Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(Višniukė @ 2008 08 13, 17:06)
man tai kantrybe but pasibaigus

O as megstu dideles megzti. Su mazomis daugiau vargo smile.gif, po viena maza nei sis nei tas, reikia komplekto, o po ketvirtos tokios pacios - nusibosta. Ir paskui dar reikia galvoti kur jas deti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2008 08 13, 18:39)
O as megstu dideles megzti. Su mazomis daugiau vargo smile.gif, po viena maza nei sis nei tas, reikia komplekto, o po ketvirtos tokios pacios - nusibosta. Ir paskui dar reikia galvoti kur jas deti smile.gif.

gal ir gerai sakai ax.gif o juk taip noris pamatyti kas gausis - tai ir iskenti visus tuos menesius. Bet tu tikra saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergikes radau toki puslapiuka su serveteliu rastais Virbalais megztos serveteles

gal kam pravers. jei netycia dar jo neradot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2008 08 13, 20:52)
mergikes radau toki puslapiuka su serveteliu rastais Virbalais megztos serveteles

gal kam pravers. jei netycia dar jo neradot  blush2.gif
Oj,kopinkit merginos kol dar galima mirksiukas.gif ,nesenai buvo slaptazodis ant jos albumo uzdietas verysad.gif Uz tokius lobius Ebay nemazi pinigeliai mokami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2008 08 13, 21:50)
Oj,kopinkit merginos  kol dar galima mirksiukas.gif ,nesenai buvo slaptazodis ant jos albumo uzdietas verysad.gif Uz tokius lobius Ebay nemazi pinigeliai mokami doh.gif

o geras smile.gif aciu Rimusia, reikia nusikopinti jeigu taip 4u.gif

bet tai kiek ju ten doh.gif doh.gif doh.gif itariu biskiuka tex uztrukti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 13 rugpjūčio 2008 - 21:05
uz sena zurnala, 1950 metu, su schemom moka 510$
http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 13 rugpjūčio 2008 - 22:52
QUOTE(rimusia @ 2008 08 13, 23:43)
uz sena zurnala, 1950 metu, su schemom  moka 510$
http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem

oho blink.gif
gaila mano mociute nesidomejo tokiais dalykais blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Viena iš mano staltiesių
user posted image blush2.gif
Atsakyti
Lurdes72, iš kokių siūliukų mezgei šį grožį?
Atsakyti
Iš lietuviško sukto lino biggrin.gif
Atsakyti
bet jau turbūt ilgam buvai užsėdusi tokaim darbui, vis niekaip nesiryžtu, bijau nebaigti.
Atsakyti