Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

schemą atsiuntė skaipu:ax: .matyt mano kompiuteryje nėra kažkokios programos, kad nerodo g.gif
Atsakyti
Pasiziurejau....o jau grazumeliai Jusu rankdarbiu !!! wub.gif wub.gif wub.gif
pasaka !!! 4u.gif
Atsakyti
Visai atsitiktinai benaršydama pamačiau ir gyvai tą kur vargstu dabar, ir, visai netaip įsivaizdavau.. na ką jau padarysi, nemesi gi, vistiek bus gražu.
Labai noriu pusbrolio šeimai į dar nesenai buvusius naujus namus padaryt servetką, jų didžiulis apvalus stalas, net seilė tysta kaip nerealu būtų jį "aprengti" Tik jau gal mėn neatsirenku schemos, stalas tikrai didelis(neatsimenu lyg su 6 kėdėm) Vnž jei kas kam ..na mielai priimsiu pasiūlymus ax.gif Beje o tinkamas tas vadinamas "irisas"
Atsakyti
QUOTE(Melynakrauje @ 2009 12 15, 05:48)
Visai atsitiktinai benaršydama pamačiau ir gyvai tą kur vargstu dabar, ir, visai netaip įsivaizdavau.. na ką jau padarysi, nemesi gi, vistiek bus gražu.
Labai noriu pusbrolio šeimai į dar nesenai buvusius naujus namus padaryt servetką, jų didžiulis apvalus stalas, net seilė tysta kaip nerealu būtų jį "aprengti" Tik jau gal mėn neatsirenku schemos, stalas tikrai didelis(neatsimenu lyg su 6 kėdėm) Vnž jei kas kam ..na mielai priimsiu pasiūlymus ax.gif  Beje o tinkamas tas vadinamas "irisas"

Ar stai tokia nesudomintu? http://www.supermama...?...4279&st=324 Zinutes Nr.335
Atsakyti
QUOTE(Melynakrauje @ 2009 12 05, 02:38)
o čia žiūriu pasidarė tokios bangos, net suskaičiavau akis, ir tikrai taip ir yra  iš pradžių daugėjo akių, paskui net mažėja.. Gaila "gyvai" nemačiau..


ir kaip tosbangos? g.gif
aš vakar pradėjau ją, tai pas mane kol kas tik 15 akių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 03 28, 13:26)


SOS!
aiškinuos šią servetėlę

ką reiškia rombas (pvz., 35-oj eilėj)?

o trikampis - 3 akis sumegzti (pvz., 39-oj eilutėj)?
Atsakyti
Rombas greiciausiai sukryziuota geroji akis
Atsakyti
O, kaip tik pagalvojau kad faina taip būtų ir štai smagu kad yra kas tuo pat metu tą pačią mezga, smile.gif aš jau 109 eilėj, bet atidėjau nes labai reik kitko Kalėdom dovanų primegzt. Taip, rombas geroji persukta akis, trikampis trys į vieną tik skirtingai būna, čia darau tą sukeistą sumezgimą, man pagal raštą taip atrodo tinkama.

R., dėkui, tik ten taisyklingai apvalus stalas, tai apskritimo ir reikia. Jau daug schemų turiu prisirinkus bet nėra dydžių pasakyta nebent spėt jei nuotrauka yra ir vis nežinia kokio dar didesnio grožio noriu biggrin.gif , apie "Gailę" lyg galvoju ir tas kaspinas visai gražu ir pagrindą pasiūčiau priderinčiau, žinau kad labai nudžiuginčiau, tik vėl kaži koks skersmuo, nors stalo ir nežinau iš prisiminimų atkurt bandau, na tikrai didelis.O "irisas" ne per storas tokiom, ir beje kiek gr jo reiktų?
Atsakyti
paziurejau i laika kada jus cia susirasinejat blink.gif ir supratau visa esme - kai nemiegi naktimis, tada daug visokiu geru dalyku galima nuveikti thumbup.gif
bet pasakykit man teisybe, ar jums tikrai miego nereikia? blush2.gif suprantu, kad per nakti galeciau numegzti labai daug, bet kaip neuzmigti bemezgant? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnike @ 2009 12 15, 23:49)
Rombas greiciausiai sukryziuota geroji akis



QUOTE(Melynakrauje @ 2009 12 16, 01:22)
O, kaip tik pagalvojau kad faina taip būtų ir štai smagu kad yra kas tuo pat metu tą pačią mezga, smile.gif  aš jau 109 eilėj, bet atidėjau nes labai reik kitko Kalėdom dovanų primegzt. Taip, rombas geroji persukta akis, trikampis trys į vieną tik skirtingai būna, čia darau tą sukeistą sumezgimą, man pagal raštą taip atrodo tinkama.


ačiū.

aš kol kas tik 30-oj...
Atsakyti
As turbut gyvenime nenumegsciau apvalios serveteles wub.gif
kaip ja pradeti megzti ? vaseliu pradedat, ar kazkaip ant virbalo surenkat akis ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2009 12 17, 23:55)
As turbut gyvenime nenumegsciau apvalios serveteles wub.gif
kaip ja pradeti megzti ? vaseliu pradedat, ar kazkaip ant virbalo surenkat akis ? 4u.gif

Numegztum, tik reikia norooooo lotuliukas.gif
Pradėti galima ir taip ir taip, kas kaip įpratęs doh.gif
Atsakyti