Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Man kai slinko plaukai vaistinėje norėjau nusipirkti Pregaine, tai vaistininke pasakė ,kad jame LABAI daug stiprios chemijos ir jei slinkimas yra ne genetinis ar potologinis tai galima tik pabloginti situaciją.
Dabar jau ilgai lietuvišką "Margaritą" su dilgėliu ekstraktu naudoju. Super. thumbup.gif
Atsakyti
Slinko ir man plaukai, ne kartą šioje temoje verkšlenau biggrin.gif
Iškrisdavo plaukų panašiai, kaip merginai, kuri keli psl. atgal įkėlė foto.
Kreipiausi į endokrinologus, nors ir rado negražų mazgą, bet su hormonais viskas normos ribose.
Tada siuntė pas dermatologą, jis žvilgsniu (ekstrasensas gal doh.gif )nustatė, kad problemos kaip ir nemato, nes plaukų daug, išplikusių vietų nėra doh.gif
Tai tik pasiūlė nusipirkti Ducray firmos šampūna "Anaphase" (pasiskaityti galit čia http://www.sugihara....metique/ducray/ )
Ką galiu pasakyt g.gif Pradėjau naudoti tą šampūną, išsiplovus tepu su naminiu alyvuogių aliejum (kartą į savaitę), tiesa, nuo naujų metų nebevalgau mėsos, tai stipriai apstojo slinkti thumbup.gif O naujų kieeek, ežiukai visur doh.gif
Dabar dar ketinu nusipirkti Priorin vitaminus, pagersiu kurį laiką ir tikiuosi visiems laikams atsisveikinsiu su žiauriu slinkimu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 31 kovo 2010 - 15:25
o kodėl mėsos nebevalgai, čia gal su plaukais susiję ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 03 31, 17:36)
o kodėl mėsos nebevalgai, čia gal su plaukais susiję ar ne?  blush2.gif


Man vis kartas nuo karto užeidavo, kad vien mėsos kvapas ar vaizdas keldavo šleikštulį, bet praeidavo ir gerai, toliau valgydavau biggrin.gif O dabar va kažkaip ilgokai užsitęsė tas nenoras doh.gif
Atsakyti
Aš Vilniuje, Universiteto vaistinėje perku toki jų gamybos skysti, nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo. Visai netyčia kažkada užklausiau ar turi kokia priemonę, tai jau kokius 3 metus ją naudoju. thumbup.gif Vienas minusas, kad kvepia nelabai kaip biggrin.gif Dar žinau, kad jie gamina muilą nuo pleiskanų, nebandžiau, bet sako labai veiksmingas. Berods su cinku jis, jeigu neklystu, bet jį reikia užsisakyti, kad pagamintu. O tą skysti reikia suplakti ir įtrinti į galvos odą, palaikyti 20 min ir išskalauti. Kaina jo apie 20lt, kiekis apie 150 ml, bet užtenka jo ilgam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamertina @ 2010 04 01, 20:08)
Aš Vilniuje, Universiteto vaistinėje perku toki jų gamybos skysti, nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo. Visai netyčia kažkada užklausiau ar turi kokia priemonę, tai jau kokius 3 metus ją naudoju.  thumbup.gif 


O jo yra 1-ame aukšte ar reikia turėti receptą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2010 04 02, 01:59)
O jo yra 1-ame aukšte ar reikia turėti receptą?  4u.gif

Del pirmo auksto nezinau, visada perku 2 aukste. O recepto nereikia, tiesiog paprasau skyscio nuo pleiskanu ar plauku slinkimo. Jis tokiam rudam buteliuke ir smirda kamforu ax.gif (na yra toks spiritas ir aliejus kamforo spicifinio kvapo)
Atsakyti
QUOTE(Mamertina @ 2010 04 02, 08:07)
Del pirmo auksto nezinau,  visada perku 2 aukste. O recepto nereikia, tiesiog paprasau skyscio nuo pleiskanu ar plauku slinkimo. Jis tokiam rudam buteliuke ir smirda kamforu  ax.gif  (na yra toks spiritas ir aliejus kamforo spicifinio kvapo)


