Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Merginos, o kuri duona (balta) labiausiai tinka skrudinimui? Mano vaikinai labai megsta pasiskrudinti ir uogienes uzsitept ax.gif

Sestadieni vaziuoju i Vilniu, tai reiks delona nusiaubti - jau sudarineju sarasiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svarelis: 21 sausio 2010 - 13:57
QUOTE(Lung @ 2010 01 21, 00:07)

Dėl mišinio NATURA

Gerai kad sužinojai, reikės išbandyt thumbup.gif

QUOTE(jolanka @ 2010 01 21, 12:29)
O mano ruginis raugas jau matau, kad gyvas  smile.gif , pirmai paciupinejau stiklaini, paverciau trupuciuka paziuret, tai po to paciupinejimo kad issiburbuliavo...vakare as ji maitinsiu...gal ir pavyks, ka  g.gif
Na, o kvietinis kazkoks padziuves atrodo tas gumuliukas  biggrin.gif

Apipurkšk vandenuku, gali paminkit(kad nebūtu viršus apdžiuvęs) ir uždenk, visgi reikia laikyt uždengta maistine plėvele g.gif


Papildyta:
QUOTE(svarelis @ 2010 01 21, 13:52)
Merginos, o kuri duona (balta) labiausiai tinka skrudinimui? Mano vaikinai labai megsta pasiskrudinti ir uogienes uzsitept  ax.gif

Sestadieni vaziuoju i Vilniu, tai reiks delona nusiaubti - jau sudarineju sarasiuka  mirksiukas.gif

Mūsų mėgstamiausias batonas tostams
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 21, 14:18)
Apipurkšk vandenuku, gali paminkit(kad nebūtu viršus apdžiuvęs) ir uždenk, visgi reikia laikyt uždengta maistine plėvele  g.gif


Dekui, o as marliuku uzdengus, uztai ir uzdziuvo man. O stiklaini irgi plevele? Nes ir tas marles gabaliuku pridengtas.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 21, 16:10)
Dekui, o as marliuku uzdengus, uztai ir uzdziuvo man. O stiklaini irgi plevele? Nes ir tas marles gabaliuku pridengtas.

Aš su maistine plėvele uždengiau viska, tik su adata pabadžiau vietose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 21, 12:24)
Receptas iš čia Moulinex 


Duonyte atrodo labai graziai, bet tos alyvuoges man, hmmm ax.gif Siaip alyvuoges labai megstu, bet ne duonoje. Ar skanu buvo? 4u.gif
Atsakyti
Dėl Kenwood pypsėjimo, tai maniškė pypsėjo gal tik pora pirmų kepimų. Gal antro ar trečio kepimo metu mano vaikai miegojo, ir kai pradėjo pypsėt iškepus , mano mama iškart paspaudė išjungimo mygtuką. Nuo to karto mano duonkepė niekad nė nesupypsi. Matyt įsižeidė, kad buvo išjungta mirksiukas.gif . Bet man tai netrukdo.

Dėl raugo, tai niekad nedengiu plėvele. Labai nemėgstu tų visų celofanų, net ir maistinės plėvelė, tai stengiuosi jų kuo mažiau naudot. Raugą uždengiu popierium. Beje ant ruginių miltų pakuotės, pirktos Maximoje,parašytas raugo ir visos duonos receptas, tai raugo nereikia primaitint. Užmaišius palaukti, kol užrūgsta (maždaug apie 3 paras) ir jau galima kepti. Beje, pataria kasdien jį pamaišyti.
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 21, 00:00)
dalionska nors as dar visai pradziamoksle siuose reikaluose bet pasidalinsiu kedel man duonele sukrisdavo nors buvo labai graziai issiputus, o gi nustatydavau kepaliuka kaip kilogramini nors jis tikrai buvo ne toks, paskui kap susveriau tai ji buvo 750 uzstaciau ant tiek ir liux viskas graziausiai issikepe grazi apvalute duonyte, tai gal ir tau kazkas panasaus smile.gif


Pas mane duonkepė ne tokia gudri unsure.gif
Nėr svorio užstatymo. Tik atskiros programos skirtingoms rūšims.

Bet užtat po visų patarimų nusipirkau salyklo ir raugo iš delonos ir iškepiau tikrą juodą ir skanią duoną! thumbup.gif
Šįkart niekas nesukrito ir iškepė puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalionska: 21 sausio 2010 - 17:43
July, maniškiai nevalgo kitos, tik šitą ir jokių juodų alyvuogių.
Bėda ta, kad balta duona kepta duonkepėje jiems nepatinka (na nežinau, gal dar atrasiu kokį super receptą). Gerai, kad dar ruginę valgo smile.gif .
Atsakyti
sveikos, seniai besilankiau, aprimau su kepimais, bet dabar pradėsiu vėl..

Dabar toks durnas klausimas, niekada nemėgau tų dalykų.. kepsiu duoną su sėmenim, skaitau receptą 1 1/4 puodelio.. tai čia 1 puodelis plius viena ketvirtoji kito? blush2.gif blush2.gif jei 1/4 rašo 60 ml tai iš vis kiek man ml reikia, 136 (kaip vieno puodelio) + 60 ml (kaip tos 1/4)? doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 21 sausio 2010 - 19:31
QUOTE(grange @ 2010 01 21, 19:30)
sveikos, seniai besilankiau, aprimau su kepimais, bet dabar pradėsiu vėl..

Dabar toks durnas klausimas, niekada nemėgau tų dalykų.. kepsiu duoną su sėmenim, skaitau receptą 1 1/4 puodelio.. tai čia 1 puodelis plius viena ketvirtoji kito?  blush2.gif  blush2.gif  jei 1/4 rašo 60 ml tai  iš vis kiek man ml reikia, 136 (kaip vieno puodelio) + 60 ml (kaip tos 1/4)?  doh.gif  doh.gif


1 1/4 puodelio tai reiskia 1 puodelis ir dar ketvirtis. jei ketvirtis yra 60ml tai visas puodelis 240ml taigis, 1 ir 1/4 bus 300ml g.gif labai daug cia tu semenu blink.gif (ar cia gal selenos?)

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 21, 16:18)


Mūsų mėgstamiausias  batonas tostams


sita bulkyte man isejo tik is ketvirto karto,du pirmus kartus plyta gavosi(bet cia todel kad salta virtuvei buvo,dabar visad duonkepe i kambari isinesu biggrin.gif ) treciakart niekaip issiimt is duonkepes nenorejo,tai per plutele vidus iskrito biggrin.gif O va siandien,tiksliau pries pusvalandi ji man iskepe,puiki puikiausia thumbup.gif Is pradziu galvojau ragausiu rytoj,nu kaip cia dabar bulkos ant nakties prisiest...kazkiap negerai,bet kai pradejau seilem springt tai atsiriekiau gabala .......skanumas neispasakytas wub.gif


che....vakar uzsimaisiau raugo,bet sian supratau kad namie pas mus jam per salta.Neturiu anei vienos maziausios vieteles siltos.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 21, 19:39)
1 1/4 puodelio tai reiskia 1 puodelis ir dar ketvirtis. jei ketvirtis yra 60ml tai visas puodelis 240ml taigis, 1 ir 1/4 bus 300ml  g.gif labai daug cia tu semenu  blink.gif (ar cia gal selenos?)

doh.gif biggrin.gif viskas gerai,sakiau kepsiu duoną, bet čia tas 1 1/4 tai vandens biggrin.gif nebedarašiau... sėmėnų 1/3 dalies.
bet dariau truputį pagal kitą receptą, kur gramais blush2.gif 4u.gif
Atsakyti