Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Sveikutes, o kiek kainuoja ir kur ji pirkt, ta sampuna Alpecin, norisi isbandyti, nes taip plaukai slenka, na sakes help.gif
Atsakyti
Na su tuo slinkimu tai aš jau iš proto kraustaus. Nebesuprantu kas mano plaukams tinka, o kas - ne. Dar žiemą nuo kondicionieraus atsirado niežėjimas ir pleiskanų - mečiau, nuo Fitovalio šampūno irgi - mečiau, bet losjoną norėčiau sunaudoti, tai dar patepu. Kai skalavau su dilgėlių nuoviru - vėlgi baisus niežėjimas ir pleiskanos. Alpecin tik tuo geras, kad plaunant mažiau iškrenta (apie 50 plaukų), bet po plovimo išdžūvus plaukams ir juos šukuojant, visvien šiandien iškrito 150 šimto, dar darbe besėdint rankiojau ir toliau beiškrentančius plaukus. Tai per dieną susidaro apie 300. Tai katastrofa. Rodos nuo visų priemonių man tik ūmėja plaukų kritimas. Tikrai būsiu plika, jei taip ir toliau. Tikriausiai nustosiu galvą plaut. Tada kažkaip susiguli viskas, ir iškrenta apie 100 per dieną. Tai kodėl jie taip krenta plaunant galvą? Jaučiu, kad patys plaukai yra jau mirę, o dabar vyksta tik jų pravalymas. Ui, bet nenoriu net galvot kuo viskas baigsis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aivadina: 18 gegužės 2010 - 22:09
QUOTE(vijana @ 2010 05 18, 16:25)
Sveikutes, o kiek kainuoja ir kur ji pirkt, ta sampuna Alpecin, norisi isbandyti, nes taip plaukai slenka, na sakes  help.gif


Jo yra pirkti Eurovaistinėj, bent aš ten pirkau, o kaina - virš 20Lt.
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 19, 07:20)
Jo yra pirkti Eurovaistinėj, bent aš ten pirkau, o kaina - virš 20Lt.


Yra ir Camelia vaistinej, man nuo jo pleiskanu atsirado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 05 19, 16:24)
Yra ir Camelia vaistinej, man nuo jo pleiskanu atsirado  doh.gif


Man tai lyg ir viskas ok cool.gif nepastebėjau jokio šalutinio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 19, 16:37)
Man tai lyg ir viskas ok  cool.gif nepastebėjau jokio šalutinio poveikio.


O kiek laiko naudojat?
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 05 19, 16:24)
Yra ir Camelia vaistinej, man nuo jo pleiskanu atsirado  doh.gif

as ir nepastebejau jokiu pleiskanu pas save, ploviau ALPECIN 3-4k per savaite, sunaudojau visa buteliuka, tai jokiu pleiskanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 05 19, 16:38)
O kiek laiko naudojat?


Tai jau apie mėnesį naudoju, pirmomis savaitėmis išvis juo skalaudavau kas antrą dieną, dabar rečiau.

O iš kur žinote, kad būtent nuo jo jums pleiskanų atsirado? Ar jų atsirado iškart jį panaudojus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibekė: 19 gegužės 2010 - 17:12
QUOTE(vijana @ 2010 05 18, 16:25)
Sveikutes, o kiek kainuoja ir kur ji pirkt, ta sampuna Alpecin, norisi isbandyti, nes taip plaukai slenka, na sakes  help.gif


Eurovaistinej, be akcijos 21.56Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 19, 18:09)
Tai jau apie mėnesį naudoju, pirmomis savaitėmis išvis juo skalaudavau  kas antrą dieną, dabar rečiau.

O iš kur žinote, kad būtent nuo jo jums pleiskanų atsirado? Ar jų atsirado iškart jį panaudojus?


As ji naudojau 3 menesius, sunaudojau 4 buteliukus ir bebaigiant ketvirtaji atsirado pleiskanu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 05 19, 19:50)
As ji naudojau 3 menesius, sunaudojau 4 buteliukus ir bebaigiant ketvirtaji atsirado pleiskanu  doh.gif


Ai, tai gali būt. Matyt, per ilgai naudojot, reikėjo pertraukas daryti.
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 19, 07:20)
Jo yra pirkti Eurovaistinėj, bent aš ten pirkau, o kaina - virš 20Lt.



QUOTE(lauruzyte @ 2010 05 19, 16:24)
Yra ir Camelia vaistinej, man nuo jo pleiskanu atsirado  doh.gif



QUOTE(Black&White @ 2010 05 19, 19:38)
Eurovaistinej, be akcijos  21.56Lt  smile.gif

aciu, na isbandysiu, kaip bus taip smile.gif
Atsakyti