Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

Nerodo verysad.gif Gal gali per www. radikal.ru
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 15, 10:26)
Nerodo  verysad.gif Gal gali per www. radikal.ru

Negaliu smile.gif
Pabandžiau per ten, bet kad jie paveiksliuką iki kažkokio neaiškaus dydžio sumažino, ir nieko jame nebesimato. Teks ta proga kompiuterį nuo virusų (ar kas ten apsigyveno?) susitvarkyt smile.gif
Atsakyti
Na bandysiu jums pagelbėti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 15 lapkričio 2008 - 12:08
Labas,

Man labai įdomu, o kaip ir ant ko Jus ištempiate tas servetėles. Žinau, kad reikia su smeigtukais, na bet man nelabai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2008 11 19, 21:29)
Man labai įdomu, o kaip ir ant ko Jus ištempiate tas servetėles. Žinau, kad reikia su smeigtukais, na bet man nelabai gaunasi.


As specialiai netampau. Tiesiog lyginu.


Atsakyti
Aš bandžiau lyginti, tačiau ištemptos man kažkaip gražiau.
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2008 11 19, 22:29)
Man labai įdomu, o kaip ir ant ko Jus ištempiate tas servetėles. Žinau, kad reikia su smeigtukais, na bet man nelabai gaunasi.


Aš irgi tiesiog lyginu.
Teoriškai, kad gautųsi iš tiesų gražiai tampant su smeigtukais, reikia turėti pasidarius / nusipirkus spec. pagrindą, kuriame bent jau su skriestuvu būtų išpaišyti ratai. Va tada iki to atitinkamo skersmens rato ir tempi servetėlę. Kažkur INOX firmos puslapy buvo jų prekių katalogas, tai tokį daiktą mačiau.
Iki šitos paskutinės servetėlės (kur klaidos taisytos) tokio daikto poreikio nejaučiau. Dabar jau po truputį pradėsiu galvot, kad reiktų - šita jau buvo per didelė, kad į norimą formą išsilygintų. tai va ir gavosi tokia penkiakampė.
Atsakyti
Merginos,kas mezge serveteles is sios knygos ? smile.gif user posted image Kompanija 'Lacis" http://www.lacis.com/ ruosesi isleisti sia knyga anglu kalba,tai renka medziaga,schemose daugybe klaidu,kas mezge, tai yra proga parodyti savo serveteles ir padeti istaisyti klaidas.Gal Amanita mezge?
Visa knyga galima atsisiusti surinkus adresa:www.multi-up.com/35811/
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 23, 22:41)
Gal Amanita mezge?
Visa knyga galima atsisiusti surinkus adresa:www.multi-up.com/35811/


Negundyk smile.gif
Nemezgiau, ir pasistengiu nemegzt artimiausiu metu (ale siųstis knygutės jau einu. Jokios valios jėgos nėra verysad.gif ). Reikia gi kaip nors megztinį pabaigt sau.

--
Jo... parsisiunčiau. Kai kurios be proto gražios, kai kurios -- tiek pat įdomios ir savotiškos. Bet kad beveik visos didelės. Neturiu aš jų kur dėt tokio dydžio. Jau ir pažįstamų trūksta, kuriems dovanot smile.gif Pastaruoju metu beveik pastovi problema -- daiktas įdomus, numegzt norėtųsi, ale kad trūksta fantazijos, kur juos dėt. Išardyt nufotografavus gi gaila smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 23 lapkričio 2008 - 22:09
Mergaitės,o kaip Jūs pritaikote servetėlių raštus sijonams? ar megzti pradedate toliau nuo centro? kaip pasiskaičiuoti??
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 05 23, 17:28)
gali paziureti pas mane albume  bigsmile.gif gal kas nors patiks  mirksiukas.gif

http://picasaweb.goo...iosStaltieseles
http://picasaweb.goo...zgimasVirbalais  lietuviu kalba

Sveikos, pradejau megzti servetele (is rimusios antros nuorodos) ir kazkas netaip, arba netaip suprantu zenklus, arba schemoj klaida, gal kas galetu pagelbet 4u.gif
5-oj eilej tas apverstas trikampis, sutartiniuose zenkluose parasyta, kad ismegzti 3 akis is vienos. O kur paskui ta viena aki det, kai 7-oj eilej per vidury uzmetimas turi but g.gif
VA sita servetele ir schema
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 12 08, 20:06)
5-oj eilej tas apverstas trikampis, sutartiniuose zenkluose parasyta, kad ismegzti 3 akis is vienos. O kur paskui ta viena aki det, kai 7-oj eilej per vidury uzmetimas turi but  g.gif


Dar karta paskaityk sutartinius zenklus. Ten parasyta skaicius rodo kiek akiu reikia ismegzti ir pavyzdyje su 3, o pas tave 2 -> vadinasi ismegzti 2 akis is vienos.
Atsakyti