Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Jooo, Lu Lu, tavęs pasiskaičius optimizmo nedaug verysad.gif
Aš irgi beveik tikra, kad man paveldimas slinkimas, tai gal geriau nemėtysiu pinigų. Bet tai jūs man pasakykit galų gale, kiek tas genetinis plikimas gali tęstis - kol nuplinki? (Mano dabar nuslinkę maždaug pusė plaukų, realiai matyti, kad išretėję verysad.gif )
Atsakyti
ka turit omeny kad PAVELDIMAS SLINKIMAS? pagal tevus ziurit ar kaip? mastau.gif o tai jusu tevai praplike?
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 06 20, 16:06)
Jooo, Lu Lu, tavęs pasiskaičius optimizmo nedaug verysad.gif
Aš irgi beveik tikra, kad man paveldimas slinkimas, tai gal geriau nemėtysiu pinigų. Bet tai jūs man pasakykit galų gale, kiek tas genetinis plikimas gali tęstis - kol nuplinki? (Mano dabar nuslinkę maždaug pusė plaukų, realiai matyti, kad išretėję verysad.gif )



sorry jeigu nuliudinau unsure.gif tiesiog papasakojau savo atveji 4u.gif
kiek jis gali testis tai sunku pasakyti, vieniems greiciau , kitiems ilgiau, va man jau 7 metai slenka ir dar nenuplikau, plauku dar tikrai nemazai ir niekas dar nepastebi kad turiu bedu su plaukais, tik sako ka cia issigalvoji va kiek dar plauku turi rolleyes.gif bet as tai zinau kiek buvo ir kiek dabar..ir vyras sako matai kad kai susipazinom kad buvo daugiau plauku, buvo kaip kupstas toks,priekyje kirpciai ilgi , o dabar sako matos kad plaku maziau, bet tikrai nesimato kad plinki.. o per kiek laiko netekai puses? gal tik taip atrodo kad puse jau? 4u.gif nes paciai visad baisiau atrodo negu yra ...kaip ir man, atrodo jau plike sviecia priekyje, bet svetimi nemato nieko 4u.gif

mano tevas praplikes..o isprovokavo plikima kotraceptikai. jei ju nebuciau gerus, galbut si liga man isvis nebutu pasireiskus, a gal butu pasireiskus per menopauze..zodziu aciu kontraceptikams cool.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 06 20, 14:00)
aciuks.gif profilaktiskai ieskausi sau kazko  rudeniui, bet panasu,kad ir vel reikes imti Vichy ampules, jos man geriausios thumbup.gif

Charisma, jei profilaktishkai, tikrai jos tiks. Vichy ampulese yra vienas komponentas kuris skatina plaukelius augti tik kol ji vartoji, kai nustoji, jie iskrenta, ir tikrai per brangiaia kainuoja (turint omeny efekta).
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2010 06 20, 20:14)
galbut si liga man isvis nebutu pasireiskus, a gal butu pasireiskus per menopauze..zodziu aciu kontraceptikams  cool.gif

Lulu, cia kam kaip turbut, nes kiek merginu priesingai turi gerti kontraceptikus kad sureguliuotu hormonini fona :S
O siaip kiek as buvau beskaiciusi - daugmaz niekas nezino kodel ypac moterys praranda plaukus, kiek maciau katastrofisku nuotrauku kai merginos nuplikdavo visishkai su puikiausiais tyrimu rodyklaiais, budamos 100 procentu sveikos ? O kiek yra tuo paciu bozmhu ir narkomanu ir alkoholiku su nuostabiais plaukais? Aishku yra tu atveju kai plaukai prarandami del tam tikros lygos, bet jie tikrai nera dazni blink.gif
Eve-line - "paveldomas" ne visai korektiskas zodis, nes genetinis faktorius irgi nelemia nieko (pvz. mano seimoje bent sau iki proseneles visu plaukai yra ir buvo nuostabus, o mano vieno draugo du broliai yra pliki o jis pats tokius plaukus turi, kad ir mergina pavydetu). Taip vadina plikima kuris vyksta androgenams jautrioje zonoje - galvos priekyje ir virsuje.
Atsakyti
ot velnias, man irgi ziauriai sumazejo plauku priekyje :cry
tik nenorejau labai nerimauti, o dbr... doh.gif ka daryt ... reiks pasiskaityt...
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 06 20, 19:29)
Lulu, cia kam kaip turbut, nes kiek merginu priesingai turi gerti kontraceptikus kad sureguliuotu hormonini fona :S
O siaip kiek as buvau beskaiciusi - daugmaz niekas nezino kodel ypac moterys praranda plaukus, kiek maciau katastrofisku nuotrauku kai merginos nuplikdavo visishkai su puikiausiais tyrimu rodyklaiais, budamos 100 procentu sveikos ? O kiek yra tuo paciu bozmhu ir narkomanu ir alkoholiku su nuostabiais plaukais? Aishku yra tu atveju kai plaukai prarandami del tam tikros lygos, bet jie tikrai nera dazni  blink.gif
Eve-line - "paveldomas" ne visai korektiskas zodis, nes genetinis faktorius irgi nelemia nieko (pvz. mano seimoje bent sau iki proseneles visu plaukai yra ir buvo nuostabus, o mano vieno draugo du broliai yra pliki o jis pats tokius plaukus turi, kad ir mergina pavydetu). Taip vadina plikima kuris vyksta androgenams jautrioje zonoje - galvos priekyje ir virsuje.



