Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

super jei Alpicort padeda 4u.gif gal butent to jusu plaukuciams ir reikejo , gal jusu slinkimo priezastis kita..noreciau atrasti ir as priemone , kuri man pagelbetu doh.gif bet jau praradau vilti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 05 22, 17:20)
super jei Alpicort padeda  4u.gif gal butent to jusu plaukuciams ir reikejo , gal jusu slinkimo priezastis kita..noreciau atrasti ir as priemone , kuri man pagelbetu  doh.gif bet jau praradau vilti  doh.gif

Liudna labai, mano ir tokia padetis, ir taip jau pavargau, o dar ta baime, kad tuoj neliks ne plaukelio ir keista, sitokia mase moteru kurios skundzias tiesiog itin dideliu slinkimu, pasidarai tyrimus , atrode lyg nieko, o kaip nenustoja taip nenustoja, ir stresai bent jau man tai nera kasdienybe, as tai svoguna jau antra kart tepiau, ryt tepsiu trecia karta. Maisau svogunu sultis su ricinu aliejumi, kol kas pagerejimo jokio, o kvapas tai doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Labai uzjauciu jus del sios problemos verysad.gif Man tai irgi kazkada slingdavo plaukuciai (pfhu, pfhu, pfhu- kad vel neprisisaukciau) bet man mama patre plauti vandeniu su lauro lapais smile.gif Zodziu i vandeni imesti kelis lauro lapus ir uzvirinti. Vandenio neskiesti, palaukti kol atsals ir perplauti plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleskaitra @ 2010 05 22, 18:22)
Sveikos merginos  4u.gif  Labai uzjauciu jus del sios problemos  verysad.gif  Man tai irgi kazkada slingdavo plaukuciai (pfhu, pfhu, pfhu- kad vel neprisisaukciau) bet man mama patre plauti vandeniu su lauro lapais  smile.gif  Zodziu i vandeni imesti kelis lauro lapus ir uzvirinti. Vandenio neskiesti, palaukti kol atsals ir perplauti plaukus  ax.gif


I koki kieki vandens tos kelis lapus mesti? Ir (kaip suprantu) po to nenuskalauti?.. Koks kvapas, ar ilgai laikosi?
Atsakyti
ir man butu idomu suzinoti placiau siek tiek apie lauro lapu nuovira 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 05 23, 10:43)
ir man butu idomu suzinoti placiau siek tiek apie lauro lapu nuovira  4u.gif  4u.gif


Man labai slenka plaukai. ISbandziau:
1. Zibalas
2. Cemeryciu vanduo
3. Iv. vitaminai (Perfectil, paprasti visokie, rusiski)..
4. Dilgeliu nuoviras
5. Kauke plaukams: medus, citrinu rugstis, kiaushinio trynys, alyvuogiu aliejus
6. Alpecin losjonas shaknims trinti (is vaistines)
7. Semenu aliejus shaknims

Niekas nepadejo, nebent dilgeles - siek tiek sustabde.
Drauge bande viena dalyka- Plauku mezoterapija. Mezoterapija - kai i oda suleidziamas vitamininis kokteilis. As dar nebandziau, bet mastau, kad gal verta... ka manote?
Daro nebrangiai Jaunatves Namai - Plaukų mezoterapija – 125Lt. Kalbejau, kad reikia 3-5 proceduru, 1 proc. per menesi. Sako, kad geras efektas... blush2.gif g.gif
Atsakyti
[quote=egluskis,2010 05 24, 16:24]

o 125 lt tai cia vienos proceduros kaina?
Atsakyti
[quote=redukee,2010 05 24, 20:14]
[quote=egluskis,2010 05 24, 16:24]

o 125 lt tai cia vienos proceduros kaina?
[/quote]

Taip vienos proceduros- o kainos skirtingose vietose lb svyruoja nuo 100 iki 180.
Dariausi ir as- 10 proceduru, man nepadejo- nors garantavo, kad visiems padeda ir atseit turejo ir man padeti. Pinigus ismeciau i bala, bet nors ramu, nebereikia galvoti, kad kazko neisbandziau doh.gif
Atsakyti
*flower*
bandyciau,bet kaina kandziojasi ir jei nepades,bus labai gaila pinigeliu ismestu i bala .ir dar skaiciau kazkuriam tinklapy kad net ir jeigu padeda,poveikis jauciasi iki metu laiko.o kas paskui? vel ta pati dainele g.gif g.gif
ech geriau jau pasitaupysiu perukui geram, kai visiskai plaukai nuslinks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (butu juokinga jei nesinoretu verkt ir nevilties)
Atsakyti
O jo, geras perukas taip pat mano planuose lotuliukas.gif

Bet šiaip, tai pastebėjau tendenciją, iš čia pasisakytų nuomonių, kad kas vienai super tinka ir padeda, kitai - nė velnio irnesakyk.gif
Reikia ieškoti, išbandyti viską ir atrasti tai, kas kiekvienai tinka geriausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibekė: 26 gegužės 2010 - 11:46
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 26, 13:45)
O jo, geras perukas taip pat mano planuose  lotuliukas.gif

Bet šiaip, tai pastebėjau tendenciją, iš čia pasisakytų nuomonių, kad kas vienai super tinka ir padeda, kitai - nė velnio  irnesakyk.gif

tikrai taip,todel ir reikia bandyt ir atsirinkt kas kiekvienam asmeniskai geriausiai tinka ir duoda rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2010 05 26, 12:46)
tikrai taip,todel ir reikia bandyt ir atsirinkt kas kiekvienam asmeniskai geriausiai tinka ir duoda rezultatus smile.gif


Taip. Tik kartu nepamiršti čia palikti komentarą apie padėjusią priemonę ar gydymą rolleyes.gif
Atsakyti