Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 04, 18:32)
Parduotuvei galima paprašyt kokybės sertifikatą, prie kiekvienos partijos turi būt, ir peržiūrėt kokybės rodyklius ir kokie pritaikyti reikalavimai

Kiek supratau, firma prekiauja pašarais, tai ir jų reikalavimai atitinkami g.gif Pabandyk telefonu užklausti, ar tinka duonai - ju turi žinoti, ką parduoda smile.gif

QUOTE(Margareta @ 2010 02 04, 20:06)
as ir maciau bet ik puse tos laidos..va tos dalies apie miltus negirdejau...
isivaizduoju, kad jeigu Ustukiu malunas turi eko sertifikata, tai gal jie nepurskia tokiom nesamonem?  unsure.gif

Mačiau tą laidą, siaubas kažkoks blink.gif Sakau, gal pas smulkius ūkininkus reikia pirkti, gal anie dar tokių fintų neišdarinėja?


Nerute, kokį gigantą ten kepei? biggrin.gif

Aš šiandien kepiau saldžią duoną/bulką su kondensuotu pienu (iš Forelles blogo) wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 02 04, 20:25)
Nerute, kokį gigantą ten kepei?  biggrin.gif

kepiau sviestine duona su varske biggrin.gif is moulinex knygutes 4u.gif

500g miltu,
110 ml pieno,
5 g druskos,
11 g mieliu,
100 g sviesto,
100 g cukraus,
100g vandens,
2 kiausiniai,
150 g varskes
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 02 04, 18:42)
as labai dziaugiausi,kad atseit mano vaikas valgo mano pacios kepta bulkyte be jokiu E ir panasiai......pasiziurejus paskutine instancijos laida,pasirodo netgi grudai purskiami pesticidais is kuriu malami miltai doh.gif  doh.gif  doh.gif atseit nupurksti kazkokiu sudu kuris istraukia dregme is grudo(isdziovina ji) pigiau nei vezti i dziovyklas ir ten dziovinti blink.gif

bet čia tik miltuose, o kiek duonoj, dešrose, saldainiuose... doh.gif

QUOTE(Nerutė @ 2010 02 04, 20:44)
kepiau sviestine duona su varske  biggrin.gif is moulinex knygutes  4u.gif


reikės išbandyt bigsmile.gif tik mielių mažiau dėsiu
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 04, 21:02)
reikės išbandyt bigsmile.gif tik mielių mažiau dėsiu

as ir kita kart per puse maziau irgi desiu 4u.gif vaikam labai patiko, gimtadieniui dickis nesis i mokykla laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 04, 21:11)
as ir kita kart per puse maziau irgi desiu  4u.gif vaikam labai patiko, gimtadieniui dickis nesis i mokykla laugh.gif


nu fantastika, vaikui vietoje torto duonos kepalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 04, 21:39)
nu fantastika, vaikui vietoje torto duonos kepalas  thumbup.gif

mano dickis duoninis labai smile.gif kai pirma batona iskepiau is kart paklause ar per jo gimtadieni iskepsiu jam nusinest i mokykla laugh.gif tai dabar bent saldzia nesis lotuliukas.gif

o tortas bus namuose, kepsiu irgi pati smile.gif
Atsakyti
As siandien kepiau juoda duonele Naturos Pagal De Lonos recepta smile.gif Tiesa dar pati paminkiau truputi, vis tik vienu kabliu sunku. Gal kiek ir daugiau pakilt turejo, bet siaip jau geriau gavosi nei pirma karta, tik receptas kitas tai ir skonis kitoks.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 04 vasario 2010 - 22:59
mano dukrai labai patinka tos duoneles Natura. gal del to kad panasiausios i parduotuvines, nes siaip maniske mano juoda duona valgo nenoriai doh.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles,
pasirodau ir as su savo pirmom duonelem smile.gif

user posted image


o cia bugetes kepiau su desrele

user posted image
Atsakyti
Puiku, net ir ruginę su grūdais kepei! Bagečių pati dar nekepiau, bet norisi pabandyti, įdomu koks skonis gausis.
Atsakyti
sian duonkepej uzminkiau tesla tortui - jeeee kiek darbo rankomis sumazejo thumbup.gif o dabar ruosiu tesla varskiniam virtinukam - mano familija labai megsta o as nemegstu ruost teslos - vo tai man atradimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 05, 11:53)
Puiku, net ir ruginę su grūdais kepei! Bagečių pati dar nekepiau, bet norisi pabandyti, įdomu koks skonis gausis.


skonis man tai toks pats kaip pirktiniu, nu gal kazkiek ta plutele plonesne, bet irgi traski, man dar labiau patinka, nei storesne, ypac jei kazka vidun dedi... sian uzsimaisiau dviguba norma, tai kol 4 kepe, kita tesla siltai stovejo, tada kai iskepe padariau ir uzstaciau kitas 4 tik kepimui, liuks gavosi!
Atsakyti