Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

[quote=Mojo,2010 06 18, 07:45]
[quote=vikutuk,2010 06 18, 01:09]
Merginos o kas buvo GK klinikoje del plauku slinkimo?

Suprantu, kad mes panašaus likimo. Man slenka jau 5 metus verysad.gif
Aš ruošiuosi eiti pas trichologą į Sugiharos kliniką, bet kol kas dar laukiu Pantogar efekto ir dar pora kursų azoto terapijos atlankysiu. Bet manau, kad ir man paveldimas koks nors plikimas.
Jei nueisi į GK, būtinai parašyk, kaip ir kas mirksiukas.gif
[/quote]
As pavyzdziui nesu buvusi pas trichologa, taciau kiek girdejau atsiliepimu, tai is esmes skiria tas pacias priemones, kad ir pantogar ar panasius, ir merginom, kuriom ilgai slinko, niekas ir nepasikeite, tik kainavo daug pinigeliu, aisku gal bandyt ir verta, taciau vat girdejau tokia nuomone. Dabar, kas liecia ivairius genetinius slinkimus, kaip man pasake dermatologe, is esmes nieko pakeist neimanoma, antra, naudojant priemones su hormonais, gali ir nustot slinkt (gali, bet sake nebutinai nustos), taciau vos nutrauki, vel smunka, kartais net labiau. Nezinau, kiek tame tiesos, bet cia gydytojos zodziai verysad.gif
Atsakyti
Mojo: 29 diena uzsirasiau i GK - bent jau is to, ka girdejau, vienitele vieta LT kur yra gera technika ir gydytoja yra sazininga.
Simona00: tavo dermatologe buvo visishkai teisi - jei androgenetinis slinkimas, tai niekas nezino kodel jis atsiranda. Vaistas cia yra antiandrogenai (kurie bolkuotu svoguneliu jautruma hormonams, cia butu kontraceptines tabletes ala Janine ar Diane) + hormoninis plauku augimo stimuliatorius Regaine (yra dar pora kitu pavadinimu, bet visur ta pati medziaga - minoksidilis). Jei slinkimas reakcinis (stresas, vitaminu stoka, skydliauke ir pan.) - reikia salinti priezasti ir laukti kol patys atauags. Bet visi gydytojai pripazista, jog iki galo nezino to pokyciu priezasciu.
Man visa ta istorija su hormonais irgi nelabai patinka, bet..ka bepadarysi. As prisimenu kokie mano plaukai buvo ir peruko nesiotis nenoriu, kovosiu uz kiekviena nauja plauka, horomonu pagalba arba ne.
Yra tik dvi paguodos: jaunoms moterims tai ta, kad po gimdymo hormonu fonas pasikeis ir situacija su plaukais pageres, ir siaip moteru hormonu fonas keiciasi. O antra - pasaulis juda permyn, gal atsiras nauju priemoniu...Va jau pradejo bandyti klonuoti plaukus mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Mojo,2010 06 18, 07:45]
[quote=vikutuk,2010 06 18, 01:09]
Merginos o kas buvo GK klinikoje del plauku slinkimo?

Suprantu, kad mes panašaus likimo. Man slenka jau 5 metus verysad.gif
Aš ruošiuosi eiti pas trichologą į Sugiharos kliniką, bet kol kas dar laukiu Pantogar efekto ir dar pora kursų azoto terapijos atlankysiu. Bet manau, kad ir man paveldimas koks nors plikimas.
Jei nueisi į GK, būtinai parašyk, kaip ir kas mirksiukas.gif
[/quote]

Zinok tik GK klinikoje yra ta kompiuterizuota plauku svoguneliu diagnostika kuri leidzia suprasti ar paveldetas plikimas ar ne. As butent del to ten ir susiruosiau, nors ir brangu. Jau buvau pasiryzus i Rusija vaziuoti, nes niekur kitur arciau to tyrimo nedaro (Latvija, Estija, Suomija, Svedija). Nes ten kkaip yra kai paveldetas slinkimas (ji taip pat vadina androgenetiniu), virsugalvyje ir sonose plauku tankis skiriasi nuo kitu galvos zonu, taip pat ten daugiau (mieganciu/nebeauganciu) plauku. Bet visa tai gali nustatyti tik ta kompiuterine programa, paprasta trichograma to neparodys.
Atsakyti
Vikutuk, o kiek GK visa tai kainuos tau (be priemonių, tik pats tyrimas)?
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 06 18, 14:49)
Vikutuk, o kiek GK visa tai kainuos tau (be priemonių, tik pats tyrimas)?

Pasake kad pats tyrimas 300 LT (aisku brangu nes Rusijoje 60-150 Lt, bet deja su viza dar daugiau gautusi), gydytojos konsultacija (niekas nesiulo primigtinai, cia jei pageidautum, nes ta pati gydytoja dermatologe kkurioje Vilniaus ligonineje dirba) - 150 Lt
Atsakyti
paskaitinejau jusu tema ir susidare ispudis, kad jus tik isoriskai paukus gaivindamos norit gaut rezultata. Juk slinkimas 80proc atveju susijes su vidinem ligom, iv stipriu vaistu vartojimu. Plius labai svarbu - mityba, mineralines medziagos, pakankamas amino rugsciu, vitaminu kiekis. Kazkokios vienos stebukingos tabletes gerimas tikrai nesustabdys plauku slinkimo. Turi buti SVEIKAS organizmas.
Man ir paciai siuo metu slenka labiau nei noretusi, bet priezastis daugiau maziau zinau, tai nesiparinu labai... dedu kaukes su varnalesom ir laukiu "stebuklo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 06 18, 14:07)
Pasake kad pats tyrimas 300 LT (aisku brangu nes Rusijoje 60-150 Lt, bet deja su viza dar daugiau gautusi), gydytojos konsultacija (niekas nesiulo primigtinai, cia jei pageidautum, nes ta pati gydytoja dermatologe kkurioje Vilniaus ligonineje dirba) - 150 Lt


Daugoka g.gif
O jie ten visada nustato tikslią priežastį ar tik pasako, yra genetinis plikimas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 06 19, 07:03)
Daugoka g.gif
O jie ten visada nustato tikslią priežastį ar tik pasako, yra genetinis plikimas ar ne?

