Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

PATAPSA, man irgi iseina puse buteliuko vienam kartui.. maziau neisieina uztepti... o as dar tepu slapius plaukus...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuos ir as cia su slenkanciais plaukais verysad.gif
Sudomino Alpecin sampunas, tai bandysiu ryt ieskoti jau jo unsure.gif Ir vitaminuku kokiu nusipirksiu...
Beje, gal kuri zinot, ar KT metimas gali tureti itakos padidejusiam plauku slinkimui? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_A @ 2010 04 11, 14:19)
Sveikos 4u.gif
Jungiuos ir as cia su slenkanciais plaukais verysad.gif
Sudomino Alpecin sampunas, tai bandysiu ryt ieskoti jau jo unsure.gif Ir vitaminuku kokiu nusipirksiu...
Beje, gal kuri zinot, ar KT metimas gali tureti itakos padidejusiam plauku slinkimui?  unsure.gif

Sveika, as manau kad gali verysad.gif Geriau KT kokiu 5 metus, kai meciau ir plaukai slinko ir nagai luzinejo ir poros atsivere ir dar daug kas doh.gif po kokiu 3-4 menesiu plaukai ir nagai susitvarke, tik oda dar nelabai. Daktare sake, kad hormonai po KT vartojimo nutraukimo siaucia ir reikia laiko, kad susitvarkytu. O visokios priemones tokios kaip sampunai, balzamai ir t.t. pvz. man padeda tik kai yra odos problema, na kai koks sampunas netinka, pleiskanu atsiranda tada pradeda plaukai slinkti...o kai hormonai siaucia niekas nepadeda, bet vitaminus gerai gal pagerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamertina @ 2010 04 11, 14:14)
Sveika, as manau kad gali verysad.gif  Geriau KT kokiu 5 metus, kai meciau ir plaukai slinko ir nagai luzinejo ir poros atsivere ir dar daug kas doh.gif  po kokiu 3-4 menesiu plaukai ir nagai susitvarke, tik oda dar nelabai. Daktare sake, kad hormonai po KT vartojimo nutraukimo siaucia ir reikia laiko, kad susitvarkytu. O visokios priemones tokios kaip sampunai, balzamai ir t.t. pvz. man padeda tik kai yra odos problema, na kai koks sampunas netinka, pleiskanu atsiranda tada pradeda plaukai slinkti...o kai hormonai siaucia niekas nepadeda, bet vitaminus gerai gal pagerti 4u.gif

Butu gerai zinoti, kokiu tu vitaminu reikia... Esu sakiciusi, kad nakvisu aliejus naudingas po KT metimo...
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 04 10, 21:33)
Kiek mokejot uz Alpecina ir kur pirkot?


Aš ir prieš savaitę pirkau, tai mokėjau apie 22Lt, Eurovaistinėj.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 04 11, 00:03)
PATAPSA, man irgi iseina puse buteliuko vienam kartui.. maziau neisieina uztepti... o as dar tepu slapius plaukus...

bet žinokit matyt būsiu padauginus blink.gif arba šalutinis poveikis,gal reikia aprišt galvą kai sutepi? g.gif ,nes mane po keletos valandų pradėjo pykinti,tai arba per odą toksiškai suveikė arba gal prisiuoščiau unsure.gif

QUOTE(Lady_A @ 2010 04 11, 14:31)
Butu gerai zinoti, kokiu tu vitaminu reikia... Esu sakiciusi, kad nakvisu aliejus naudingas po KT metimo...

aš dabar užsisakiau iš vokietijos parduotuvės vitaminų plaukams stiprinti,su biotinu,kai trūksta šios medžiagos tada ir slenka mirksiukas.gif

QUOTE(Blondie* @ 2010 04 11, 15:31)
Aš ir prieš savaitę pirkau, tai mokėjau apie 22Lt, Eurovaistinėj.

aš pirkau savaitgalį,tai dar -15% su medaus kortele,viso gaunasi 18,70lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2010 04 11, 23:03)
bet žinokit matyt būsiu padauginus blink.gif arba šalutinis poveikis,gal reikia aprišt galvą kai sutepi? g.gif ,nes mane po keletos valandų pradėjo pykinti,tai arba per odą toksiškai suveikė arba gal prisiuoščiau unsure.gif


o kiek laiko laikei?
nes as tepu itrinu i slapius plauku saknis, uzdedu maisuka ant galvos ir palaikau vos 15minuciu... jokio salutinio poveikio man. schmoll.gif
Atsakyti
Man kai slinko lasinaus placentos laselius is eurokos pirkau ir fitoval sampuna naudojau nuo slinkimo ,nezinau gal sutapimas bet plaukai nustojo slinke .
Atsakyti
O man idomu ar gali plaukai pradet slinkt nuo vitaminu? Pradejau gert vitaminus tai plaukai pradejo labiau slinkt... nezinau gal cia sutaimas tik.Bet ar gali taip buti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 04 12, 09:10)
o kiek laiko laikei?
nes as tepu itrinu i slapius plauku saknis, uzdedu maisuka ant galvos ir palaikau vos 15minuciu... jokio salutinio poveikio man.  schmoll.gif

maišiuko nedėjau,tryniau į išplautus sausus plaukus(šaknis),nieko neperskalavau daugiau,o reikia juos nuplaut? unsure.gif man pasirodė,kad ten susigėrė ir nieko nebeliko,nes nei aliejaus ten nėra...

QUOTE(wwe-fan @ 2010 04 12, 11:10)
Man kai slinko lasinaus placentos laselius is eurokos pirkau ir fitoval sampuna naudojau nuo slinkimo ,nezinau gal sutapimas bet plaukai nustojo slinke .

apie placentos produktus vis dažniau kalbama,bet jie brangūs turbūt,kiek tie lašiukai kainuoja ir kokio tūrio? g.gif

QUOTE(vaitkute @ 2010 04 12, 12:51)
O man idomu ar gali plaukai pradet slinkt nuo vitaminu? Pradejau gert vitaminus tai plaukai pradejo labiau slinkt... nezinau gal cia sutaimas tik.Bet ar gali taip buti?  doh.gif

kažkaip abejoju... unsure.gif nebent Jūs labai esate perdozavusi visokių vitaminų,kaip ten vadinama avitaminoze g.gif
Atsakyti
nepamenu tiksliai ,bet tikrai ne daug . viena tutele vienam kartui.
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2010 04 12, 12:50)
nebent Jūs labai esate perdozavusi visokių vitaminų,kaip ten vadinama avitaminoze g.gif


Trūksta vitaminų - avitaminozė, per daug - polivitaminozė smile.gif
Atsakyti