Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(hakura @ 2008 12 08, 21:06)
Sveikos, pradejau megzti servetele (is rimusios antros nuorodos) ir kazkas netaip, arba netaip suprantu zenklus, arba schemoj klaida, gal kas galetu pagelbet  4u.gif 
5-oj eilej tas apverstas trikampis, sutartiniuose zenkluose parasyta, kad ismegzti 3 akis is vienos. O kur paskui ta viena aki det, kai 7-oj eilej per vidury uzmetimas turi but  g.gif
VA sita servetele ir schema
Tai kad 2 akys
Sut.zenk. parasyta "3",duotas kaip pavizdys,skaicius gali buti bet koks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 08 gruodžio 2008 - 20:31
QUOTE(Labutuliukas @ 2008 12 08, 19:23)
Dar karta paskaityk sutartinius zenklus. Ten parasyta skaicius rodo kiek akiu reikia ismegzti ir pavyzdyje su 3, o pas tave 2 -> vadinasi ismegzti 2 akis is vienos.



QUOTE(rimusia @ 2008 12 08, 19:25)
Tai kad 2 akys
Sut.zenk. parasyta "3",duotas kaip pavizdys,skaicius gali buti bet koks rolleyes.gif

Aciu, vadinas kazko neiziurejau 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,turiu sumanyma viena,bet kadangi ten reikia storais virbalais megzt,tai mergonos naudoja virbalus su valu.Su 5 mezgimo principas man aiskus,bet kaip su tais su valu....?Na kol gaminys mazas tai kur deti ta pertekliu virbalo?O gal tada reikia dvieju komplektu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 12 10, 11:07)
Mergaites,turiu sumanyma viena,bet kadangi ten reikia storais virbalais megzt,tai mergonos naudoja virbalus su valu.Su 5 mezgimo principas man aiskus,bet kaip su tais su valu....?Na kol gaminys mazas tai kur deti ta pertekliu virbalo?O gal tada reikia dvieju komplektu ? g.gif



Jei tu kalbi apie serveteliu mezgima, tai su valu niekaip nepradesi, geriau imk 5 storus virbalus pradziai. (Jei tu mezgi ne servelete, o plokscia mezgini, tai tas perteklius reikalingas, nes kitaip megzti bus baisiai nepatogu).

Beje, virbalai su valu buna skirtingu dydziu. Jei tu mezgi sijona ir prazioje tau reikia maziau akiu, rinkis kur valas 20 ar 40 cm ilgio. Paskui pakeisi i ilgesni, jei reikes.
Ir nelabai supratau apie 2 komplektus blink.gif , kaip tai pades isspresti pertekliaus problema? Tik dar didesni pertekliu turesi.

Ir, mano nuomone, mezgant storais virbalais, normalus virbalai yra keiciami i valinius tik todel, kad jis lengvesnis, bet ne todel, kad taip reikia ar butina megzti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labutuliukas: 10 gruodžio 2008 - 11:17
user posted image
Va sitam groziui reikia man suvokimo,kaip ji megzti.Osinkoj visos ji mezga virbalais su valu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 12 10, 11:35)
Va sitam groziui reikia man suvokimo,kaip ji megzti.Osinkoj visos ji mezga virbalais su valu  g.gif



Parasiau, paskui dar karta paziurejau i nuotrauka. Ten priekis kaip servetele o paskui viskas sujungta ir apacia megzta apvaliai. As vis tiek pradeciau nuo 5 virbalu, o paskui pereiciau su valu.

Beje, man negraziai atrodo padarytas viduriukas. Reikejo daugiau sutempti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labutuliukas: 10 gruodžio 2008 - 11:58
QUOTE(kacumota @ 2008 12 10, 10:35)
user posted image
Va sitam groziui reikia man suvokimo,kaip ji megzti.Osinkoj visos ji mezga virbalais su valu  g.gif

As mezgu sita grozi, bet niekur neradau info, tai naudojuos savo galva rolleyes.gif Gal galetum imest nuoroda Osinkos ax.gif As pradejau 4virbalais, o paskui perejau ant virbalu su valu , pradzia mezgu pagal serveteles schema, o paskui is paveiksliuko. Noreciau palygint, kiek nesamoniu pridariau
Atsakyti
http://club.osinka.ru/topic-46885
Va cia visa temele.Tik niekada gyvenime neteko megzt serveteles,nors vis planavau kada pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 12 10, 11:07)
http://club.osinka.ru/topic-46885
Va cia visa temele.Tik niekada gyvenime neteko megzt serveteles,nors vis planavau kada pabandyt  ax.gif

Dekoju aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 12 10, 12:35)
user posted image
Va sitam groziui reikia man suvokimo,kaip ji megzti.Osinkoj visos ji mezga virbalais su valu  g.gif


sita man atrodo moteriskuose modeliuose viena forumiete rodesi, nusimezgusi juoda megztinuka pagal servetele is lietuviskos knygos. jei idomu, pabandykit pasieieskoti ir pasikonsultuoti smile.gif

QUOTE(mucka @ 2008 11 17, 21:45)
user posted image
reiktų tik tinkamesnę bliuskę įsigyt  4u.gif



radau, tikiuosi Mucka nesupyks, kad jos grozi reklamuoju. cia is moterisku modeliu temos, po 2008 11 17 ji ir schemute idejus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarėlis: 23 gruodžio 2008 - 22:27
Didžiuliausi sveikinimai su Šventemis newyear.gif Aciu visoms už nertus, megztus grožius, kuriais puošiate forumo puslapius wink_3.gif

iki Kaledu skubu atiduoti skola smile.gif sijonukas pagal Amanitos atpainiota schema is Annos. Dar kartelis aciu Amanitai 4u.gif . Ketinimas megzti servelete transformavosi ir gavosi sijonas, kuris tikriausiai virs suknele ar sarafanu nes liko siuliuku.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 12 24, 12:45)
Didžiuliausi sveikinimai su Šventemis  newyear.gif  Aciu visoms  už nertus, megztus grožius, kuriais puošiate forumo puslapius  wink_3.gif

iki Kaledu skubu atiduoti skola smile.gif sijonukas pagal Amanitos atpainiota schema is Annos. Dar kartelis aciu Amanitai  4u.gif .  Ketinimas  megzti servelete transformavosi ir gavosi sijonas, kuris tikriausiai virs suknele ar sarafanu nes liko siuliuku.



Sveikinimai pabaigus megzt smile.gif
Nagi ta servetėlė "sijono vaidmeny" gerokai geriau atrodo, negu "šiaip servetėlė" smile.gif
Atsakyti