Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 04 02, 18:27)
standartiskai tai patariu krauja issitirt, tada jau bus aiskiau  kur toliau kreiptis, stresas gal dar kankina? mityba?  4u.gif

na jo,,streso iki ausu,,kiekviena diena,,, doh.gif
Atsakyti
As Kaaral ampules nuo plauku slinkimo naudojau, tai efektas tikrai po keleto kartu pasirode. Jos su raudonuju pipiru ekstraktu, tai tokia soko terapija galvos odai gaunasi, ji ikaista, parausta net jei jautresne. Bet veikia. Labai tragiska situacija pas mane nebuvo, bet pagerejo greitai. Kaip bus, kai mano turimos kapsules pasibaigs, nezinau. Bet vis tiek, tai kosmetine priemone, jei priezastys medicinines, o slenka laaabai, manau reiktu apsilankyti pas gydytoja smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Mano plaukai irgi labai slenka, net neįsivaizduoju ką daryti, kokių vitaminų esu begėrus (pantogar, merz special draze, fitoval, ir šiaip pavienius pvz. kalcis ir t.t.), kokias kaukes esu bedarius, pas įvairiausius gydytojus vaikščiojau, o jie nieko nepasako, padaro tyrimus- viskas gerai. Žinoma, iškritusių plaukų vietoje iškart pridygsta naujų tik žymiai žymiai plonesnių ir silpnesnių, ir pilna galva tokio "ežiuko", tačiau, problema yra ta kad visi naujai dygstantys plaukai išslenka jau po poros mėnesių ir taip jau apie 6 metus.. Dabar vaikštau kaip nupešiota višta, tų ilgų plaukų mažai, o ir neauga man į ilgį naujieji, kadangi iškrenta... cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Gal kuriai buvo/yra panaši situacija? kas padėjo?
Atsakyti
labutis nezinau ka daryti nes plaukai slenka kuokstais. na viskas prasidejo po gimdimo bet praejo jau 3 men ir niekas negerėja. ir dar mano galvos oda yra raudona ka tai gali reiksti? naudoju ir kauke ir triniau plaukus vaistais ir niekas nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 04 04, 21:49)
labutis nezinau ka daryti nes plaukai slenka kuokstais. na viskas prasidejo po gimdimo bet praejo jau 3 men ir niekas negerėja. ir dar mano galvos oda yra raudona ka tai gali reiksti? naudoju ir kauke ir triniau plaukus vaistais ir niekas nepadejo.


mano tėčiui panaši situacija. Jis buvo nuėjęs pas gydytoją. Sakė , kad tai lengva žvynelinės forma. Ar buvai pas odos gydytoją?

man plaukai lb.greitai atsigavo nuo fitoval kapsulių.
Atsakyti
mano plaukai kuokštais slenka cry.gif

turėjau "trys" plaukus, beliko tik "du " cry.gif


geriu vitaminus
Atsakyti
QUOTE(11aiste @ 2010 04 02, 18:46)
Sveikutes...kaip noreciau isbandyti ta priemone,,bet ar imanoma is ten uzsisakyti,,kad atsiustu..nes i vilniu atvaziuoti  del vien to  verysad.gif
Papildyta:

Paskaiciau..apie tas priemones nuo slinkimo,,,nera pigu,,bet gal efektyvummnes kiek girdeta,,kad ten geri produktai ...o ka siaip pati naudojai? ir po kiek laiko rezultatai matesi? ax.gif

Deja, uzsisakyti is ten negalima, bet jeigu jusu mieste yra vaistine kuri gamina vaistus gal gali pagaminti paga tai:

Sulfur 5.0
Sp.Camphoratus
T-rae Capsici 20.0
Aq.Veratri aa 10.0
Sp.Ac.salicylici 1%
Sol.AC.borici 2% aa 50.0

Nurasiau nuo buteliuko, manau vaistininkas turetu suprasti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2010 04 03, 11:31)
As Kaaral ampules nuo plauku slinkimo naudojau, tai efektas tikrai po keleto kartu pasirode. Jos su raudonuju pipiru ekstraktu, tai tokia soko terapija galvos odai gaunasi, ji ikaista, parausta net jei jautresne. Bet veikia. Labai tragiska situacija pas mane nebuvo, bet pagerejo greitai. Kaip bus, kai mano turimos kapsules pasibaigs, nezinau. Bet vis tiek, tai kosmetine priemone, jei priezastys medicinines, o slenka laaabai, manau reiktu apsilankyti pas gydytoja  smile.gif

kur šių ampulių galima gauti pirkti? g.gif man irgi žiauriai slenka plaukai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamertina @ 2010 04 08, 10:16)
Deja, uzsisakyti is ten negalima, bet jeigu jusu mieste yra vaistine kuri gamina vaistus gal gali pagaminti paga tai:

