Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Black&White @ 2010 03 21, 00:57)
Kiek ta Alpecin kainuoja ir kur pirkote?  4u.gif




Alpecin sampunas kainuoja apie 20 lt, yra vaistinese, taip pat prie jo isigijau ir toki skysti alpecin, tai jis apie 30 lt. Sios priemones ir man pristabde slinkima geriausiai is visu bandytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 20, 20:34)
tai poliklinikoj krauja, skydliaukes hormonus (20 lt kazkur kainuos)...pradziai uzteks, kai zinosit rezultatus tai bus aiskiau ka toliau daryt smile.gif
o jus skaiciavot KIEK ju isslenka per ta diena?  4u.gif

viena syki esu skaiciavus tai apie 100 plauku, cia per viena syki kai issiplaunu, issisukuoju, o dar kiek taip iskrinta per diena
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 21, 19:19)
viena syki esu skaiciavus tai apie 100 plauku, cia per viena syki kai issiplaunu, issisukuoju, o dar kiek taip iskrinta per diena


Ojojoj...pas mane labai labai panasiai... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 21, 19:19)
viena syki esu skaiciavus tai apie 100 plauku, cia per viena syki kai issiplaunu, issisukuoju, o dar kiek taip iskrinta per diena

a, na tada taip, daugokai unsure.gif
tai ar tirsites? o kokia kosmetika plaukams naudojat? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 20, 01:55)
galit pasakyt ar tai normalu, kad per viena syki iskrinta tiek plauku, visi galvoja, kad issigalvoju, kad slenka plaukai, o man jau baisu daros, kai matau kiek ju isslenka ir kokio plonumo plaukai liko
slenka taip baisiai jau apie puse metu ir nagai pradejo ziauriai luzineti ko niekada gyvenime nera buve, manau truksta vitaminu ryt vaziuosiu nusipirkt gelezies ir cinko
cia foto kiek siandien iskrito plauku: issisukavus, issiplovus galva



OHO blink.gif o as maniau, kad pas mane daug iskrenta unsure.gif
Manau, kad cia reikia skubesnes pagalbos, nei vitaminai...Vitaminu poveikis gali pasirodyt tik po 3 men., o gali ir visai nesuveikt. Man fitoval nieko nepadejo. Visai neblogas apsirode Alpecin losjonas.
Atsakyti
QUOTE(nika29 @ 2010 03 21, 10:39)
Esu dariusi svogunu kauke,galiu pasakyt kaip pasidaryt.labai paprasta.sutarkuoti kokius 3 didelius svogunus,ir isspausti sultis. Tom sultim istepti visa galvos oda,ir palaikyt apie puse valandos.paskui isplauti.Kvapas aisku lieka kokias 2 dienas. Man asmeniskai sita kauke nepadejo ne kiek.Dabar darau kauke su linu semenu aliejumi.Maziau slenka.
Bandykit.gal kas pades.kiekvienai skirtingai.

blink.gif Tikrai tiek nereikia,uztenka vieno,gal net puse gana biggrin.gif As tuos tirscius sudedu i merliuka ,pasidarau toki gumuliuka-kempinele ax.gif ir itrinu i galvos oda,praskirdama plaukus.Kad nebutu kvapo gerai praskalaut su petrazoliu nuoviru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 22, 00:57)
a, na tada taip, daugokai  unsure.gif
tai ar tirsites? o kokia kosmetika plaukams naudojat?  mirksiukas.gif

taip per atostogas eisiu issitirt, naudoju naturalius sampunus, namines kaukes, nerafinuotus aliejus
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 19, 23:55)
galit pasakyt ar tai normalu, kad per viena syki iskrinta tiek plauku, visi galvoja, kad issigalvoju, kad slenka plaukai, o man jau baisu daros, kai matau kiek ju isslenka ir kokio plonumo plaukai liko
slenka taip baisiai jau apie puse metu ir nagai pradejo ziauriai luzineti ko niekada gyvenime nera buve, manau truksta vitaminu ryt vaziuosiu nusipirkt gelezies ir cinko
cia foto kiek siandien iskrito plauku: issisukavus, issiplovus galva
user posted image

Siūlyčiau pradėti naudoti Original Silicea Balsam. Jis gan brangokas, bet pigiausiai galima įsigyti Camelia vaistinėje su nuolaidų kortele. Tai tikrai geras papildas, pati naudoju jau 4 mėnesiai. Rezultatas tenkina. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 20, 18:44)
issitirti noreciau, bet kur reikia kreiptis?
nusipirkau siandien vitaminu, bandysiu pagerti

Kreipkytes i seimos gyd,tegul siuncia issitirt skydliauke ,hormonu cia isdaigos manu,nejuokaukit,ir nedelskit,kai zus svoguneliai ju neatstatysit,to galima isvengti nuodugniai issityrus ir paskyrus atitinkama gydima,o ne aliejuku ,kaukiu tepliojima,cia vidaus mano manymu bus problema,duok Dieve kad klysciau.
Atsakyti
QUOTE(kuziukas @ 2010 03 22, 17:09)
Kreipkytes i seimos gyd,tegul siuncia issitirt skydliauke ,hormonu cia isdaigos manu,nejuokaukit,ir nedelskit,kai zus svoguneliai ju neatstatysit,to galima isvengti nuodugniai issityrus ir paskyrus  atitinkama gydima,o ne aliejuku ,kaukiu tepliojima,cia vidaus mano manymu bus problema,duok Dieve kad klysciau.



del skydliaukes irgi gryna tiesa, man pradejus reguliuoti jos veikla, apmazejo slinkimas, tada ir priemones padeda. aisku priezastis nebutinai skydliauke, bet tokiais kiekiais slenkantys plaukai manau rodo organizo sutrikima... g.gif
Atsakyti
Pas mane ir tokiais kiekiais slenka kaip pas atirą01. Baisu, kiek plaukų reikia išimti iš vonios po galvos plovimo. Tyriausi skydliaukę, kraują - viskas gerai. Išsityrusi skydliaukę ir sužinojusi, kad viskas gerai, net liūstelėjau, nes plaukų slinkimo priežastys tai bala žino kokios. Realiai kokius vitaminus, ampules naudojau, niekas nepadėjo. Slinkimas praeina tik vasarą (mityba ją nepasikeičia), tai galvoju, gal nuo mokslų. Atrodo nesijaudinu dėl jų, bet gal giliai kažkas veikia g.gif . Bet tada keista tai, kodėl pirmais trim studijų metais nieko nevyko, o dabar jau du metus tokios bėdos kankina doh.gif .
Atsakyti
Sveikutės,
Galiu šiek tiek patarti iš savo asmeninės patirties. Geriausia ką esu mėginus tai rene kapsulės nuo slinkimo. ir žinoma iš vidaus reikia stiprinti. patys pačiausi vitaminai yra viviscal (rekomenduojami užsienyje net po chemijos terapijų, naturalūs juriniai ingridientai). galima parsisiųsti iš užsienio. pati vartojau apie 4 mėnesius, tai po mėnesio, pusantro nustojo slinkti plaukai. ėmė nauji augti. pilna galva kaip ežiuko buvo. ir nežinau ar tai tik sutapimas, bet metus po pavartojimo iš vis neslinko. gan brangoki, tik gaila ax.gif .dabar mėginu gerti pantogar (plaukai neslenka, bet esu su priaugintais, tai noriu pastiprinti pavasariui kaip reikalas šaknis). apie šių efektą tai sunku dar ką kalbėti. šiaip klientės kurioms priauginus esu plaukus, tai patenkintos. taip pat daug naujų atsiranda plaukučių, bet tik panašiai po 3 mėn vartojimo. kurios ką mėginusios, visgi viviscaliu labiau patenkintos. mirksiukas.gif
Papildyta:
Pasižiūrėkit internete apie viviscal vitaminus. ataugina net praplikusiems vyrams bigsmile.gif .
Atsakyti