As dar nebuvau, tad suzinosim po savaites. Man yra svarbiausia suzinoti kol kas andoregenetinis ar ne. Nes jei laikinas t.v.Telogen Efluvium - tada reikia dar 1001 tyrima darytis ir ieskoti jo priezastis - hormonai, skydliauke, kepenis, ginekologija ir dar simtas turbut galimu variantu. Cia is esmes reiketu bent jau ginekologo+endokrinologo doh.gif Nes vienas dermatalogas tuo atveju irgi 100 procentu nepades.
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 06 19, 12:10)
As dar nebuvau, tad suzinosim po savaites. Man yra svarbiausia suzinoti kol kas andoregenetinis ar ne. Nes jei laikinas t.v.Telogen Efluvium - tada reikia dar 1001 tyrima darytis ir ieskoti jo priezastis - hormonai, skydliauke, kepenis, ginekologija ir dar simtas turbut galimu variantu. Cia is esmes reiketu bent jau ginekologo+endokrinologo  doh.gif Nes vienas dermatalogas tuo atveju irgi 100 procentu nepades.


Aišku 4u.gif
Na, skydliaukė mano jau ištyrinėta skersai išilgai - dėl to tikrai neslenka. Tada belieka tik 1000 priežasčių lotuliukas.gif
Atsakyti

merginos,kokie atsiliepimai apie sitas ampules ir kokia ju kaina LT?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 06 20, 12:32)
merginos,kokie atsiliepimai apie sitas ampules ir kokia ju kaina LT?
user posted image

Labas! Kvepia neblogai, bet bent jau sau asmeniskai jokio efekto nepastebejau. Berods apie 10 Lt ampule
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 06 20, 13:31)
Labas! Kvepia neblogai, bet bent jau sau asmeniskai jokio efekto nepastebejau. Berods apie 10 Lt ampule


aciuks.gif profilaktiskai ieskausi sau kazko rudeniui, bet panasu,kad ir vel reikes imti Vichy ampules, jos man geriausios thumbup.gif
Atsakyti
as beveik pries metus buvau GK klinikoj pas Grigaitiene. nuejau irgi kad nustatytu pagaliau androgeninis man ar ne, nors eidama buvau isitikinus kad asiku pasakys kad taip, nes praktiskai visoms ta pati sako. nezinau ar verta buvo eiti, todel kad ir pati esu jau tiek apsiskaicius ta tema, kad jau nieko naujo ir neisgirdau..tiesiog kad uzdet pliusa kad ir ten buvau biggrin.gif padare ta tyrima, pasake kad beprasidedantis androgeninis, nors man jau 7 metai slenka.plikiu pas mane nesviecia kolkas, bet priekyje tikrai zyyyyymiai maziau plauku. tai jau gal greit prades sviest.. doh.gif israse toki tirpala Ell-cranell, jis irgi hormoninis, dar biotina gerti, dar papildomai pati nusprendziau gerti Priorina..bet spejau isnaudoti tik 1 buteliuka ell-cranelio, nevisa pokeli isgerti priorino ir pastojau..tai dabar plaukai taip neslenka, nors pirmo nestumo metu nebuvo jokiu pokyciu, kaip slinko taip ir slinko..o dabar daug maziau..tai taip faina rolleyes.gif bet baisu pagalvoti kas bus PO gimdymo unsure.gif pasake kad po ell-cranelio naudociau Regaina. ax.gif bet jo bijau kaip velnio..taip viliuosi kad gal nustos linke...ech...
buvau dar pas endokrinologa tai pasake ka cia issigalvoji viskas tavo plaukam gerai, hormonai tvarkoj,tai sake gali pabandyti Diane..bet tada irgi nepradejau ju vartoti,nes butent po kontraceptiku man ir prasidejo tas nelemtas slinkimas. o vat galvoju su spirale, juk joje irgi yra hormonu g.gif nes po antro vaiko noreciau detis ja, gal ji padetu irgi kazkiek nuo slinkimo g.gif
as ejau i GK klinika su savo kruva ivairiu tyrimu.. ax.gif bet ir taip zinojau kad ji visi geri..tai kitu net ir nebesiule darytis cool.gif
tai sakau net ir nezinau ar verta buvo ismest tiek pinigu, isleidau su tais tirpalais visais biotinais ir priorinais apie 1000 ar tai 1500, dabar jau tiksliai nebepamenu..bet va biotinas 6 menesiams, ell-cranelio irgi pirkau rodos 3 buteliukus iskart..dar priorinas brangus, dar plius konsultacija ir tas tyrimas..tai zodziu pasiruoskit biggrin.gif nors jei nieko nepirksit ka ji siulys tai tiek aisku neisleisit,as susigundziau tuo ell-craneliu , biotinu, ir priorino irgi nebuvau bandzius tada rolleyes.gif tai tokia ano patirtis su GK klinika. o taip norejosi isgirsti kad man ne androgeninis blush2.gif tikuosi jum to neteks isgirsti 4u.gif
Atsakyti