Sulfur 5.0
Sp.Camphoratus
T-rae Capsici 20.0
Aq.Veratri aa 10.0
Sp.Ac.salicylici 1%
Sol.AC.borici 2% aa 50.0

Nurasiau nuo buteliuko, manau vaistininkas turetu suprasti 4u.gif

labai abejoju,kad be recepto kita vaistinė gamintų preparatą,bent jau pas mus Plungėj gamina tik pagal parašytą receptą unsure.gif nors nurašysiu sudėtį ir bandysiu nunešt,ką pasakys žiūrėsiu...o čia kaip supratau kamparas duoda tą kaitinamąjį poveikį g.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2010 04 08, 23:12)
kur šių ampulių galima gauti pirkti? g.gif man irgi žiauriai slenka plaukai unsure.gif
Papildyta:

labai abejoju,kad be recepto kita vaistinė gamintų preparatą,bent jau pas mus Plungėj gamina tik pagal parašytą receptą unsure.gif nors nurašysiu sudėtį ir bandysiu nunešt,ką pasakys žiūrėsiu...o čia kaip supratau kamparas duoda tą kaitinamąjį poveikį g.gif

REIK JAUCIU NUEIT PAS GYDYTOJA PASAKYT KO NORI TARKIM TOKIU VAISTU IR KAD ISRASYTU RECEPTA IR JOKIU PROBLEMU rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 04 04, 21:49)
labutis nezinau ka daryti nes plaukai slenka kuokstais. na viskas prasidejo po gimdimo bet praejo jau 3 men ir niekas negerėja. ir dar mano galvos oda yra raudona ka tai gali reiksti? naudoju ir kauke ir triniau plaukus vaistais ir niekas nepadejo.


Po gimdymo nuo plaukų slinkimo padėjo tik laikas unsure.gif ... Organizmas susitvarkė ir plaukai atsigavo.
Natūrali priemonė stiprinanti plaukų folikulus, stabdanti plaukų slinkimą ir skatinanti jų augimą yra emu aliejus mirksiukas.gif
http://www.gamtosker...nas-emu-aliejus
Rekomenduojama šį aliejų įmasažuoti į galvos odą ir palaikyti bent pusvalandžiui (pati laikau per naktį), vėliau ištrinkti galvą šampūnu mirksiukas.gif . Pokyčiai turėtų pasijausti po 30-90d.
Plačiau
http://ezinearticles...r...s&id=543646
Atsakyti
nu va ir aš šiandien nusipirkau čemeryčių vandens ir Alpecin šampūno,tai bandysiu gydytis....bet čemerytis tai visai nuo kitų priežasčių tepamas blink.gif ištepiau šaknis tai pusę buteliuko beliko,kažin aš čia nepadauginau,juk su grynu reikia trinti,ar ne g.gif
beje Eurovaistinėj visą balandį Cutrin priemonėm nuo plaukų slinkimo -20%,gal kas esat naudoję serumą ir šampūną,kaži kaip ar veiksmingas g.gif sakau jei šitie nepadės eisiu cutrin priemonių pirkti.Būtų gerai atsiliepimų išgirst kas naudojat ar naudojot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2010 04 10, 20:08)
nu va ir aš šiandien nusipirkau čemeryčių vandens ir Alpecin šampūno,tai bandysiu gydytis....bet čemerytis tai visai nuo kitų priežasčių tepamas blink.gif ištepiau šaknis tai pusę buteliuko beliko,kažin aš čia nepadauginau,juk su grynu reikia trinti,ar ne g.gif
beje Eurovaistinėj visą balandį Cutrin priemonėm nuo plaukų slinkimo -20%,gal kas esat naudoję serumą ir šampūną,kaži kaip ar veiksmingas g.gif sakau jei šitie nepadės eisiu cutrin priemonių pirkti.Būtų gerai atsiliepimų išgirst kas naudojat ar naudojot 4u.gif


Kiek mokejot uz Alpecina ir kur pirkot?
Atsakyti