Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Kibekė @ 2010 05 19, 19:58)
Ai, tai gali būt. Matyt, per ilgai naudojot, reikėjo pertraukas daryti.


Man turbut galvos oda issausino g.gif Drauge jau puse metu naudoja jai nieko ir net sumazino plauku riebalavimasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kuri bandėt Keranova kaukę nuo plaukų slinkimo
Kaukė?
Atsakyti
Man jau koki 7 metai slenka plaukai, isbandziau turbut viska, nuo pigiasiu iki brangiausiu priemoniu, tyriausi irgi daug kur, viskas gerai..bet plaukai kaip sliko taip ir slinko..man pradejo jie slinkti po KT metimo...kaip prasidejo uz poros menesiu kaip meciau doh.gif kai laukiausi pirmo vaiko plaukai slinko kaip slinke, o vat dabar antro laukiuosi tai slenka daaug maziau, tai kaifuoju...bet zinau, kad pagimdzius vel bus tas pats, baisu... verysad.gif o dar nezinojau kad pastojau ir pradejau daryt svogunu kaukes, patikekit merginos, ka man teko iskesti biggrin.gif bijojau eit galva plauti, nes toooks kvapelis buvo, o dar pykina ir siaip...zodziu baisu net prisiminti, tespejau tik 2 kart ta kauke pasidaryt, bet paskui kankinausi 3 menesius ar net daugiau plaukai slapi smirdejo doh.gif tai ejau plauku plauti kaip i katorga, vyrusi sakiau nuskusk mane plikai biggrin.gif galit isivaizduot kai pykina ir taip baisiausiai,o dar tas kvapelis svoguno kai galva plauni cool.gif
stiprybes visoms kovojancioms su slinkimu, man tik pikta kai kitos neturincios sios problemos sako maziau i tai kreipkit demesio...pabandytu taip pasakyti jei pacios turetu tokia beda... kai matai kad pakausis sviecia ir paluku vis maziau ir maziau, o tiek ju tikrai neatauga kiek iskrenta doh.gif laikykimes 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri bandėt placenta ampoles naudoti?
Mano draugės draugė labai išgyrė, sako kaip plaukai atsigavo, džiaugės, kad jai padėjo..
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2010 05 20, 18:10)
Gal kuri bandėt placenta ampoles naudoti?
Mano draugės draugė labai išgyrė, sako kaip plaukai atsigavo, džiaugės, kad jai padėjo..


Aš jas naudoju, bet jau baigiu kursą - iš viso 12 ampolių dėžutėj. Prieš tai buvau pasisakiusi, kad plaukai labai apmažėjo slinkti šampūno Alpecin ir šių ampolių dėka. Gal netgi pastarųjų labiau, išsiplovus galvą dabar mažai išslenka, daugiau trūkinėja ir iškrenta patys galiukai.

Tyriaus neseniai kraują, skydliaukę, tai sakė lyg ir viskas ok. Nuo stresų gal daugiau buvo padidėjęs slinkimas, nors vienu tarpu sakiau ir maniau, kad greitai liksiu plika unsure.gif
Atsakyti

stiprybes visoms kovojancioms su slinkimu, man tik pikta kai kitos neturincios sios problemos sako maziau i tai kreipkit demesio...pabandytu taip pasakyti jei pacios turetu tokia beda... kai matai kad pakausis sviecia ir paluku vis maziau ir maziau, o tiek ju tikrai neatauga kiek iskrenta doh.gif laikykimes 4u.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif pas mane tokia pat situacija, kai pradzioj sakydavau, kaip smunka, visi sakydavo, kad panikuoju del pagausejusio slinkimo ir nieko nera, bet kai jau neatlaike nervai, parodydavau kiekius iskritusiu plauku vyrui, vos neapalpo doh.gif o kai tai tesiasi keleta metu, pasiziuri, kad reiks ir peruku parduotuve susirast doh.gif
as naudojau placentos ampules is eurokos, man asmeniskai niekas nepasikeite, o pvz.alpecin mano galvos oda labai issausino, plaukai kaip siaudai pasidare, luzt pradejo, tai labai paskui ilgai turejau naudot sausiems plaukams priemones
Atsakyti

