Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

O man Rene furterer nepatiko ampules zymiai veiksmingesnes Vichy ir Kaaral ir Orising thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif sakykti ar yra bandžiusių šampūną Pregaine???Mano bendradarbė man rekomendavo, sakė, kad labai sustiprina plaukus ir neleidžia jiems slinkti smile.gif Gal yra dar jį bandžiusių ir galinčių pasidalinti patirtimi???? rolleyes.gif
Atsakyti
Na mano plaukuciai tai irgi slenka verysad.gif pasiskaiciau jusu patarimu, tai jau ryt eisiu pirkti alpecin sampuno, tikiuosi pades thumbup.gif o dar norejau paklaus kur pirkti cemeryciu vandeni? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almukas:* @ 2010 03 23, 18:16)
Sveikos  wink.gif  sakykti ar yra bandžiusių šampūną Pregaine???Mano bendradarbė man rekomendavo, sakė, kad labai sustiprina plaukus ir neleidžia jiems slinkti  smile.gif Gal yra dar jį bandžiusių ir galinčių pasidalinti patirtimi????  rolleyes.gif

Aš bandžiau. Bet rezultato nepamačiau, nors ilgokai naudojau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika E. @ 2010 03 24, 00:10)
Na mano plaukuciai tai irgi slenka verysad.gif  pasiskaiciau jusu patarimu, tai jau ryt eisiu pirkti alpecin sampuno, tikiuosi pades thumbup.gif  o dar norejau paklaus kur pirkti cemeryciu vandeni? smile.gif  4u.gif

čemeryčių vandenį rasi bet kurioje vaistinėje smile.gif
Atsakyti
Sampunai tj silpniausiai veikianti priemone nuo slinkimo. Tam kad pagydyti plaukus reikia koncentratu ir proceduru, o ne viena kart isplovus laukt rezultatu.
Man padejo silicio gelis, geriant i vidu bigsmile.gif
bet pavasariuj kazko tai vel paintensivejo slinkimas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2010 03 24, 15:45)
Sampunai tj silpniausiai veikianti priemone nuo slinkimo. Tam kad pagydyti plaukus reikia koncentratu ir proceduru, o ne viena kart isplovus laukt rezultatu.
Man padejo silicio gelis, geriant i vidu  bigsmile.gif
bet pavasariuj kazko tai vel paintensivejo slinkimas...  g.gif

Ar nepradejo berti nuo jo? Isbere visa smakra ir apie lupu kampucius unsure.gif Nu bet gal ne nuo jo.. Tas apie lupu kampucius berimas toks sausas dar... atrodo, lyg butu atsinaujinusi kazkada mano tureta odos erkute... verysad.gif Dezutej neradau jokio informacinio lapelio... g.gif Ir dar - vaistinej sake - ji reik gerti maziausiai pusmeti... Brangoka...
Atsakyti
QUOTE(AndraR @ 2010 03 23, 15:33)
Sveikutės,
Galiu šiek tiek patarti iš savo asmeninės patirties. Geriausia ką esu mėginus tai rene kapsulės nuo slinkimo. ir žinoma iš vidaus reikia stiprinti. patys pačiausi vitaminai yra viviscal


o kur yra pirkti siu vitaminu? g.gif
Atsakyti
Sveikutes!!! na as ir turiu problema su plaukais! ji atsirado po gimdymo ir tesesi toliau... Plaukai baisiai slenka verysad.gif O dar as esu blondine aisku dazyta tai isvis!!! bandziau svogunus, alijosius ir dar velniai zino ka niekas nepadeda verysad.gif Bet esu girdejusi kad yra ampoles stabdancios plauku slinkima gal kas naudojot?
Atsakyti
sakykis o kaip po gimdymo, sako kad plaukai turi isslinkti, ir niekas nepades, bet man beprotiskai daug ju slenka,neisivaizduoju ka daryti, visur tik plaukai doh.gif
Atsakyti
http://www.plaukai.l....php/pageid/280
viskas apie plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Almukas:* @ 2010 03 23, 17:16)
Sveikos  wink.gif  sakykti ar yra bandžiusių šampūną Pregaine???Mano bendradarbė man rekomendavo, sakė, kad labai sustiprina plaukus ir neleidžia jiems slinkti  smile.gif Gal yra dar jį bandžiusių ir galinčių pasidalinti patirtimi????  rolleyes.gif

Esu naudojusi, man patiko, iš tikro kažkiek stiprina plaukų šaknis, gerai putoja, ilgam užtenka. Siūlyčiau naudoti pakaitom su švelnesniu šampūnu smile.gif
Atsakyti