Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(jolanka @ 2010 02 01, 11:42)
Borodino  smile.gif



o cia pagal Nerez recepta? g.gif
einu ir as kepti mirksiukas.gif
Atsakyti
jolanka, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif O bandeliu receptuka galima? Ir kaip taip graziai supynete? blush2.gif

As kepu cibuline duona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 31, 22:43)
640 gr miltu (dedu 550 D)
4 arbt saukst sausu mieliu [/b]


Ne 550D, o 550C mirksiukas.gif
Mielių žiauriai daug, nesveika doh.gif

QUOTE(jolanka @ 2010 02 01, 11:42)
Borodino  smile.gif

O cia pasigyrimui  biggrin.gif


Super thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

QUOTE(dzhina @ 2010 02 01, 12:23)
o cia pagal Nerez recepta? g.gif
einu ir as kepti mirksiukas.gif


Aha, pagal Nerez smile.gif kur uzplikai ruginius miltus ir nemaisai. Tik kepiau pagrindine programa, anksciau darydavau kaip ji rekomenduoja - minkiau, kildinau kepiau... Bet si karta man patiko labiau, nes gavosi dregna.

QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 01, 12:26)
jolanka, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif O bandeliu receptuka galima? Ir kaip taip graziai supynete? blush2.gif

As kepu cibuline duona biggrin.gif


Tesla ruose duonkepe pagal bezdzioniu pyrago recepta. O supyniau kaip kasyte dukriukui mirksiukas.gif pasidariau kirmeles ilgokas, padalinau i 3 dalis ir pyniau biggrin.gif tik perkirpau ne visas 3, o viena atkirpau, o dvi perlenkiau per puse ir ta trecia pynele pridejau i viduriuka. Pries kepant patepiau kiausiniu. Idaras - dziovintos spanguoles.

Lauksim ispudziu apie cibuline smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 01, 13:27)
Mielių žiauriai daug, nesveika  doh.gif

nataliuncik, priminkit, prašau, kuriam puslapyje rašete apie naminio raugo ir tešlos proporcijas. Ar tik nebus praeitoje temoje, kad šioje nerandu? Baigia subręsti mano maitintojėlis(čia aš apie raugą), bet nebeprisimenu kiek jo dėti.
Papildyta:
QUOTE(jolanka @ 2010 02 01, 12:42)
Borodino  smile.gif
O cia pasigyrimui  biggrin.gif

Taip ir norisi užsukti į svečius!
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2010 01 29, 20:03)
i mesa reikia itarkuoti truputi susalusio sviesto ir isminkyt tongue.gif


O kai koldūnai verda neišbėga tas sviestukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 02 01, 13:33)
Lauksim ispudziu apie cibuline  smile.gif

Man neskani blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 01, 16:40)
Man neskani blush2.gif


va sita skani ax.gif http://www.delona.lt...ajonezu,87.html
Atsakyti

Sveikos kepėjėlės,

Nežinau kas čia pasdarė, bet kelintą kartą kepant duoną man ji visiškai neiškyla. Kame reikalas galėtų būt g.gif . Mielės šviežios, s g.gif dedu viską eilės tvarka ir nekyla nor nusišauk.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 01, 15:38)
nataliuncik, priminkit, prašau, kuriam puslapyje rašete apie naminio raugo ir tešlos proporcijas. Ar tik nebus praeitoje temoje, kad šioje nerandu? Baigia subręsti mano maitintojėlis(čia aš apie raugą), bet nebeprisimenu kiek jo dėti.
Papildyta:

Taip ir norisi užsukti į svečius!


O as su raugu daugiau ir neeksperimentavau...pabandziau rugini, kvietini...ir nei viena man neskani duona. Gal mano raugai negeri, dabar padarysiu pertrauka ir veliau bandysiu smile.gif

I svecius, prasom 4u.gif tik as laaabai toli, Vilkaviskio rajone, graziam miestelyje. Ale jei noras yra, vasara grazu pas mus ax.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 01, 16:40)
Man neskani blush2.gif


Mmmmmm, tada nebandysiu.

O as kepiau Nataliunciko puru batona, kol mazute miegojo pietu miega iskepe. Tik vel virsus ipuole, maciau kad biski lipnoka tesla, kai minkesi, bet dadejau trupuciuka miltu, ir nenorejau padaugint, tai vis tik mazokai matyt buvo. O gal del mineralinio vandens tokia tesla lipni. Vakare prapjausim kai atves, bus matyt kas ten viduje smile.gif Kepiau Traskia programa pirma karta gyvenime ax.gif

Nataliuncik, noriu paklausti apie 550 miltus, kur rast tu C? As kiek ziuriu tik 550D matau prekyboje. O gal blogai ziuriu blink.gif Ir kepiau is 550D siandien, tai gal ir turi reiksme tam idubimui.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 01, 18:53)


as esu kelis kartus kepus sia duona,skani,bet man ji labai koreta,kas nelabai patinka blush2.gif Klausimas o ji tokia koreta ir turi but ar tiesiog man ji iskepe ne visai tokia kokia turetu but?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 01, 15:38)
nataliuncik, priminkit, prašau, kuriam puslapyje rašete apie naminio raugo ir tešlos proporcijas. Ar tik nebus praeitoje temoje, kad šioje nerandu? Baigia subręsti mano maitintojėlis(čia aš apie raugą), bet nebeprisimenu kiek jo dėti.

Maždaug puse per puse, jai dedat 300g raugo tai maždaug po 150g dedat mažiau miltų ir vandens (bet pirmus kartus geriausia stebėt, kol neišgausit savo proporcijas ) mirksiukas.gif

QUOTE(jolanka @ 2010 02 01, 17:17)

Nataliuncik, noriu paklausti apie 550 miltus, kur rast tu C? As kiek ziuriu tik 550D matau prekyboje. O gal blogai ziuriu  blink.gif  Ir kepiau is 550D siandien, tai gal ir turi reiksme tam idubimui.

Malsenoj maišais blush2.gif
Atsakyti