[/quote]
drinks_cheers.gif pas mane tokia pat situacija, kai pradzioj sakydavau, kaip smunka, visi sakydavo, kad panikuoju del pagausejusio slinkimo ir nieko nera, bet kai jau neatlaike nervai, parodydavau kiekius iskritusiu plauku vyrui, vos neapalpo doh.gif o kai tai tesiasi keleta metu, pasiziuri, kad reiks ir peruku parduotuve susirast doh.gif
as naudojau placentos ampules is eurokos, man asmeniskai niekas nepasikeite, o pvz.alpecin mano galvos oda labai issausino, plaukai kaip siaudai pasidare, luzt pradejo, tai labai paskui ilgai turejau naudot sausiems plaukams priemones
[/quote]

Jei nesilauki vaikelio- pabandyk Alpicort- man slinko ir ziauriai- verkdavau kai sukuodavau plaukus (net bijojau juos liesti) bet naudoju ji kiekviena diena- netingedama pagal instrukcija- ir tikrai PADEJO. Pries tai buvau isbandziusi viska ir adatas leidau i galva - viska. Efektas buvo lygus 0. O sis padejo. Tikrai- nepagailek tu 50lt ir pabandyk. Nuosirdziai patariu.
Atsakyti


Jei nesilauki vaikelio- pabandyk Alpicort- man slinko ir ziauriai- verkdavau kai sukuodavau plaukus (net bijojau juos liesti) bet naudoju ji kiekviena diena- netingedama pagal instrukcija- ir tikrai PADEJO. Pries tai buvau isbandziusi viska ir adatas leidau i galva - viska. Efektas buvo lygus 0. O sis padejo. Tikrai- nepagailek tu 50lt ir pabandyk. Nuosirdziai patariu.
[/quote]

Aciu 4u.gif tikrai pabandysiu, nes jau griebiuosi visko, kaip skestantis siaudo verysad.gif
Papildyta:
[quote=Simona00,2010 05 21, 13:50]
Jei nesilauki vaikelio- pabandyk Alpicort- man slinko ir ziauriai- verkdavau kai sukuodavau plaukus (net bijojau juos liesti) bet naudoju ji kiekviena diena- netingedama pagal instrukcija- ir tikrai PADEJO. Pries tai buvau isbandziusi viska ir adatas leidau i galva - viska. Efektas buvo lygus 0. O sis padejo. Tikrai- nepagailek tu 50lt ir pabandyk. Nuosirdziai patariu.
[/quote]

Aciu 4u.gif tikrai pabandysiu, nes jau griebiuosi visko, kaip skestantis siaudo verysad.gif
[/quote]
o jis nera receptinis?, nes kazkur radau nuoroda, kad parduodamas su receptu g.gif
Atsakyti
as bandziau Alpicort F, man , deja, kaip visos kitos priemones nepadejo doh.gif siaip jis receptinis rodos, ir jis dar hormoninis... 4u.gif
Atsakyti
Nereceptinis. As perku ALPICORT (be F) Man odos gydytojas patare- (dzin kad ir hormoninis-nors nezinau) nes dar menuo tokio slinkimo- kaip man slinko- ir as buciau buvusi plika.Dabar uzsiperku 3 buteliukus is karto- jau tepuosi kokius 8 men- ir dar patikekite su plaukais tongue.gif
PS nei Vishi, nei placentos, mezoterapija,alfaphart, svogunu, alijosiaus kaukes bei kitos priemones nepadejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *flower*: 21 gegužės 2010 - 13:50
QUOTE(*flower* @ 2010 05 21, 14:48)
Nereceptinis. As perku ALPICORT (be F) Man odos gydytojas patare- (dzin kad ir  hormoninis-nors nezinau) nes dar menuo tokio slinkimo- kaip man slinko- ir as buciau buvusi plika.Dabar uzsiperku 3 buteliukus is karto- jau tepuosi kokius 8 men- ir dar patikekite su plaukais  tongue.gif
PS nei Vishi, nei placentos, mezoterapija,alfaphart, svogunu, alijosiaus kaukes  bei kitos priemones nepadejo.

Na man irgi visos tos minetos priemones nepadejo, mastau gal pakartotinai kulniuot pas dermatologa g.gif nors po paskutinio apsilankymo soke parejau, sako taigi dar nesviecia zidiniai, tai vadinas gerai viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2010 05 21, 21:50)
Na man irgi visos tos minetos priemones nepadejo, mastau gal pakartotinai kulniuot pas dermatologa g.gif nors po paskutinio apsilankymo soke parejau, sako taigi dar nesviecia zidiniai, tai vadinas gerai viskas  doh.gif

na blogiau nebus, jei nueisite pas dermatologa.- as tai kraujo tyrima eisiu darytis- (dariausi pries metus pries tai- buvo viskas ok)- paziuresiu ar viskas ok, jei taip ir toliau su Alpicort tepsiu.
Atsakyti