Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Naudojau ir as svogunu sultis, bet nieko ispudingo nepajutau, nu gal truputuka pamazejo slinkimas,bet labai neryskiai tai dabar nusipirkau ampules su placenta, ziuresiu kaip bus po ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kissaule @ 2010 01 21, 13:03)
Naudojau ir as svogunu sultis, bet nieko ispudingo nepajutau, nu gal truputuka pamazejo slinkimas,bet labai neryskiai tai dabar nusipirkau ampules su placenta, ziuresiu kaip bus po ju rolleyes.gif

O nuo svogunu sulciu plaukai neigauna tokio zalsvo atspalvio?
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2010 01 21, 09:33)
Nu va nusipirkau vitaminu - naturaliu specialiai  del plauku , ir cemeryciu vandens , tai siandien skalausiu. Ziuresim  kas cia gausis!! plaut ir skalauti reikia kas 3 diena , kaip supratau ??!!


tai,kad ne skalauti,o itrinti saknis reikia unsure.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif as naudojau cemeryciu vandeni smile.gif kas antra diena smile.gif ir db naudoju mano plaukuciam tikrai padeda smile.gif tik as itrinu i saknis is vakaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasema @ 2010 01 21, 15:42)
O nuo svogunu sulciu plaukai neigauna tokio zalsvo atspalvio?

Bent jau man tai tikrai ne. Ir kai sviesinti plaukai buvo ir dabar kai tamsus yra svogunu sultys jokio poveikio plauku spalvai nedaro. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2010 01 21, 16:38)
Bent jau man tai tikrai ne. Ir kai sviesinti plaukai buvo ir dabar kai tamsus yra svogunu sultys jokio poveikio plauku spalvai nedaro. rolleyes.gif



o kaip pasidaryti ta svogunu kauke? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2010 01 21, 16:44)
o kaip pasidaryti ta svogunu kauke?  wub.gif

As tai susitarkuoju svoguna, isspaudziu sultis ir su jomis itrinu plauku saknis, uzsidedu maiseli ant galvos, palaikau mazdaug 30 min. ir einu plaut plaukucius. mirksiukas.gif Jei mazai gaunasi grynu svogunu sulciu, tai siek tiek su vandeniu praskiedziu, kad uztektu visas saknis itrinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2010 01 21, 16:51)
As tai susitarkuoju svoguna, isspaudziu sultis ir su jomis itrinu plauku saknis, uzsidedu maiseli ant galvos, palaikau mazdaug 30 min. ir einu plaut plaukucius.  mirksiukas.gif Jei mazai gaunasi grynu svogunu sulciu, tai siek tiek su vandeniu praskiedziu, kad uztektu visas saknis itrinti. ax.gif

O tai kvapas kaip, nesmirdi plaukai paskui? g.gif
Atsakyti
Mano kirpeja rekomendavo varnalesu aliejum itrinti saknis, dar tik viena kart naudojau tai poveikio nepastwbejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasema @ 2010 01 21, 20:28)
O tai kvapas kaip, nesmirdi plaukai paskui?  g.gif

As tai kai dejau svogunu kauke,tai dar kiekviena karta plaunant galva dar jauciasi tas kvapas,o jau gal 3 savaites praejo doh.gif Bet cia taip tik kai suslapinu plaukus,taip kai sausi,jokio kvapo nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasema @ 2010 01 21, 15:42)
O nuo svogunu sulciu plaukai neigauna tokio zalsvo atspalvio?


Manau kad nepalieka nelabai zinau, nes mano plaukai tamsus, o kvapas tai ilgam islieka, bet tik kai jie slapi, kai sausi nesijaucia jokio svoguno kvapo, as sultis ispaustas ir skiedziau su ricinos alijum, tepiau ant saknu, dejau maisiuka ant galvos ir su ranksluosciu susisukusi pravaiksciodavau po 3-4 val. tada eidavau issiplauti.
Atsakyti
QUOTE(Kasema @ 2010 01 21, 19:28)
O tai kvapas kaip, nesmirdi plaukai paskui?  g.gif

Sausi tai tikrai nesmirda, tik va, kai suslampa tada jau jauciasi tikrai kvapas. smile.gif
Atsakyti