Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(eferika @ 2008 10 31, 10:03)
Sveikos, prašau pagalbos  4u.gif
pradėjau megzti suknelės sijoną pagal šią schemą:

user posted image

kiek suprantu, mezgant virbalais su valu, aplink, pagal schemą mezgamos nelyginės eilės, o lyginės eilės vien gerosiomis. bet čia yra pažymėtos ir kelios lyginės eilės (110, 120, 130.) tad kaip man jas megzti, jau nebe vien gerosiomis akimis, o pagal schemą?  g.gif

kazkada esu ir as mezgusi,tai lygines eiles mezgamos gerosiomis,jei nera parodyta kitaip.Jei parodyta,tai mezgasi pagal schema.O eiles, kuriu nera, mezgamos kartojant pries tai esancia eile.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 31 spalio 2008 - 12:51
labai ačiū visoms už patarimus ir paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
noriu paprasyti patarimo, prisiziurejus groziu ir as susiruosiau viena servetele megzti, bet nelabai pavyksta. galvoju, kad gali buti schema neteisinga, arba mano zinios per menkos suprasti. Patarkite:

user posted image

user posted image

user posted image


jau paciose pirmose eilese man neaisku, pvz. ismezgus trecia eile gaunasi po 6 akis , o penktoje rastas jau septynioms akims. pagal schema ismezgus penkta eile turetu gautis 8 akys, o septintoje eileje kazkodel rastas tik 7 akims.

Nezinau ar suprantamai paaiskinau. Trumpiau, man mezgant nesutampa akiu skaicius, tas kur gaunasi ismezgus pagal rasta ir tas kur duodamas sekanciai eilei. gal as darau kokia akivaizdzia klaida, ar kazka ne taip sifruoju.

buciau labai dekinga uz pagalba, man tie issizioje zmogeliukai labai patinka, labai jau noretusi realizuoti ta grozi.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 10 31, 22:11)
jau paciose pirmose eilese man neaisku, pvz. ismezgus trecia eile gaunasi po 6 akis , o penktoje rastas jau septynioms akims. pagal schema ismezgus  penkta eile turetu gautis 8 akys, o septintoje eileje kazkodel rastas tik 7 akims. 

Nezinau ar suprantamai paaiskinau. Trumpiau, man mezgant nesutampa  akiu skaicius, tas kur gaunasi ismezgus pagal rasta ir tas kur duodamas sekanciai eilei.  gal as darau kokia akivaizdzia klaida, ar kazka ne taip sifruoju.

buciau labai dekinga uz pagalba, man tie issizioje zmogeliukai labai patinka, labai jau noretusi realizuoti ta grozi.


Gal klaida schemoje ir uzmetimas pradzioje turi buti ne 5 eileje, o 3. Tada akiu skaicius sutaptu.
Atsakyti
Viskas gerai,ta "rodykle"reiskia, kad dvi akys sumezgamos kartu(viena aki nukelti,antra ismezgama gerai,pirma akis uzdedama ant ismezgztos)Ar tu turi visa zurnala?Ten turi buti sutartiniai zenklai.
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 01, 12:23)
Viskas gerai,ta "rodykle"reiskia, kad dvi akys sumezgamos kartu(viena aki nukelti,antra ismezgama gerai,pirma akis uzdedama ant ismezgztos)Ar tu turi visa zurnala?Ten turi buti sutartiniai zenklai.


Kad panasu, jog 2 akiu sumezgimai zymimi trikampiais i viena puse arba i kita, o ta rodykle panasiau i 3 akiu sumezgima
Atsakyti
Delto as klausiau ar yra sut.zenklai,as nelabai moku isversti,bet tas zenklas turetu buti kad sumezgamos dvi akys.Gal kas isverstu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 01, 13:58)
Delto as klausiau ar yra sut.zenklai,as nelabai moku isversti,bet tas zenklas turetu buti kad sumezgamos dvi akys.Gal kas isverstu?



Neiskaitau g.gif

Ten kazkas apie 2 parasyta, o paskui 'pertraukti per sumezgima'. Sakyciau, skamba kaip 3 akiu sumezgimas ir zenklas susideda is 3 kojeliu, IMHO. g.gif
Bet velgi - yra kiti zenklai reiskiantys ta pati 3 akiu sumezgima g.gif
Gal gali atsiusti geresni paveiksliuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labutuliukas: 01 lapkričio 2008 - 17:29
user posted image

pas mane toks aprasymas.

gal as negerai zenklus aiskinuosi, bet man visose eilese neatitikimas. Buciau labai dekinga , jei kas nors galetu tiksliai isversti zenklu aprasymus. Dabar suabejojau, ar tuscias langelis reiskia ka nors? ar tiesiog tuscia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarėlis: 01 lapkričio 2008 - 19:28
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 11 01, 19:23)
pas mane toks aprasymas.


Va cia geriau matyti.
Tas zenkliukas su 3 kojomis: 2 akis nukelti, 1 aki ismegsti geraja ir per ja pertraukti tas 2 nukeltas

Tuscias langelis nieko nereiskia.
Atsakyti
Taaaaaaaaaaaip,nesamone schemoj gaunasi g.gif Nezinau ka patarti schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 11 01, 21:24)
Taaaaaaaaaaaip,nesamone schemoj gaunasi  g.gif Nezinau ka patarti  schmoll.gif  verysad.gif


Jep, ten nesitapimai 5 ir 9 eiluteje, bet juos dar butu galima pataisyti. Bet va 15 ir 17 vel nesutampa g.gif . Toliau jau nebetikrinau, labai sunku sekti, kai tik skaiciai vietoj zenkliuku
Atsakyti