Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

Pora mėn. "variau". doh.gif . Pabaigti labai norėjosi, nes mezgant nelabai įžiūrėjau kas gaunasi wub.gif
Buvau "užsikabliavusi", dabar nebėr laiko ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Dalyvavau viename konkurse,deja nieko nelaimejau,noriu parodyti savo darbus blush2.gif user posted image.user posted image
user posted image


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
ir dar
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
rimusia thumbup.gif ,grazumelis wub.gif

is kokiu siuliuku mezgei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 27 spalio 2008 - 14:15
Rimusia labaaaai gražios ir dailios thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rimusia,2008 10 27, 14:24]
Sveikutes 4u.gif Dalyvavau viename konkurse,deja nieko nelaimejau,noriu parodyti savo darbus
nuostabūs darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nuostabios bigsmile.gif , aš jau senai mezgiau servetėles, turbūt reiks prisimint g.gif
Atsakyti
Pasakiškai gražu 4u.gif . O schemutes turi PC ar knygutėje? Labai norėčiau į "kolekciją" turėti, gal kada vėl užplauks mezgimo banga 4u.gif . Koks jų dydis?
Atsakyti
rimusia, tu ir be koknkursio nugalėtoja esi.
Atsakyti
Merginos aciu ax.gif Stai pirmos serveteles schema
user posted image turiu tik elektronini varianta.Megzta is siulu Doppio Ritorto 100gr/700m,tai diam 65cm smile.gif
user posted image cia schema paveikslo,ismeros 21x23cm,siulai Altin Basak klasik Nr.40,taip pat is tokiu siulu megztos ir kitos serveteles.Kitu serveteliu schemu reikia knistis tarp zurnalu verysad.gif ,tai bus veliau
Atsakyti
Sveikos, prašau pagalbos 4u.gif
pradėjau megzti suknelės sijoną pagal šią schemą:

user posted image

kiek suprantu, mezgant virbalais su valu, aplink, pagal schemą mezgamos nelyginės eilės, o lyginės eilės vien gerosiomis. bet čia yra pažymėtos ir kelios lyginės eilės (110, 120, 130.) tad kaip man jas megzti, jau nebe vien gerosiomis akimis, o pagal schemą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 31, 09:03)
Sveikos, prašau pagalbos  4u.gif
pradėjau megzti suknelės sijoną pagal šią schemą:


kiek suprantu, mezgant virbalais su valu, aplink, pagal schemą mezgamos nelyginės eilės, o lyginės eilės vien gerosiomis. bet čia yra pažymėtos ir kelios lyginės eilės (110, 120, 130.) tad kaip man jas megzti, jau nebe vien gerosiomis akimis, o pagal schemą?  g.gif


g.gif kiek keistoka numeracija: 105, o paskui 110 , o paskui 115. Gal tiesiog visas eiles, kur nera numeracijos reikia megsti gerosiomis akimis. Bet cia tik spejimas.
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 31, 09:03)
Sveikos, prašau pagalbos  4u.gif
pradėjau megzti suknelės sijoną pagal šią schemą:

user posted image

kiek suprantu, mezgant virbalais su valu, aplink, pagal schemą mezgamos nelyginės eilės, o lyginės eilės vien gerosiomis. bet čia yra pažymėtos ir kelios lyginės eilės (110, 120, 130.) tad kaip man jas megzti, jau nebe vien gerosiomis akimis, o pagal schemą?  g.gif

Aš manau kad čia tas eiles reikia kartoti tą patį raštą.
Atsakyti