Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

4u.gif
sveikutes, as pas mama cia atlekus ekspermentus isradineju, kadangi vartot pradejau daug cinamono, nes mazina cukraus, cholesterolio kieki kraaaujyje, tai marinavau sparnelius su prieskoniais, majonrezu, ketcupu ir cinamonu, druskos nedejau visai, patikekit skonis superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2010 01 21, 19:58)
4u.gif
sveikutes, as pas mama cia atlekus ekspermentus isradineju, kadangi vartot pradejau daug cinamono, nes mazina cukraus, cholesterolio kieki kraaaujyje, tai marinavau sparnelius su prieskoniais, majonrezu, ketcupu ir cinamonu, druskos nedejau visai, patikekit skonis superinis thumbup.gif

a kuo čia su duona susiję biggrin.gif
Atsakyti
paskaityk senos temos paskutinius puslapius ir suprasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 21, 21:10)
paskaityk senos temos paskutinius puslapius ir suprasi  smile.gif

dabar paskaičiau wink.gif
bet kadangi tema apie duoną, ir kažkaip ne paplepėjimuose nesitiki per daug temų "ne į temą" tai neskaičius pabaigos taip ir pasirodė.. ax.gif
Atsakyti
Noriu patarimo.

Pas mane receptų knygelėje visi receptai nurodyti su mielėmis, o galima su kepimo milteliais gaminti? Kažkur skaičiau, kad nerekomenduojama, neva tai ar per daug ar per mažai kyla...

Gal kas esat bandę???

O gal čia tik su mano duonkepe negalima.............. Pas mane Bomann.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuske: 22 sausio 2010 - 09:01
QUOTE(dalionska @ 2010 01 21, 17:42)
Bet užtat po visų patarimų nusipirkau salyklo ir raugo iš delonos ir iškepiau tikrą juodą ir skanią duoną!  thumbup.gif
Šįkart niekas nesukrito ir iškepė puikiai  bigsmile.gif

Smaguma bigsmile.gif

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 21, 20:50)
che....vakar uzsimaisiau raugo,bet sian supratau kad namie pas mus jam per salta.Neturiu anei vienos maziausios vieteles siltos.

O prie radiatoriaus?

QUOTE(Laimuske @ 2010 01 22, 08:58)
Noriu patarimo.

Pas mane receptų knygelėje visi receptai nurodyti su mielėmis, o galima su kepimo milteliais gaminti? Kažkur skaičiau, kad nerekomenduojama, neva tai ar per daug ar per mažai kyla...

Gal kas esat bandę???

O gal čia tik su mano duonkepe negalima.............. Pas mane Bomann.

Su kepimo milteliais kepame keksus ir panašius gaminius.
Dar, jei neklystu, Fedes kepa bemieles duoneles. Jos tikrai kyla mažiau.
Man rodos, dauguma duonkepių turi keksų programą, ji ir yra skirta kepiniams su kepimo milteliais. Galima atsirinkti pagal laiką - trukmė 1,5-2 val.
Atsakyti
Ok, ačiū, bandysiu ieškot tos programos.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 22, 08:58)
Noriu patarimo.

Pas mane receptų knygelėje visi receptai nurodyti su mielėmis, o galima su kepimo milteliais gaminti? Kažkur skaičiau, kad nerekomenduojama, neva tai ar per daug ar per mažai kyla...

Gal kas esat bandę???

O gal čia tik su mano duonkepe negalima.............. Pas mane Bomann.

cia radau recepta, nezinau kieno, nes i worda buvau nusikopinus blush2.gif

Airišką avižinė sodos duonelė

2 stiklinės miltų
3/4 stiklinės avižų dribsnių
3 v.š. selenų
3 v.š. linų sėklos
3 v.š. sezamų sėklų
1 a.š. sodos
1/2 a.š. kepimų miltelių
1 a.š. druskos
1 stiklinė dž.vaisių/riešutų

4 v.š. aliejaus
1 v.š. medaus
1 1/2 ст. kefyro arba jogurto

Selenas ir semkes apkepint ant sausos keptuvės, sumaišyt su miltais, druską, kepimo milteliais. Kefyrą sumaišyt su medum ir aliejum, įpilt į paruoštus miltus ir LABAI greitai viską sumaišyt.
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 01 22, 10:58)
cia radau recepta, nezinau kieno, nes i worda buvau nusikopinus blush2.gif

Airišką avižinė sodos duonelė

2 stiklinės miltų
3/4 stiklinės avižų dribsnių
3 v.š. selenų
3 v.š. linų sėklos
3 v.š. sezamų sėklų
1 a.š. sodos
1/2 a.š. kepimų miltelių
1 a.š. druskos
1 stiklinė dž.vaisių/riešutų

4 v.š. aliejaus
1 v.š. medaus
1 1/2 ст. kefyro arba jogurto

Selenas ir semkes apkepint ant sausos keptuvės, sumaišyt su miltais, druską, kepimo milteliais. Kefyrą sumaišyt su medum ir aliejum, įpilt į paruoštus miltus ir LABAI greitai viską sumaišyt.


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 22, 11:31)

O prie radiatoriaus?



is stovejimo vietoj darau isvadas kad ir prie radijatoriaus bet silumos nepakanka unsure.gif

Atsakyti
Sveikos. prieš kelias dienas pasiryžau ruginio raugo gamybai. šiaip ten lyg kažkas vyksta, bent jau burbuliukai yra. bet va šiandien ketvirta diena, tai paskaičiau, kad turėtų padidėti kiekis, t.y iškilti raugas, bet taip nėra schmoll.gif nors kvapas kaip ir rūgštokas. maitinimas turėtų būti apie ketvirtą valandą, tai gal man iki to laiko iškils g.gif ? gal kuri susidūrėt su tuo. pas mus namie 20 laipsnių, laikau prie radiatoriaus
Atsakyti
http://www.bread-machine-recipes.com/

Kas skaitot angliškai, čia galybė duonos receptukų.

Atsakyti