Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Margareta @ 2010 02 04, 10:37)
ir koki maziausia kieki taip parduoda?  ax.gif buciau dekinga uz info...pas mus namie tie miltai tiesiog tirpsta  doh.gif

Nataliuncikas atsake jau wink.gif
o del kiekio as 175 kg pirkau bet kainas man rods jos laviruoja kaip nori unsure.gif

rodau savo kepini tongue.gif iskilo baisiniai tai palikau pabut duonkepej, matyt persistengiau nes apskrudo per daug, bet skonis GERAS thumbup.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Ačiū Nataliuncik smile.gif

Vilniuje Žirnių g yra komb. pašarų parduotuvė, ten kvietinių rupaus malimo miltų maišas kainuoja 26 lt 40 kg (močiutė vištoms perka) atrodo kaip ir Ustukių viens prie vieno. reiks pabandyti iš jų iškept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 02 04, 13:00)
rodau savo kepini tongue.gif iskilo baisiniai tai palikau pabut duonkepej, matyt persistengiau nes apskrudo per daug, bet skonis GERAS  thumbup.gif


thumbup.gif biggrin.gif

QUOTE(gyva_ugnis @ 2010 02 04, 13:50)

Vilniuje Žirnių g yra komb. pašarų parduotuvė, ten kvietinių rupaus malimo miltų maišas kainuoja 26 lt  40 kg (močiutė vištoms perka) atrodo kaip ir Ustukių viens prie vieno. reiks pabandyti iš jų iškept  biggrin.gif

Parašyk adresą, sudominai
Jei kas ims maišą, prisidėčiau, nes dar turiu rupaus malimo, bet kad ruginiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 04, 16:35)

Parašyk adresą, sudominai
Jei kas ims maišą, prisidėčiau, nes dar  turiu rupaus malimo, bet kad ruginiu  ax.gif


Žirnių g. 10, Vilnius
Tel.: 8 698 56372, 8 612 17361.
Čia netoli naujos Liepkalnio Maximos. (Nuo sankryžos į oro uosto pusę.)
Atsakyti
Ar nebus tie pašariniai grūdai prastesnės kokybės nei žmonių maistui skirti?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 04, 17:37)
Ar nebus tie pašariniai grūdai prastesnės kokybės nei žmonių maistui skirti?

Parduotuvei galima paprašyt kokybės sertifikatą, prie kiekvienos partijos turi būt, ir peržiūrėt kokybės rodyklius ir kokie pritaikyti reikalavimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 04 vasario 2010 - 18:33
QUOTE(pipete @ 2010 02 04, 19:37)
Ar nebus tie pašariniai grūdai prastesnės kokybės nei žmonių maistui skirti?


as labai dziaugiausi,kad atseit mano vaikas valgo mano pacios kepta bulkyte be jokiu E ir panasiai......pasiziurejus paskutine instancijos laida,pasirodo netgi grudai purskiami pesticidais is kuriu malami miltai doh.gif doh.gif doh.gif atseit nupurksti kazkokiu sudu kuris istraukia dregme is grudo(isdziovina ji) pigiau nei vezti i dziovyklas ir ten dziovinti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 02 04, 18:42)
as labai dziaugiausi,kad atseit mano vaikas valgo mano pacios kepta bulkyte be jokiu E ir panasiai......pasiziurejus paskutine instancijos laida,pasirodo netgi grudai purskiami pesticidais is kuriu malami miltai doh.gif  doh.gif  doh.gif atseit nupurksti kazkokiu sudu kuris istraukia dregme is grudo(isdziovina ji) pigiau nei vezti i dziovyklas ir ten dziovinti blink.gif

Ir aš mačiau laidą... Kas žino, kokie miltai normalūs...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 04, 12:40)
tas tiesa... doh.gif turejau ir as sita beda, teko visa spirtele iskratyti..sveiki liko tik tie kur stiklainiuose  unsure.gif

Ir pas mud dabar praktiskai viskas gana sandariuose induose. Bet pas mus tada stiklainiuose ir buvo uzpuole doh.gif
Atsakyti
Imetu foto paskutiniu duoneliu.
user posted image
Kairej- borodino pgl nerez, o desinej- terros plikyta. Abi skanios nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 02 04, 18:42)
as labai dziaugiausi,kad atseit mano vaikas valgo mano pacios kepta bulkyte be jokiu E ir panasiai......pasiziurejus paskutine instancijos laida,pasirodo netgi grudai purskiami pesticidais is kuriu malami miltai doh.gif  doh.gif  doh.gif atseit nupurksti kazkokiu sudu kuris istraukia dregme is grudo(isdziovina ji) pigiau nei vezti i dziovyklas ir ten dziovinti blink.gif


as ir maciau bet ik puse tos laidos..va tos dalies apie miltus negirdejau...
isivaizduoju, kad jeigu Ustukiu malunas turi eko sertifikata, tai gal jie nepurskia tokiom nesamonem? unsure.gif
Atsakyti
:4u
galiu pasakyt nieko neskaiciau ir nieko neraasiaau kepiau duona su majonezu, gavosi idomi, o siaip viskas ok tongue.gif
Atsakyti