Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

Nu tai aiškiausiai skylė matyti viršuje. Jei šiaip megzti moki, tai servetėlių artai suknelių mezgimas visiškai nesudėtingas.
Aš nemesčiau schemos dėl tų kelių ženkliukų, jei juos ir kitaip išmegsi vaizdas neturėtu pakisti, manau.

Dar palauk truputi, rimusia gal padės.

Beje, juk suknelėms jei ima servetėlių schemas, nepradeda nuo pirmos eilės? Ar aš klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 22 birželio 2010 - 21:15
QUOTE(liepsnike @ 2010 06 22, 22:14)
Nu tai aiškiausiai skylė matyti viršuje. Jei šiaip megzti moki, tai servetėlių artai suknelių mezgimas visiškai nesudėtingas.
Aš nemesčiau schemos dėl tų kelių ženkliukų, jei juos ir kitaip išmegsi vaizdas neturėtu pakisti, manau.

Dar palauk truputi, rimusia gal padės.

Beje, juk suknelėms jei ima servetėlių schemas, nepradeda nuo pirmos eilės? Ar aš klystu?

Taip-šiaip megzt tikrai moku,b
Nu ir aš vis tik dar noriu būtent šito raštelio.Aš šitą servetėlę suknelei planuoju megzt nuo 81 eilės ,nes pasibandžiau megzt ir kiek man reikia sijono ilgio-užtenka 100-110 eilių. Ir tas skrituliukas su taškiuku dar bėdos gal ir nepridarytų,bet va jau tie iš eilės einantys neaiškūs simboliai 187 eilėj labiausiai ir gąsdina. Na dar laukiu-gal ryt kas nors atsakys
Atsakyti
Aš ten vis dėlto daryčiau kaip jau rašiau - didelį užmetimą iš 10-ties, nes ir nuotraukoje aiškiausia skylė hihihi.gif Ir nesukčiau sau galvos irnesakyk.gif


Eilini kartą supratau kaip pasiilgau servetėlių mezgimo, bet nėr kada doh.gif . Ir taip jau koks pusmetis sau vis žadu atidėti visus mezginius į šalį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnike @ 2010 06 22, 22:33)
Aš ten vis dėlto daryčiau kaip jau rašiau - didelį užmetimą iš 10-ties, nes ir nuotraukoje aiškiausia skylė hihihi.gif Ir nesukčiau sau galvos irnesakyk.gif
Eilini kartą supratau kaip pasiilgau servetėlių mezgimo, bet nėr kada  doh.gif . Ir taip jau koks pusmetis sau vis žadu atidėti visus mezginius į šalį  doh.gif

Nu ryt bandysiu dar tą užmetimą didįjį-nors mezgu jau netoli 30 metų-su tokiu dar neteko susidurt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 22, 22:35)
Nu ryt bandysiu dar tą užmetimą didįjį-nors mezgu jau netoli 30 metų-su tokiu dar neteko susidurt  g.gif


Kaip sekės su skylėm? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnike @ 2010 06 24, 20:50)
Kaip sekės su skylėm?  rolleyes.gif

Sekėsi ax.gif Viskas kol kas gaunasi thumbup.gif Mezgu nuo 65 schemos eilės. Vakar buvo pradėjimų,ardymų,kol atsirinkau nuo kur vis gi megzti,bet jau visai gerai einasi-jau numezgiau 14 eilių. Gaila,kad ryt,poryt dirbu,o šiaip tai per tokį ilgą savaitgalį ir tokiu oru nemažai numegzčiau,bet yra kaip yra-kai tokie orai-klausimas ar bus kada nešiot suknelę-kol kas striukiės reikia smile.gif
Atsakyti
liepsnike,aš vėl su klausimu dėl tos pačios servetėlės blush2.gif Schemoj,kur eina eilių numeracija,yra 153 eilė,o sekanti jau 163. Tai kaip tavo manymu tas 10 eilių megzt reikėtų:ar antrą kartą pakartot 145-153 eiles,ar visą laiką kartoti 153 eilę?
Atsakyti
Man rodos tos, kurios neparašytos, reikia megzti gerosiomis akimis. Ta prasme, ta pati logika kaip ir su trūkstamomis lyginėmis eilėmis, tiesiog tų eilių daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 27 birželio 2010 - 21:05
QUOTE(liepsnike @ 2010 06 27, 22:03)
Man rodos tos, kurios neparašytos, reikia megzti gerosiomis akimis. Ta prasme, ta pati logika kaip ir su trūkstamomis lyginėmis eilėmis, tiesiog tų eilių daugiau

Kažin g.gif Tikrai matytųsi,kad yra tiek daug lygių eilių
user posted image
Aš kuo daugiau žiūriu-tuo labiau man atrodo,kad kartojasi visas tas 10 eilių motyvas nuo 145 iki 153.. Nu žiūrėsiu,kai numegsiu iki tos vietos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 27 birželio 2010 - 21:33
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 06 27, 22:33)
Kažin  g.gif  Tikrai matytųsi,kad yra tiek daug lygių eilių
user posted image
Aš kuo daugiau žiūriu-tuo labiau man atrodo,kad kartojasi visas tas 10 eilių motyvas nuo 145 iki 153.. Nu žiūrėsiu,kai numegsiu iki tos vietos  g.gif


Tikrai, nesimato, kad būtų tik gerosios akys. Trūksta pačio aprašymo g.gif , gali būti, kad jame ir parašyta "Kartoti", panašu, kad motyvas kartojasi.
Atsakyti
Na merginos doh.gif lotuliukas.gif jau apie sia servetele kalbeta nekarta,tik reikia nueiti pora puslapiu atgal http://www.supermama...?...4279&st=468 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 06 28, 19:23)
Na merginos doh.gif  lotuliukas.gif jau apie sia servetele kalbeta nekarta,tik reikia nueiti pora puslapiu atgal http://www.supermama...?...4279&st=468  biggrin.gif

doh.gif doh.gif doh.gif Tai varna blush2.gif blush2.gif blush2.gif Tai reiškia aš iš čia ją ir parsisiunčiau,o kai kompe nusidėjau ir neradau nuotraukos,tai daviausi po visas išsaugotas nuorodas ir rast niekur negalėjau doh.gif Gėda gėdžiausia blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti