Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(rimusia @ 2010 06 28, 19:23)
Na merginos doh.gif  lotuliukas.gif jau apie sia servetele kalbeta nekarta,tik reikia nueiti pora puslapiu atgal http://www.supermama...?...4279&st=468  biggrin.gif


lotuliukas.gif man pasirodė matyta, bet kai pati nemezgiau ir nesiruošiau megzti, tai rašto neįsiminiau lotuliukas.gif . Ir mačiau, kad praėjusiame puslapyje kažkas prašė schemos
Atsakyti
gal kuri turit pavyzdziu megztos serveteles kad forma butu kaip penkiakampe zvaigzde
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 07 12, 14:19)
gal kuri turit pavyzdziu megztos serveteles kad forma butu kaip penkiakampe zvaigzde

Turiu tokia,bet schema galesiu tik vakare paieskoti,jeigu patiks,aisku ax.gif
user posted image
Atsakyti
o kuo skiraisi megzta nuo nertos servetele ? ar ji laisvesne,o gal greiciau mezgasi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 12, 19:20)
o kuo skiraisi megzta nuo nertos servetele ? ar ji laisvesne,o gal greiciau mezgasi  g.gif ?

na pirmiausia-pagaminimo būdu:megztą-mezgam virbalais,nertą-neriam vąšeliu.
Dėl greitumo,tai net nežinau-gal vienodo dydžio,panašiai ir laiko užimtų,bet čia tik spėlioju...
Man atrodo,kol nekrakmolyta,megzta servetėlė būtų "skystesnė''
Atsakyti
o siaip kai ziuri i sevetele iskart matosi kuri megzta ir kuri nerta? kuri graziau ziurisi? siaip pastebejau, gal zinoma taip ir nera cia tik man uzakiu dazniausiai uzkliuna, bet kad serveteliniai sijonai yra dazniausiai mezgami o ne neriami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 12 liepos 2010 - 20:18
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 12, 21:17)
o siaip kai ziuri i sevetele iskart matosi kuri megzta ir kuri nerta? kuri graziau ziurisi? siaip pastebejau, gal zinoma taip ir nera cia tik man uzakiu dazniausiai uzkliuna, bet kad serveteliniai sijonai yra dazniausiai mezgami o ne neriami?

Visai neseniai mačiau "gyvai" nertą servetėlinį sijoną. Labai gražiai atrodo. O ir viena forumietė (gal ir daugiau yra) pavasarį buvo įdėjus nertą suknutę savo mergytei... Bet gal tikrai dažnesni megzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 07 12, 21:33)
Visai neseniai mačiau "gyvai" nertą servetėlinį sijoną. Labai gražiai atrodo. O ir viena forumietė (gal ir daugiau yra) pavasarį buvo įdėjus nertą suknutę savo mergytei... Bet gal tikrai dažnesni megzti  g.gif

mano nuomonė šiuo klausimu tokia nėrimas reikalauja daugiau laiko kantrybės ir siulų negu megztas tokio pat dydžio
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 07 12, 21:36)
mano nuomonė šiuo klausimu tokia nėrimas reikalauja daugiau laiko kantrybės ir siulų negu megztas tokio pat dydžio

Va matai-o aš pirmai priešingai parašyt norėjau smile.gif Gal man kitaip atrodo todėl,kad megzt "servetėlinius'reikalus pradėjau tik šiemet,tai esu visiškai naujokė,o nertos servetėlės man nuo vaikystės ne naujiena. Tai man lyg ir megztos painiau ... Bet čia turbūt visom skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinoma, kad matosi kur nerta, o kur megzta, jei skiri tuos būdus.

Čia kaip kas neskiria lino nuo medvilnės, taip gali neskirti ir megzto nuo nerto. Sunku patikėti, bet mažą ką, visko būna unsure.gif . Aš pati negaliu suprasti kaip kiti neskiria kur geroji puse, o kur blogoji neriniuose ir mezginiuose doh.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2010 07 12, 21:36)
mano nuomonė šiuo klausimu tokia nėrimas reikalauja daugiau laiko kantrybės ir siulų negu megztas tokio pat dydžio



Priklauso nuo žmogaus ir jo įgūdžių. Dar pačio rašto.


O dauguma "servetelinių" sijonų yra mezgami nes megztų servetėlių schemos yra įvairesnės nei nertų. Patys motyvai gražesni (man asmeniškai), o ir dydis turi įtakos. Nėra taip lengva rasti tinkamo dydžio schemą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 12 liepos 2010 - 21:17
QUOTE(rimusia @ 2010 07 12, 14:48)
Turiu tokia,bet schema galesiu tik vakare paieskoti,jeigu patiks,aisku  ax.gif
user posted image



oi kokia grazi bigsmile.gif butinai lauksiu aprasymo ax.gif

o gal kuri turit didesnes formos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulxx: 13 liepos 2010 - 07:49
Paziurejau aprasyma,ji yra 6-kampe,bet manau galima megzti kaip 5-kampe.Be to galima ja padidinti numezgus dar viena pora lapu. biggrin.gif
Atsakyti