taip , zinoma, ivairiai buna, as tik sakau kaip buvo mano atveju 4u.gif nes metus gert kontracepikus, o juos geriau pora metu, iskart po poros menesiu prasidejo slinkimas verysad.gif buna ir taip, kad skiria tuos kontraceptikus pagydyti viena, bet "pagydo" visai kita..nes nezinia kaip organizmas gali reaguoti schmoll.gif mano tyrimai irgi visi puikus..ir hormonai, ir skydliauke, ir visi feritinai, gelezis ir t.t...kai dariau mikroelementu tyrima daktaras mane nuramio, sako zinau kas tau negerai, atseit truksta kazkokiu mikroelementu, bet gaves tyrimo atsakyma buvo nustebes, nes viskas pas mane puiku..o as jau irgi buva patenkinta kad va tuoj suzinosim ko man truksta, pagersiu ir viskas bus ciki ..deja..
ir su tuo androgeniniu taip buna, kad tevas plikas, vienas sunus irgi plikas, o kitas seveliura nuostabia turi..taip kad velnias zino kaip cia is tikruju yra doh.gif bet as savo bedos nu niekaip negaliu pripazinti ir su ja susigyventi, vis tikiuosi gal praeis 4u.gif vis cia uzeinu paskaitinet, galvoju gal kas atrado kokia stebuklinga priemone nuo slinkimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 20, 21:39)
ot velnias, man irgi ziauriai sumazejo plauku priekyje :cry
tik nenorejau labai nerimauti, o dbr...  doh.gif  ka daryt ... reiks pasiskaityt...

Nuo tokio plikimo (jei cia tikrai hormoninis) kol kas moterims tik vienas gydymas: isoriniai antiandrogenai, stabdantys plikima (panasu i ta tepliuka, kuri israse merginoms GK klinikoje)/arba kontraceptikai i vidu + plauku augimo stimuliatorius (Regaine). Visi turi pasaliniu efektu nemazai, bet tik jie pripazainti ir ismeginti klinikose.
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2010 06 20, 22:14)
bet as savo bedos nu niekaip negaliu pripazinti ir su ja susigyventi, vis tikiuosi gal praeis  4u.gif vis cia uzeinu paskaitinet, galvoju gal kas atrado kokia stebuklinga priemone nuo slinkimo  lotuliukas.gif

As tai vis laukiu kol suzinosiu ar man tas androgenetinis ar labai stiprus po streso (laiduotuves, darbas, miego sutrikimai ir pan), nor man sake kad stiprus stresinis plikimas gali provokoti ir androgenetini jei jis buvo uzprogramuotas. Sian nusipirkau Regaine, sedziu ziuriu i buteliuka ir bijau purksti - cia turbut psichologinis dalykas, nes jei pradesiu reiskia viskas rimta, bu pradejau taikyti "sunkiaja artilerija" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 06 19, 07:03)
Daugoka g.gif
O jie ten visada nustato tikslią priežastį ar tik pasako, yra genetinis plikimas ar ne?



