Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

kiek siūuliukų tau alacka 333 prireikė tokiam grožiui
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 21, 12:08)
kiek siūuliukų tau alacka 333 prireikė tokiam grožiui


AČIŪ už grožį,o siūlų tai net nežinau kiek aš jų čia sumezgiau,turėjau iš senesnių laikų užsilikusių.
Atsakyti
Alacka33,labai grazi servetele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
carnitaster,schemu nerasi,nete nelaikau,visus zurnalus laikau USB rakte,beveik 4 GB informacijos tongue.gif .Jeigu nori akis paganyti,ivesk i google "Doily knitting"arba "Herbert Niebling",dar gali "Erich Engeln" blink.gif Jeigu kas kris i aki,tai schema paieskosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 21 balandžio 2009 - 20:04
QUOTE(rimusia @ 2009 04 21, 21:00)
Alacka33,labai grazi servetele 4u.gif  4u.gif  4u.gif
carnitaster,schemu nerasi,nete nelaikau,visus zurnalus laikau USB rakte,beveik 4 GB informacijos  tongue.gif .Jeigu nori akis paganyti,ivesk i google "Doily knitting"arba "Herbert Niebling",dar gali "Erich Engeln" blink.gif Jeigu kas kris i aki,tai schema paieskosiu  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu pasigirti savo servetele Mallins 44 by Herbert Niebling numegzta pries metus ax.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 04 21, 21:00)
Alacka33,labai grazi servetele 4u.gif  4u.gif  4u.gif


AČIŪ 4u.gif

QUOTE(rimusia @ 2009 04 23, 20:13)
Noriu pasigirti savo servetele Mallins 44 by Herbert Niebling numegzta pries metus  ax.gif
user posted image user posted image user posted image


Labai,labai,labai graži,ką ten graži,nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Gal raštelį būtų galima gauti ax.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif Stai schema,mezgasi gan sunkiai,jeigu bus kas neaisku rasyk,padesiu mirksiukas.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
o aš galvojau, kad ten staltiesė.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 23, 22:42)
o aš galvojau, kad ten staltiesė.

Tu cia apie mano servetele? g.gif Jeigu megsi storais siulais, tai bus staltiese. tongue.gif Mano megzta is siulu Altin Basak klasik #40,tai -70cm smile.gif
Atsakyti
Mergaites gal zinot ka reiskia tie zenliukai pries 41 ir 53 eiles?

user posted image

Cia yra paaiskinimai, gal kas galit isverst?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2009 04 27, 15:37)
Mergaites gal zinot ka reiskia tie zenliukai pries 41 ir 53 eiles?

Cia yra paaiskinimai, gal kas galit isverst?

user posted image


1 M.z. -- 1 (koks skaičius, tiek ir mezgi) akis perkelta nuo ankstesnio virbalo ir išmegzta gerosiomis. T.y.:
- pabaigi servetėlės eilę (tarkim, 4 virbalų atveju -- apmezgi raštu visus 4)
- nuo 4 virbalo išmegztas akis perkeli ant pirmo ir išmezgi gerosiomis
- toliau pagal raštą iki 1 virbalo pabaigos, perkeli reikiamą akių kiekį ant antro ir t.t.

1 M.v -- 1 akis perkelta ant ankstesnio virbalo. Panašiai kaip ir aukščiau aprašytu atveju, tik akis pirma perkeliama (pvz., nuo 1 ant 4-to), o paskui mezgama pagal raštą, kiek to rašto dar liko.

Kaip aiškiau paaiškint -- neįsivaizduoju. Vienu žodžiu -- megzti "pagal raštą", tik tas "pagal raštą, kad būtų gražu" gaunasi tik tuo atveju, jei tam tikrą akių skaičių nuo vieno virbalo ant kito prieš mezgant sukilnoji.

Sėkmės
Atsakyti
Aciu, Amanita, uz paaiskinima. Viska supratau.
Atsakyti