Oi, ačiū - aš mat maniau sau, kad 2-am aukšte tik su receptais (pati tą patį skystį esu įsigijusi su dermatologės receptu, tai įsivaizdavau, kad kitaip negaučiau). Eisiu pirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamertina @ 2010 04 01, 21:08)
Aš Vilniuje, Universiteto vaistinėje perku toki jų gamybos skysti, nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo. Visai netyčia kažkada užklausiau ar turi kokia priemonę, tai jau kokius 3 metus ją naudoju.  thumbup.gif  Vienas minusas, kad kvepia nelabai kaip biggrin.gif  Dar žinau, kad jie gamina muilą nuo pleiskanų, nebandžiau, bet sako labai veiksmingas. Berods su cinku jis, jeigu neklystu, bet jį reikia užsisakyti, kad pagamintu. O tą skysti reikia suplakti ir įtrinti į galvos odą, palaikyti 20 min ir išskalauti. Kaina jo apie 20lt, kiekis apie 150 ml, bet užtenka jo ilgam 4u.gif

Sveikutes...kaip noreciau isbandyti ta priemone,,bet ar imanoma is ten uzsisakyti,,kad atsiustu..nes i vilniu atvaziuoti del vien to verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2010 03 31, 16:21)
Slinko ir man plaukai, ne kartą šioje temoje verkšlenau biggrin.gif
Iškrisdavo plaukų panašiai, kaip merginai, kuri keli psl. atgal įkėlė foto.
Kreipiausi į endokrinologus, nors ir rado negražų mazgą, bet su hormonais viskas normos ribose.
Tada siuntė pas dermatologą, jis žvilgsniu (ekstrasensas gal doh.gif )nustatė, kad problemos kaip ir nemato, nes plaukų daug, išplikusių vietų nėra doh.gif
Tai tik pasiūlė nusipirkti Ducray firmos šampūna "Anaphase" (pasiskaityti galit čia http://www.sugihara....metique/ducray/ )
Ką galiu pasakyt g.gif Pradėjau naudoti tą šampūną, išsiplovus tepu su naminiu alyvuogių aliejum (kartą į savaitę), tiesa, nuo naujų metų nebevalgau mėsos, tai stipriai apstojo slinkti  thumbup.gif O naujų kieeek, ežiukai visur doh.gif
Dabar dar ketinu nusipirkti Priorin vitaminus, pagersiu kurį laiką ir tikiuosi visiems laikams atsisveikinsiu su žiauriu slinkimu cool.gif

Paskaiciau..apie tas priemones nuo slinkimo,,,nera pigu,,bet gal efektyvummnes kiek girdeta,,kad ten geri produktai ...o ka siaip pati naudojai? ir po kiek laiko rezultatai matesi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(11aiste @ 2010 04 02, 17:46)
Sveikutes...kaip noreciau isbandyti ta priemone,,bet ar imanoma is ten uzsisakyti,,kad atsiustu..nes i vilniu atvaziuoti  del vien to  verysad.gif
Papildyta:

Paskaiciau..apie tas priemones nuo slinkimo,,,nera pigu,,bet gal efektyvummnes kiek girdeta,,kad ten geri produktai ...o ka siaip pati naudojai? ir po kiek laiko rezultatai matesi? ax.gif

Jus pirmiausia susizinokit slinkimo priezasti, tada pirkaliokites 4u.gif svoguna bandykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 04 02, 17:51)
Jus pirmiausia susizinokit slinkimo priezasti, tada pirkaliokites 4u.gif  svoguna bandykit  4u.gif

Butu gerai suzinoti,,tik idomu kur Siauliuose tiria,,nuo ko tos plauku slinkimo bedos g.gif
Atsakyti
QUOTE(11aiste @ 2010 04 02, 18:26)
Butu gerai suzinoti,,tik idomu kur Siauliuose tiria,,nuo ko tos plauku slinkimo bedos  g.gif

standartiskai tai patariu krauja issitirt, tada jau bus aiskiau kur toliau kreiptis, stresas gal dar kankina? mityba? 4u.gif
Atsakyti