Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(dalionska @ 2010 01 20, 19:39)
Bandysiu, ačiū  4u.gif
Dar "žalia" duonkepės naudotoja esu, manau išmoksiu  rolleyes.gif

Išmoksi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip gerai kad ši tema yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dalionska @ 2010 01 20, 19:56)
Kaip gerai kad ši tema yra  thumbup.gif

Svarbu rankas nenuleist jei nesigavo, o bandyt, analizuot kame reikalas buvo, galu gale eksperimentuot ir žiūrėk greitai pati savo receptus kursi ir dalinsies mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
Merginos o jus delonoj perkat tik salykla ir mieles nes ryt vyra siusiu i ta parde nes pati esu is kauno o jis vaziuos i viliu tai prisakysiu kad butinai nupirktu, nes kaune nezinau tokios pardes sad.gif bet gal ten dar ka perkat ne tik tai, gal ten dar ko galima duonytes kepimui isigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 20, 20:21)
Merginos o jus delonoj perkat tik salykla ir mieles nes ryt vyra siusiu i ta parde nes pati esu is kauno o jis vaziuos i viliu tai prisakysiu kad butinai nupirktu, nes kaune nezinau tokios pardes sad.gif bet gal ten dar ka perkat ne tik tai, gal ten dar ko galima duonytes kepimui isigyti  g.gif

Prieskonius, dar miltus (rupius, bet dabar neturi berods), bet tu panaršyk svetainei, tiksliai surasi ko reikės bigsmile.gif Kava, arbata...saldainiai...
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 20, 18:21)
sveikos smile.gif
Merginos o jus delonoj perkat tik salykla ir mieles nes ryt vyra siusiu i ta parde nes pati esu is kauno o jis vaziuos i viliu tai prisakysiu kad butinai nupirktu, nes kaune nezinau tokios pardes sad.gif bet gal ten dar ka perkat ne tik tai, gal ten dar ko galima duonytes kepimui isigyti  g.gif

atsidaryk puslapi ir ziurek ko tau reik...sauso raugo imk, jei kepsi juoda duona...jei savo nesidarai...
Atsakyti
gal kas bandet ju siuloma mišini tamsiai duonai "NATURA" vertas jis demesio?
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 20, 20:27)
Prieskonius, dar miltus (rupius, bet dabar neturi berods), bet tu panaršyk svetainei, tiksliai surasi ko reikės  bigsmile.gif Kava, arbata...saldainiai...



QUOTE(laurechka @ 2010 01 20, 20:28)
atsidaryk puslapi ir ziurek ko tau reik...sauso raugo imk, jei kepsi juoda duona...jei savo nesidarai...

tai as po ji ir ziurineju, tik bijau ko nepraziopsot paskui nedabegsiu dasipirkti smile.gif
dekui tada dar pasidairysiu geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 20, 20:31)
gal kas bandet ju siuloma mišini tamsiai duonai "NATURA" vertas jis demesio?

Čia naujiena, jei anksčiau naudojai mišinius bandyk
Jei yra kas alergiškas, geriau palaukt atsakymo iš Lung
Atsakyti
Man ten visko reik biggrin.gif Gerai, kad toli ta parde... biggrin.gif

Einu ziuret, kas ten pas amne gavos formelej....nufokinsiu ir ateisiu smile.gif
O dregna turi but duonele toj formelej???? Nuemiau galus dabar ir vel ikisau i orkaite...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 20 sausio 2010 - 20:47
QUOTE(dresin @ 2010 01 19, 21:58)
As prasau pagalbos kenwook 450 savininkes- ar imanoma isjungti sito aparato visus pypsejimu?

Visus pypsėjimus iškart nutraukia vienas taktinis manevras biggrin.gif : kai vos išgirsti pirmą 'pypt', tai skubiai paspaudi, kad įjungt apšvietimą. Ir viskas iškart liaujasi. Bet tam reikia budėti prie duokepės biggrin.gif
QUOTE(dresin @ 2010 01 20, 09:34)
1) "kepimo" funkcija 13 visai ne vien tik kepimo funkcija ( o cia tai buvo atradimas!!!!)
2) ismokau uzsiprogramuot programa, tik va, po temperaturos palaikymo programos patvirtinimo, anot knygeles, turejo pasigirsti garsinis signalas, bet jis nepasigirdo....[/color]

1) Aš užsiklijavusi ant pačios duonkepės (rusų kalba) tą tokią skaidrią plėvelę su programų numeriais ir kokia programa, tai ten viskas teisingai. Kad 'nebesibalamūtint' nebežiūriu į lietuvišką vertimą ax.gif
2) Tikrai pypsi g.gif
Atsakyti
user posted image
Terros plikyta kvietine cia...
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2010 01 20, 09:34)
nu o po to vyriskis eme rekt kad as cia tuoj namus prikelsiu su cypsejimais ir makalavimais ir kad dar padegsiu, meciau duonos kepima puse 3 nakties ir ejau gult....

balsu juokiausi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti