Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

as tai mezgant didesne servetele trintukus ant virbalu galiuku dedu nes su virbalais su zilka man nepatogu labai skaiciuot reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 06 25, 19:22)
as tai mezgant didesne servetele trintukus ant virbalu galiuku dedu nes su virbalais su zilka man nepatogu labai skaiciuot reikia blush2.gif



aš pradžioje eilutės permetinėju kitos spalvos siūlą mirksiukas.gif , ir su valu virbalus tik didelėm staltiesėm naudoju ax.gif
Atsakyti
nu geras net nedasuto kad su spalvotu siulu galima pasizymet aciu labai lotuliukas.gif
Atsakyti
Trintukai padeda, tik va paskutiniu metu trintukai gaminami is labai trupios gumos sad.gif ir ju neimanoma uzmauti. O kai servetele didele, tada jau ir trintukai negelbes.
Mezginio pradzia rekomenduojama pasizymeti spalvotu siulu visada. As pati mezginio pradzia (mezgant su valu) zymiu ziogeliu, tada numezgus dar 10 eiliu ji galima lengvai perzegti.
Atsakyti
Renatele

http://public.fotki....0070625012.html
Forma idomi. Man idomu cia schema tokia ar tu improvizavai ir padarei panaudodama dali didesnes shcemos?

http://public.fotki....0706253005.html
Ir sita grazi. Gali pasidalinti sitos serveteles schema?
Atsakyti
QUOTE(Pilietė @ 2007 01 28, 14:18)



na nerealu ir kiek laiko reikia ...
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2007 06 25, 10:02)
Netiesa. Su kiek virbalu pradedi, su tiek ir baigi. Kaip kojine. Ir virbalu reikia kaip mezgant kojine - 5 (o kartais ir 4 uztenka). Tiesa, mezgant dideli daikta, pastebejau, kad patogu paprastus virbalus pakeisti i virbalus su vielute/plasmasine virvele.

Vaiii ačiū 4u.gif Tos servetkos mane labai žavi, bet bijodavau prdėti, nes nežinojau kie virbaliukų reikia. Turiu žurnalą lenkišką bet nieko ten nesuprantu apie virbalų kiekį. Šeip esu mėgėja megzti. blush2.gif
Didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilietė @ 2007 01 28, 14:18)

Tikrai nepaprastai gražus ir ilgas darbas doh.gif O tu su kokiais virbalais mezgei? Ėmei 5 ilgus? Nelabai įsivaizduoju, kaip sutalpinti visas akis ant 5 virbalų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocoon @ 2007 06 27, 01:29)
Vaiii ačiū  4u.gif  Tos servetkos mane labai žavi, bet bijodavau prdėti, nes nežinojau kie virbaliukų reikia. Turiu žurnalą lenkišką bet nieko ten nesuprantu apie virbalų kiekį. Šeip esu mėgėja megzti. blush2.gif
Didelis dėkui 4u.gif


Visos mes megejos smile.gif. Lenkiskame zurnale per viduri turi buti instrukcijos. Skaityti nebutina (pati irgi nesuprantu kas parasyta), bet piesinukuose aiskiai parodyta kaip pradeti, paskirstyti akis ant virbalu ir kaip paskui istampyti vienodai (pati niekada taip nedarau). O ir sioje temoje buvo tos pacios instrukcijos atrodo RU kalba, nebepamenu jau.
Beje, pradeti sunkiausia - virbalai slidineja ir nepatogu, bet po 5 eiliu viskas susitvarko.

QUOTE(vasara01 @ 2007 06 27, 09:37)
Tikrai nepaprastai gražus ir ilgas darbas doh.gif O tu su kokiais virbalais mezgei? Ėmei 5 ilgus? Nelabai įsivaizduoju, kaip sutalpinti visas akis ant 5 virbalų g.gif


Tokioms didelems servetelems geriau naudoti virbala su valu. Arba, kad akis ne taip baisiai skleistusi, numegsta dali galima suristi (sutraukti) virvele ar gumyte, o ant virbalu uzdeti trintukus ar kokius kitokius antgalius. Su ilgais virbalais vargu ar pavyks megsti, ten juk tik vienas galas astrus. O ir baisiai nepatogu butu.
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2007 06 26, 11:48)
Renatele

http://public.fotki....0070625012.html
Forma idomi. Man idomu cia schema tokia ar tu improvizavai ir padarei panaudodama dali didesnes shcemos?
čia tokia maža servetėlė
http://public.fotki....0706253005.html
Ir sita grazi. Gali pasidalinti sitos serveteles schema?

abi servetėlės iš A.Pelakauskienės knygutės "Staltiesėlės". Schemas jei labai norėsi, galėsiu nebent kada nors nuskenuoti ir įdėti, o kompiuteryje neturiu ax.gif . Jei ką rašyk į až, gelbėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Renatele,labai grazios serveteles 4u.gif 4u.gif As taip pat turiu daug primezgus,bet dabar neturiu galymybes parodyti,dar neiskrakmolintos. verysad.gif
Atsakyti
dėkui
čia man buvo užėjus servetėlių manija blush2.gif . Dabar pristabdžiau, tik nežinau ar ilgam, nes kai pamatau gražią ir užsimanau bigsmile.gif
Atsakyti