkti, kaina nemaza, tai atsiliepimu noretusi ar verta isigyti? smile.gif
aciu labai   4u.gif


Labas, aš prieš porą metų naudojau Ducray - sąžiningai, ryte ir vakare, kartu su šampūnu. Man 'padėjo' tik tuo, kad nusiraminau, neva ėmiausi priemonių nuo plaukų slinkimo, 'vis kažką darau' maždaug. Bet jei slinkimas toks kaip mano - esate sveika, tyrimai geri, o slenka nuo streso, ne mažiau 'padės' bent keliskart pigesnė priemonė - yra Vilniuje Universiteto vaistinė, lipam į antrą aukštą, ten net be recepto prašom skystuko nuo plaukų slinkimo, parsinešam namo ir sąžiningai tepam galvos odą (tiksliau - su vata sąžiningai įspaudinėjam, tarsi 'įremiam', įsodinam tą skystį į odą). Padės naujiems ataugantiems plaukams (nes pasiruošusiems iškrist niekas nebepadės), mat sudėtinės dalys (kvepia senu geru kampariuku) stimuliuoja galvos kraujotaką, tuo pačiu - svogūniuko mitybą. Kainuoja 20-30 Lt smile.gif Ducray didesnių stebuklų nepadarys, tik mieliau kvepia, patogiau naudot, estetiškai atrodo ir brangiai kainuoja 4u.gif

p.s. Šiaip pastebėjau - kai po mėnesio nuo dažymo mano plaukai būna ataugę maždaug 1 - 1,5 cm, tuo laiku iškritęs plaukas būna visas dažytas, t.y. nė kiek nepaaugęs. Taigi, jis jau buvo numirėlis, tik dar laikėsi ant galvelės kažkiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 05 rugpjūčio 2010 - 11:23
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 04, 17:57)
Sveikos  4u.gif naudojau as vichy ampoles ir šiekiek nusivyliau  verysad.gif  plauku slinkimo nesumazino na tik nauju priaugino (tuom dziaugiuosi ) gal kas bandete Alpecin šampūną? ar verta jį išbandyti? 4u.gif




man vichy zymiai didesni poveiki turejo, negu pvz kaaral, kuriu daugiau nepirksiu schmoll.gif man alpecin kaip priemone nuo slinkimo - per silpnas daiktas, bet kaip skatinantis augima - thumbup.gif
Atsakyti
o gal kokia gera priemone zinot nuo plauku slinkimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 05, 16:28)
o gal kokia gera priemone zinot nuo plauku slinkimo? 4u.gif


Pabandykite KAARAL arba Vichy.

Vichy nebandžiau, bet girdėjau neblogus atsiliepimus.
O KAARAL bandžiau. Man patiko ir padėjo lašiukai:
user posted image

Preparatas kalnų arnikos, raudonojo ankštpipirio, dilgėlės lapų ekstraktų, arbatmedžio aliejaus ir kitų svarbių sudėtinių dalių pagrindu yra rekomenduojamas esant tiek židininiam, tiek bendram plaukų slinkimui, o taip pat norint sustiprinti plaukų šaknis, stimuliuoti plaukų augimą, suaktyvinti galvos odos kraujo apytaką. Stimuliuoja dar beaugančių plaukų svogūnėlių augimą. Plaukai auga žymiai greičiau ir būna žymiai sveikesni.
Naudojimas: naudoti po galvos plovimo. Keletą lašų užlašinti ant plaukų slinkimo židinio ir švelniai įtrinti į odą. Nenuplauti. Nuo plaukų slinkimo naudoti 2 kartus per savaitę. Plaukų augimo skatinimui, plaukų šaknų stiprinimui ir galvos odos kraujotakai pagerinti reikėtų naudoti 1 kartą per 10 – 14 dienų.

Vidutinė kaina: 49 Lt
Atsakyti
del kaaral lasiuku nepasakysiu, nebandziau, bet ampules - nieko gero.
Atsakyti
Maciau kaip tik snd per viena laida toki recepta,reikes pasigamint ir isbandyt:0,5l konjako,2kiausinio tryniai,1zaliasis pipiras ir visa mase(tik neismaisyti) laikyti menesi tamsioje vietoje ir paskui tepti saknis.Reiks bandyt ax.gif
Atsakyti