Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(rimusia @ 2009 03 28, 14:26)


Heelp! Labai šitos noriu, bet jau pačioj pradžioj 6-10 eilėse ką reiškia rodyklės )nuo gerosios akies į abi puses)? Tiesa dar trikampis, kiek žinau sumegzt 3, iš kurios pusės suimat iš kairės į dešinę? Labai labai dėkinga būčiau!
Atsakyti
Prašau! labai laukiu jūsų pagal;bos.. visas temas po postą atidžiai peržiūrėjau visą naktį varčiau visas schemas išmokau, bet tų rodyklių (išskyrus prie eilės nr) nieks nepaminėjo. Toliau tik dar vienas kitoj schemoj liko nežinomas toks storas ligybės ženklas, bet dabar man tik šitą prašau pasakykit???
Atsakyti
žiūriu, kad čia nieko nesugalvosi g.gif reikia megzti visas eiles geromis ir tiek ( ir porines)
Atsakyti
Dėėkui wub.gif ir aš taip pagalvojau, dabar po pritarimo taip ir padariau ir atrodo viskas gerai, tik dabar kitas klausimas:
Ta prie eilės numerio rodyklė su skaičium, kai reik nukelt akis. Kai ant dešinio viskas aišku- gerom išmezgi ir ant sešinio nukeli, bet kai į kairę? Užkeli ant kairio ir tiek, toliau pagal raštą, ir tik ant pirmo virbalo? bet kokia prasmė, juk raštas vistiek nuo tos pačios prasideda, o gale pritrūkus vėl ją pasiimi? ar raštą jau reik pradėt nuo nukeltos? bet ji juk jau būna išmegzta.. Labai prašau dar pagalbos, dėkinga
Atsakyti
Nuo pirmo virbalo akis nukeli išmezgdama gerosiomis. Toliau mezgi pagal raštą, kai pritrūksi akių paiimk nuo sekančio virbalo. Ir taip toliau. Ant paskutinio virbalo akių neturėtum pritrūkti
Atsakyti
Nee! Šitą rašiau kad žinau Taip laukiau, juk stengiausi pabrėžti, klausiu kai į kitą- Į KAIRĘ ??? (rodyklė į kairę1M (Kai paskutinę paskutinio virbalo akį nukelt ant kairio, ji juk būna išmegzta)
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif neįsiskaičiau. Tokiu atveju aš perkeliu neišmezgus (arba žiūriu pagal situaciją).

Ten nukėlimas į kairę reikalingas 3 akių sumezgimui, todėl žiūrėk kaip tau gražiau. Gali pačią pirmą akį (kuri grįš ant 1 virbalo) išmegzti ir tada nukelti atgal, o nuo kitų virbalų tik nukelti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 04 gruodžio 2009 - 14:13
Ačiū labai labai! wub.gif Mezgu iš tokių plonų(ant aukšto senovinių lininių veltuką radau) kad pati nieko neįžiūriu, vos sugraibau, kaip iš siuvimo siūlų biggrin.gif Radau su kuo pasipraktikuoti.. biggrin.gif
Atsakyti
Niu joo vargstu aš su šita servetėle, gerai kad bent esu užsispyrusio būdo.. bet reealiai jau pavargau..o dar tik 57 eilė.. Ir kaaip įdomiai.. fainai būt pasidalint kas bandė šitą, nes aš įsivaizdavau, kad akių vis turi prisidėt, o čia žiūriu pasidarė tokios bangos, net suskaičiavau akis, ir tikrai taip ir yra iš pradžių daugėjo akių, paskui net mažėja.. Gaila "gyvai" nemačiau..
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2009 10 01, 19:09)
Merginos, kazkas tikrai mezgete sita servetele:
user posted image

schema jos kaip suprantu SITA
man reikalingas tik bangeliu rastas. ar teisingai sprantu:
bangeliu rastas prasideda nuo 110 eiles?
ir ka reiskia tas ryskiau apibrauktas rastas- kad  kartojama tiek kartu kiek parasyta pradzioje?
tusti langeliai nieko nereiskia, o skaicius tai kiek geru akiu ismegzti?
Man atrodo kad labai panasus bangeliu rastas yra sitos serveteles:
user posted image
jos rastas, kaip suprantu, duodamas SITAS , bet ir cia man kazkaip nesigauna . Jei bangeles nuo 40 eiles, 42 eile kartojama tokia pati? tada atsiranda atliekama akis ir kuo toliau, tuo daugiau tu papildomu akiu  randasi... ka su jom daryti?  ax.gif

padekite susigaudyti  blush2.gif  negalvojau, kad strigsiu su tokiu paprastu rastu...

Kas mezgat, pagal tos baltos servelėlės su povo uodega, gal galit padėti blush2.gif O kas mezgasi 34, 38, 42 ir taip toliau tose eilėse, kurios neparodytos? Kartoti tą eilę, ar išmegzti gerosiomis? Labai jau gražus manau sijonas išeitų iš tos servetėlės. wub.gif
Atsakyti
Manau, jas reikia varyti geromis
Atsakyti
Mergaitės, padėkit neišmanančiai blush2.gif
Kai paspaudžiu plunksnelių servetėlės raštą, man abi nuorodos rodo tuščią puslapį(čia Vaidos).O gal dar ką tame puslapyje reikia paspaustį, kad matyčiau blush2.gif
Atsakyti