Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Tad laukiu dar savaites iki apsilankymo GK klinikoje ir hipnuotizuoju zvilgsniu Regaine pakuote. unsure.gif Savaite viena man jau nieko nebepakeis
[/quote]

Sėkmės 4u.gif Nekantriai laukiu žinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pries metus irgi taip smarkiai eme kristi plaukai, tiesiog kuokstais. Tai dariausi tyrimus: www.plaukai.lt; na ir ka, konstatavo kad taip, smarkiai slenka, bet kad tam nera jokios priezasties, ir kad plikimas negresia (beveik is kiekvieno svogunelio po 3 plaukelius auga, ir jie gyvybingi ir t.t.) klausinejo ar nebuvo kokio streso. ir tik veliau paskaiciau kazkur inete kad jei menesi organizmas gaus tik iki 1200 kcal per diena, tai sitai atsilieps visoms ne gyvybiskai svarbioms sistemoms, ir plaukai pirmoj vietoj buvo pamineti kad po 3 menesiu ims slinkti. Ir va tada prisiminiau, kad visa menesi laikiausi grieztos dietos, 1000-1200 kcal/diena, ir tas slinkimas prasidejo praejus 3 menesiams po tos dietos doh.gif Paskui nustojo slinkti, bet siaip plaukai mano ploni kaip voratinklis, visada tokie buvo, kazka reikia daryti kad sustipretu, gal kokiu ideju turetumete g.gif
Atsakyti
Sveikutes, nezinau gal jau buvo paminetas vienas sampunas nuo plauku slinkimo tai lakme k. teraphy. Man asmeniskai jis padejo, pirkau eurovaistineje kainavo apie 30lt.
Atsakyti
QUOTE(viktorija1995 @ 2010 06 27, 12:00)
Sveikutes, nezinau gal jau buvo paminetas vienas sampunas nuo plauku slinkimo tai lakme k. teraphy. Man asmeniskai jis padejo, pirkau eurovaistineje kainavo apie 30lt.

thumbup.gif as irgi naudoju lakme, pati naudoju sampuna sausiems ir pazeistiems plaukams, nes nuo slinkimo ivairus sampunai man labai issausino plaukus, pilna tokiu nediduku iskritusiu plaukeliu, manau, kad ne ka mazesne pas mane beda ir luzinejimas, ilgainiui naudojant, tikrai pagereja su lakme
Atsakyti
http://www.facebook....133215510041738

geriausios kirpejos , pades jums sutvarkyti plaukus ir patars kaip juos priziureti
Vilnius

smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat slenka plaukai, taigi pradejau naudoti rusiska sampuna su placenta. Jis taip ir vadinasi "placenta", pirkau Eurokoje. Kartu naudoju ampules su placenta... Na o poveikis tikrai matosi.. na bet aisku neperseniausiai baigesi sesija, tai manau, ir tai turi itakos. be to drauge naudojo silicio geli. sake, kad labai neskanus, bet padeda...
Atsakyti
Sveiki, parduodu ypač efektyvią Viviscal Maximum Strenght priemonę moterims nuo plaukų slinkimo.
Galioja iki 2011-05. Dėžutės (60tabl. užtenka vienam mėnesiui) kaina 149lt
Tel nr.: 864197882
Atsakyti
Ir mane sezoniškai vargina plaukų slinkimas. Šiandien vaistinėje mačiau ajerų stiebagumbius. Paskaičiau, kad jų nuoviras taip pat tinka naudoti prieš slinkimą. Ar kas nors bandėte jį?

Man labiausiai padėjo Lakmės šampūnas ir skalavimas žibalu (iš Senukų, skiestas vandeniu).
Atsakyti
QUOTE(viktorija1995 @ 2010 06 27, 12:00)
Sveikutes, nezinau gal jau buvo paminetas vienas sampunas nuo plauku slinkimo tai lakme k. teraphy. Man asmeniskai jis padejo, pirkau eurovaistineje kainavo apie 30lt.


O po plavimo plaukai neatrodo nusiure? Jis nesausina plauku? 4u.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
patarkite, turiu beda, vakar tik pastebejau kad pilni namai plauku, na zinoma jie ilgi gal todel ir atrodo daug,bet siandien isiploviau galva ir su stambiomis sukomis sukavau tai net baisu pasidare didziausias kuokstas plauku, na zinoma pries gera menesi apturejau labai dideli stresa kuris ir dabar kartas nuo karto buna, dar pries menesi meciau gerti kontracepptikus, patarkite nuo ko man pradeti gelbeti savo plaukucius 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1995 @ 2010 06 27, 13:00)
Sveikutes, nezinau gal jau buvo paminetas vienas sampunas nuo plauku slinkimo tai lakme k. teraphy. Man asmeniskai jis padejo, pirkau eurovaistineje kainavo apie 30lt.

man sitas sampunas nepadejo,labai sausino plaukus plaukai buvo siurkstus. ir kaip slinko taip ir slenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 07 06, 12:26)
man sitas sampunas nepadejo,labai sausino plaukus plaukai buvo siurkstus. ir kaip slinko taip ir slenka  doh.gif

as asmeniskai naudojau skirta sausims plaukams, tai maniskiams tinka, nors siaip jie visada sausi budavo, nuolat ji naudoju, man visai tinka
Atsakyti