Idomu, gal kuri zinote, ar Kaune nera klinikos kur nustato genetinis plikimas, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 06 20, 23:14)
Nuo tokio plikimo (jei cia tikrai hormoninis) kol kas moterims tik vienas gydymas: isoriniai antiandrogenai, stabdantys plikima (panasu i ta tepliuka, kuri israse merginoms GK klinikoje)/arba kontraceptikai i vidu + plauku augimo stimuliatorius (Regaine). Visi turi pasaliniu efektu nemazai, bet tik jie pripazainti ir ismeginti klinikose.
Papildyta:

As tai vis laukiu kol suzinosiu ar man tas androgenetinis ar labai stiprus po streso (laiduotuves, darbas, miego sutrikimai ir pan), nor man sake kad stiprus stresinis plikimas gali provokoti ir androgenetini jei jis buvo uzprogramuotas. Sian nusipirkau Regaine, sedziu ziuriu i buteliuka ir bijau purksti - cia turbut psichologinis dalykas, nes jei pradesiu reiskia viskas rimta, bu pradejau taikyti "sunkiaja artilerija"  unsure.gif



ir man tas pats, jei jau pradesiu naudoti regaine, reiskia pripazinsiu kad man ta androgenine, ir reikes ta regaine purksti visa gyvenima unsure.gif bet as kazkaip vistiek nepasitikiu 100 % ta gydytoja is GK klinikos...dar noreciau kad kitas gydytojas patvirtintu, bet kad pas mus lietuvelej ner tokiu daktaru kurie butu kompetentingi siuo klausimu....deja..o vaziuot kazkur i kita sali spacialiai neiseina..nors gal cia tik mano uzsispyrimas, nenoras susitaikyti, o daktare galibut ir teisingai nustate diagnoze... verysad.gif po stipriu stresu irgi gali buti labai stiprus slinkimas..man atrodo kad androgeninis leciau progresuoja, jei staiga netekot daug plauku drisciau manyti kad vistik cia ne androgeninis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 06 21, 11:33)
bet as kazkaip vistiek nepasitikiu 100 % ta gydytoja is GK klinikos...dar noreciau kad kitas gydytojas patvirtintu, bet kad pas mus lietuvelej ner tokiu daktaru kurie butu kompetentingi siuo klausimu....deja..

Lulu, o gal turi savo kompiuternio tyrimo rezultatus? Tada nukreipciau tave i viena puslapi, kur konsultuoja labai geri gydytojai, tarp ju yra ir dermatologe trichologe (atsako nereguliariai - kas siaip aisku, tas konsultacinis forumas jiems pelno nenesa), tai ten gal ji padetu su diagnoze paziurejusi skaiciukus tyrime, juk pagal skirtingu plauku kieki ir tanki nustato. Rasyk man i PZ jei sudomintu. 4u.gif
Atsakyti
Vikutuk, o kodėl taip bijai to Regain? Koks gali būti šalutinis poveikis, gal gali plačiau šiek tiek.

Kažkuri mergina klausė, kaip suprantu, kad pusės plaukų netekau biggrin.gif
Na, skaičiuot neskaičiavau. Iš pradžių, kaip ir jūs, pastebėdavau tik slenkančius - po plovimo ir šiaip pilnas grindis. Vėliau ėmė išslysti plaukų segtukas, kurį naudojau metų metus - nebeužteko plaukų, kad laikytųsi. O dabartinė stadija - kai pakeliu kirpčius, matosi "pasislinkusi" plaukų augimo linija kokį centimetrą aukštyn, išplikę šonai (vyriško tipo aukšta kakta) ir tiesiog išretėję plaukai, šviečia oda. Tiesa, ne lopais, bet pagal vaizdą turbūt kas antro plauko tikrai nėra verysad.gif Tai va tokia situacija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 06 21, 15:37)
Vikutuk, o kodėl taip bijai to Regain? Koks gali būti šalutinis poveikis, gal gali plačiau šiek tiek.


shalutinis yra tas kad pirma menesi gali dar labiau slinkti plaukai, kitas man smalsu ar nebuna atveju kad prie jo pripranti ir jis pradeda nebeveikti. Nes galima, aisku pereiti i 5 proc.Regaine. O kas bus jei ir prie jo priprasi? g.gif Del to ieskau merginu, kurios juo jau bent kokius 4-5 metus naudojasi. Ir vel gi psihologishkai - jei pradedu jie vartoti, pripazinsiu kad patys mano plaukai be vaistu jau nebeataugs schmoll.gif Nors gali buti kad cia tusti baime, nes man sake kad ir nuo difuzinio slinkimo ji vartoja pusmeti, kad paspartintu savo plauku augima. T.y.jei folikulai yra sveiki ir sugeba gaminti plauka po to, nutraukus Regaine, niekur jis neiskris. Taciau androgenetinio atveju plaukai augs tik kol ji vartoji. Tad laukiu dar savaites iki apsilankymo GK klinikoje ir hipnuotizuoju zvilgsniu Regaine pakuote. unsure.gif Savaite viena man jau nieko nebepakeis
Atsakyti