Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(grete @ 2009 10 28, 13:12)
Tik nesupykit, jei pasikartosiu.  blush2.gif
Noriu paklaust iš kokių siūlų geriausia megzti servetėles, jei jų paskirtis ir bus stalui papuošti, o ne sijonui ar suknelei (kas irgi labai gražu)?

100% medvilne,DMC,Altin Basak,Daphne,YarnArt firmu smile.gif
Atsakyti
stai ir as isvargau savaja smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loresta @ 2009 10 28, 23:34)
stai ir as isvargau savaja smile.gif
user posted image

bigsmile.gif wub.gif gal galima schema?
Atsakyti
Koks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ech, parodyčiau ir savo tokią pat, bet nelabai moku su tais paveiklsiukais elgtis.... blush2.gif
Galiu tik grožėtis kitų darbeliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 29 spalio 2009 - 12:37
QUOTE(kisiune @ 2009 10 29, 10:00)
bigsmile.gif  wub.gif gal galima schema?

galima bus, tik gal rytoj vakare. prasysiu mb, kad darbe nuskenuotu, tada vakare idesiu.
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2009 10 29, 13:34)
ech, parodyčiau ir savo tokią pat, bet nelabai moku su tais paveiklsiukais elgtis....  blush2.gif
Galiu tik grožėtis kitų darbeliais  smile.gif

Nors as esu parasiusi nemazai zinuciu,bet neturiu privilegijos deti nuotraukos tiesi i foruma,tai visas nuotraukas dedu per www.radikal.ru dar yra liet.www.78.lt smile.gif
Loresta,grazi servetele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 29 spalio 2009 - 21:34
QUOTE(rimusia @ 2009 10 29, 23:30)
Nors as esu parasiusi nemazai zinuciu,bet neturiu privilegijos deti nuotraukos tiesi i foruma,tai visas nuotraukas dedu per www.radikal.ru dar yra liet.www.78.lt smile.gif
Loresta,grazi servetele  thumbup.gif

o kokie veiksmai toliau, kai jau juos sutalpini į www.78.lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2009 10 30, 13:17)
o kokie veiksmai toliau, kai jau juos sutalpini į www.78.lt  blush2.gif

Is fotoaparato nukopini norima nuotrauka ant destopa,atsidarai puslapi(www.78.lt) yra uzrasas Browse,spaudi ant jo,atsiranda langas,lange susirandi nuotrauka,paspaudi du kartus ant nuotraukos,kad atsirastu nuotraukos uzrasas langeli kuris yra pries Browse,spaudi 'Talpinti'.Lauki kada uzkraus,kaip uzkrauna nukopini norima nuoroda i savo atsakymo teksta.
Atsakyti
sveikos merginos. na pabandysiu ikelti zadetas shemas
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 10 30, 15:34)
Is fotoaparato nukopini norima nuotrauka ant destopa,atsidarai puslapi(www.78.lt) yra uzrasas Browse,spaudi ant jo,atsiranda langas,lange susirandi nuotrauka,paspaudi du kartus ant nuotraukos,kad atsirastu nuotraukos uzrasas langeli kuris yra pries Browse,spaudi 'Talpinti'.Lauki kada uzkraus,kaip uzkrauna nukopini norima nuoroda i savo atsakymo teksta.

Ačiū 4u.gif gal ir man kas pavyks
Atsakyti
Fantastika! Nuostabu! Vaje kaaaip man tokios reikia. Labai. taip dėkinga už įkeltą schemą, bet susierzinau neduoda atsispausdint..gi nesėdėsi prie kompo..
Atsakyti