Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 04 23, 09:45)
pradziai bendra kraujo tyrima pasidarykit su svarbiausiais mikroelementais... 4u.gif po to- skydliauke  4u.gif

dekuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 04 23, 08:29)
mergaites,pas koki gydytoja reikia kreptis ,kad nustatytu slinkimo priezasti?


Aš ėjau pas dermatologę poliklinikoje, kuri pažiūrėjo odos būklę (viskas ok), paklausinėjo apie gyvenimo būdą (stresas) ir nukreipė pasidaryt kraujo ir šlapimo tyrimus (cukrus, hemoglobinas, skydliaukės veikla ir gal dar kažkas kt.). Buvau sveika, liko 'nervai' ir dermatologė gydomosios kosmetologijos ctr. Vilniuje Jogailos g. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 23 balandžio 2010 - 13:06
QUOTE(Kibekė @ 2010 04 17, 12:15)
Šiandien nusipirkau Eurokoj tų kapsulių dėžutę su placenta, bandysiu gydytis. Ir aišku reiks eit pasidaryt tyrimus, nes plaukai nežmoniškai išslinko.
Kažkiek dabar pamažėjo slinkimas nuo Alpecin šampūno, tryniau dar galvą tuo čemeryčių vandeniu, losjonu po galvos trinkimo, gal kažkiek ir sustiprino.


Kiek kainavo visa dezute ir kiek kapsuliu joje yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 04 24, 16:32)
Kiek kainavo visa dezute ir kiek kapsuliu joje yra?  smile.gif


Mokėjau 26Lt su centais, dėžutėj 12 vienetų, o galvą kapsulės skysčiu trinu kas antrą dieną.
Atsakyti
Neskaičiau temos, bet jei slenka plaukai, tai geriausi vitaminai Pantogar, išbandyta ir patikrinta. Žinoma, reikia vartoti 6 mėn., pirmus kelis mėnesius po 3 tabletes per dieną, vėliau po 2 per dieną (sąžiningai) ir taip nepertraukiamai 6 mėnesius (sąžiningai). Tikrai padės, žinoma, jei tai nebus didesnės problemos, kaip skydliaukė ir pan.
Atsakyti
Norėčiau patarimo iš moterų, kurios dar prieš kelis metus forume bėdavojo, jog plaukai slenka dėl nutrauktų kontraceptinių tablečių. Kažkodėl manau, kad ir pas mane ta pati bėda. Vartojau apie 5 metus, dėl endometriozės, užteko tablečių, kuriose mažiausia dozė hormonų. Nustojau vartoti gruodžio mėn. Tačiau dabar plaukai slenka saujom. Pradedu galvoti, kad vėl reikia pradėti vartoti kotraceptikus. O gal įmanoma plaukų slinkimą sustabdyti kitokiom priemonėm, gal endokrinologas ką nors gali patarti? Jausmas toks, kad tuoj nuplinksiu
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 04 24, 17:38)
Mokėjau 26Lt su centais, dėžutėj 12 vienetų, o galvą kapsulės skysčiu trinu kas antrą dieną.


Ir as tryniau,ir kapsules visokias geriau,o is euroko aplamai daug ka naudojau,bet jau kaip slenka kokie trys metai taip slenka,per ziema maziau o va pavasari-rudeni gan nemazai doh.gif Ir skydliauke istirta viskas gerai,nezinau kas cia yra,speju tik viena kad tik paveldimumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 05 04, 14:18)
Ir as tryniau,ir kapsules visokias geriau,o is euroko aplamai daug ka naudojau,bet jau kaip slenka kokie trys metai taip slenka,per ziema maziau o va pavasari-rudeni gan nemazai doh.gif Ir skydliauke istirta viskas gerai,nezinau kas cia yra,speju tik viena kad tik paveldimumas doh.gif


Tiesą sakant, nenoriu per anksti girtis (3 kartus tpfu tpfu tpfu), bet jau apmažėjo plaukų slinkimas. Tik nežinia kieno dėka : kapsulių su placenta ar šampūno Alpecin... Dar nesityriau kraujo bei skydliaukės, tad reik tik prisiruošti unsure.gif

Aha, gali būti jums paveldimumas (genų mutacijos), o pas jus giminėje yra nuo šios ligos kenčiančių žmonių?
Atsakyti
QUOTE(aivadina @ 2010 05 03, 19:47)
Norėčiau patarimo iš moterų, kurios dar prieš kelis metus forume bėdavojo, jog plaukai slenka dėl nutrauktų kontraceptinių tablečių. Kažkodėl manau, kad ir pas mane ta pati bėda. Vartojau apie 5 metus, dėl endometriozės, užteko tablečių, kuriose mažiausia dozė hormonų. Nustojau vartoti gruodžio mėn. Tačiau dabar plaukai slenka saujom. Pradedu galvoti, kad vėl reikia pradėti vartoti kotraceptikus. O gal įmanoma plaukų slinkimą sustabdyti kitokiom priemonėm, gal endokrinologas ką nors gali patarti? Jausmas toks, kad tuoj nuplinksiu

As geriau 1, 5 metu. Nustojau kaip ir Jus gruodzio menesi. Plaukai tebeslenka kuokstais. Priemoniu bandyta n, nezinau, kas gali padeti...
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 04, 15:46)
Tiesą sakant, nenoriu per anksti girtis (3 kartus tpfu tpfu tpfu), bet jau apmažėjo plaukų slinkimas. Tik nežinia kieno dėka : kapsulių su placenta ar šampūno Alpecin... Dar nesityriau kraujo bei skydliaukės, tad reik tik prisiruošti  unsure.gif

Aha, gali būti jums paveldimumas (genų mutacijos), o pas jus giminėje yra nuo šios ligos kenčiančių žmonių?


Tai vat,kad mano mamos plaukai labai isreteje yra,o sake pradejo slinkt nuo 25m.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 05 04, 15:12)
As geriau 1, 5 metu. Nustojau kaip ir Jus gruodzio menesi. Plaukai tebeslenka kuokstais. Priemoniu bandyta n, nezinau, kas gali padeti...




Aš tikriausiai grįšiu prie įprasto režimo, su kontr. tabletėm. Nors dabar man jų nereikia, liga, dėl kurios ėmiau vartoti, šiuo metu apgydyta. Bet... vieną gydžiau, kitką sugadinau. Dabar tikriausiai vėl pradėsiu vartoti, nes manau, kad išsibalansavo hormonų pusiausvyra. Bet plaukai juk moteriai tikrai labai svarbu. Tik įdomu, koks kitas bus šalutinis poveikis.
Atsakyti
as manau, kad gal jus per daug sureiksminat ta slinkima. nu nemanau kad galit nuplikti 4u.gif
geriau negrizkit prie kontr, o subalansuokit mityba, maziau nervuokites, ilsekites. Saknis stiprinkite cemeryciu vandeniu+rozmarinu EA, gerkite asiuklio ir dilgeliu arbata. Ypac gerai asiuklio arbata.
Nustokit dazyti plaukus (man ziauriai isslenka plaukai po dazymo). ir siaip man slenka laabai daug, bet kazkaip nepergyvenu, manau tai normalu. ypac jei plaukai ilgi tai ir atrodo kad ju slenka daug...

as tikiu kad viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti