Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

aciu, merginos, uz pagalba. Bent jau isitikinau, kad su mano schemu skaitymu viskas gerai biggrin.gif

manau reiks ieskoti kito grozio.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 11 02, 14:54)
aciu, merginos, uz pagalba. Bent jau isitikinau, kad su mano schemu skaitymu viskas gerai  biggrin.gif 

manau reiks ieskoti kito grozio.

As dar esu risiskame forume "Osinka"uzsiregistravusi,pabandysiu ten paklausti,gal kas mezge,ar del schemos turi kokiu minciu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 11 02, 14:54)
aciu, merginos, uz pagalba. Bent jau isitikinau, kad su mano schemu skaitymu viskas gerai  biggrin.gif 

manau reiks ieskoti kito grozio.


Dar pakentėk mažumėlę, suintrigavai (tik dabar pamačiau smile.gif)
Dėl kai kurių "neatitikimų" minčių turiu, esu panašiai mezgus. Tik reikia pabandyt. Jei pavyks -- aiškinsiu, kaip bandyt skaityt, jei ne -- pasakysiu, nuo kurios vietos ir pagal ankstesnę metodiką "nesiinterpretuoja" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 11 03, 15:32)
Dar pakentėk mažumėlę, suintrigavai (tik dabar pamačiau smile.gif)
Dėl kai kurių "neatitikimų" minčių turiu, esu panašiai mezgus. Tik reikia pabandyt. Jei pavyks -- aiškinsiu, kaip bandyt skaityt, jei ne -- pasakysiu, nuo kurios vietos ir pagal ankstesnę metodiką "nesiinterpretuoja" smile.gif


Tęsiant temą: "gudrios" metodikos čia neveikia, panašu, kad klaidų krūva, bet nesunkiai atpainiojama. Ar dar yra norinčių megzt, ir kuriam spec. temutę "Šitai" servetėlei, ar mums į asmeninį susirašinėjimą pereit?
Aš ją gaminsiu, "sportinis azartas" apėmė atpainiot.
Pradžiai:

1 e.: pagal originalų raštą (būtų keista, jei būtų kitaip smile.gif)
3 e.: pradžia pagal raštą, pabaigoje -- 1 užmetimas
5 e.: perkeliam 1 akį nuo ankstesnio virbalo ir sumezgam 3 a. (pirmo užmetimo parodyto rašte nereikia)
7 e.: pradžia pagal raštą, pabaigoje -- 1 užmetimas
9 e.: perkeliam 1 akį nuo ankstesnio virbalo ir sumezgam 3 a. (pirmo užmetimo parodyto rašte nereikia)
11 e.: pagal originalų raštą, klaidų nėra smile.gif

Toliau atpainiot gal ir kitoms jau bus nesudėtinga, pradeda raštas matytis; o jei yra norinčių kartu megzt -- sakykit. Einu aiškintis toliau smile.gif

Atsakyti
Aciu labai, merginos, uz pagalba, be Jusu niekaip neissifruosiu. Jau ir seimos mezgejeliu taryba buvo susaukta, bet neiskodavome g.gif .

Dziugu, kad suintrigvau Amanita. thumbup.gif Smagu, kad emeisi sios serveteles, as mezgu su Tavimi, bandau pagal pradzia, ziuresiu, kaip toliau seksis.
Pagal mane ir toliau schemoje yra kaidu, jei atrasi kaip jas istaisyti, pasidalink ir su manim, nezinau ar daugiau norinciu megzti sias kaukes.

Tai ka, einu startuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarėlis: 03 lapkričio 2008 - 19:04
O as bigsmile.gif dabar megzti sia servetele negaliu,bet gal ateiti rolleyes.gif idomu butu suzinoti kaip jums seksis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 03, 20:48)
O as  bigsmile.gif  dabar megzti sia servetele negaliu,bet gal ateiti  rolleyes.gif idomu butu  suzinoti kaip jums seksis cool.gif


Na, jei pavyks susidorot -- pataisytą schemutę pažadu. O jei dar atsiras "gaminančių dabar" -- rašykit man AŽ. Dalinsimės atradimais.
Atsakyti
dar apie "Ta" servetele, radau "suklijuota" schema:

user posted image

gal bus patogiau

Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 11 03, 18:55)
Tęsiant temą: "gudrios" metodikos čia neveikia, panašu, kad klaidų krūva, bet nesunkiai atpainiojama. Ar dar yra norinčių megzt, ir kuriam spec. temutę "Šitai" servetėlei, ar mums į asmeninį susirašinėjimą pereit?
Aš ją gaminsiu, "sportinis azartas" apėmė atpainiot.
Pradžiai:

1 e.: pagal originalų raštą (būtų keista, jei būtų kitaip smile.gif)
3 e.: pradžia pagal raštą, pabaigoje -- 1 užmetimas
5 e.: perkeliam 1 akį nuo ankstesnio virbalo ir sumezgam 3 a. (pirmo užmetimo parodyto rašte nereikia)
7 e.: pradžia pagal raštą, pabaigoje -- 1 užmetimas
9 e.: perkeliam 1 akį nuo ankstesnio virbalo ir sumezgam 3 a. (pirmo užmetimo parodyto rašte nereikia)
11 e.: pagal originalų raštą, klaidų nėra smile.gif

Toliau atpainiot gal ir kitoms jau bus nesudėtinga, pradeda raštas matytis; o jei yra norinčių kartu megzt -- sakykit. Einu aiškintis toliau smile.gif


3eile ir 7 - ar ne geriau deti uzmetima pradzioje, nes paskui eina 3 akiu sumezgimas. Tokiu atveju nereiks perkilnoti akies nuo kito virbalo.
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 11 03, 20:54)
Na, jei pavyks susidorot -- pataisytą schemutę pažadu. O jei dar atsiras "gaminančių dabar" -- rašykit man AŽ. Dalinsimės atradimais.


Įveikiau smile.gif
Rezultatas gavosi toks
user posted image

Pataisytos schemos ieškoti čia.

Beje, schemoje nėra pabaigos -- 93-96 eilės gerosiomis akimis (tai parašyta tik originaliame aprašyme).

Trumpas reziumė: be klaidų ~18 eilių iš 91. Žurnaliukas mano akyse krito laaabai žemai.

Atsakyti
Neatsidaro Picasa,ar virusas koks,paspaudziu ant nuorodos tai uz keliu sekundziu pradingsta verysad.gif Mirsiu is smalsumo sad.gif frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 14, 09:22)
Neatsidaro Picasa,ar virusas koks,paspaudziu ant nuorodos tai uz keliu sekundziu pradingsta verysad.gif Mirsiu is smalsumo sad.gif  frusty.gif


Nemirk, nemirk. Pabandyk dar šitą nuorodą raštui, bandau kitaip įdėt (nors man ir aną atidaro): Picasa-2 bandymas
Atsakyti