Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Pagrinde malsenos, ustukių malūno, kauno grūdų nors dar aš turėjau ir suomiškų (iš Prizmės) ruginių ir kvietinių, jie turi daugiau gliuteno nei lietuviški, bet į kvietinius pridėta balintojo.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 30, 15:34)
Su sausu raugu duonelė nereikia raugint ir ilgai kildint, galit užmaišyt tešlą, pakildint apie 1val. ir kept

Taip ir darau. Tik galvojau, kokia programa statyti, tai staciau normal (bomann), raso, kad ruginei duonai. Bet taip sunkiai maiso, kazkaip gana kieta tesla gavosi.

QUOTE(jolanka @ 2010 01 30, 16:28)
Niu va, kepiau siandien plikyta Terros. Jau kad iskilo graziai, beveik  iki pat stiklo, o kai baige kepti tai pasedus jau buvo, na, o kai isemiau tik bliukst ir per viduriuka pasmego.
Na, tai jau visai nebezinau....gal kad isiminet pradejau menteles  g.gif  anksciau palikdavau ir niekad ju neimdavau.
jauciu skonis tai nenukentes, tik vaizdas toks nekoks.

Ir dar, pasikartosiu, is kokiu ruginiu miltu jus kepat duoneles? Is Ustukiu?

Is Ustukiu, pirkau Rimi.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2010 01 30, 17:30)
Taip ir darau. Tik galvojau, kokia programa statyti, tai staciau normal (bomann), raso, kad ruginei duonai. Bet taip sunkiai maiso, kazkaip gana kieta tesla gavosi.


Rugine tešla sunkesne nei kvietine, dėl to ir mentelės keist reikia
Atsakyti
nataliuncik,tavo purus batonas fantastiskas thumbup.gif netgi vyras pasake kad superinis thumbup.gif Bus musu kasdienis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 30, 21:34)
Rugine tešla sunkesne nei kvietine, dėl to ir mentelės keist reikia

Bet pas mane viena mentele tik yra komplektacijoj g.gif

Iskepiau pirma duonele rugine iskepiau siandien. Neiskilo, gavosi mazas eziukas lotuliukas.gif Bet skonis nieko, ziuresim kai ataus. Tiesa plutele kietoka. Kepiau is delonos tinklapio receptuka paemusi, tik pamazinau porcija 0.75 dariau. Be to ten aiskiai parasyta buvo ka po ko det ir kaip.
user posted image
Atsakyti
Aciu jums, merginos, uz saunia tema 4u.gif Seniai gundziausi duonos issikept, bet vis nedrisdavau megint. O cia prisiskaicius pasiryzau.
Kepiau juoda duona is De Lonos receptu. Ir ne duonkepej, o orkaiteje. Gavosi tiesiog puikiai thumbup.gif Dabar jau kepsiu dazniau smile.gif
Atsakyti
kepiau sian Nataliunciko batona... su mineraliniu... nu skanus BET .. man vis tiek skaniausias islieka moulinex knygeles receptas - greita duona smile.gif

imetu recepta jei dar nemeciau blush2.gif nataliuncikas turbut geriau zino laugh.gif
bet man JIS pats pats paciausias blush2.gif wub.gif

Balta duona

285 ml silto vandens
115 ml pieno
2 valg saukst. saulegrazu aliejaus
2 arbat saukst druskos
1,5 valg, saukst cukraus
640 gr miltu (dedu 550 D)
4 arbt saukst sausu mieliu


kepama greita programa - pas man moulinex 5 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 31 sausio 2010 - 22:44
QUOTE(jolanka @ 2010 01 30, 17:28)
Niu va, kepiau siandien plikyta Terros. Jau kad iskilo graziai, beveik  iki pat stiklo, o kai baige kepti tai pasedus jau buvo, na, o kai isemiau tik bliukst ir per viduriuka pasmego.
Na, tai jau visai nebezinau....gal kad isiminet pradejau menteles  g.gif  anksciau palikdavau ir niekad ju neimdavau.
jauciu skonis tai nenukentes, tik vaizdas toks nekoks.

Ir dar, pasikartosiu, is kokiu ruginiu miltu jus kepat duoneles? Is Ustukiu?

Mentelę aš irgi visada išiminėju. Bet kai išimu mentelę, tai ir tešlos rutuliuko viršuje su pirštu padarau skylutes , tada gaunasi lygesnis paviršius.
Atsakyti
Terra, va sitos gudrybes dar nezinojau. Skonis tai liuks duoneles, nenukentejo, tik kad tas iskilimas buvo maxi o paskui subliusko. Sita duona mums viena is favoritu ax.gif

Vakar kepiau Nerez Borodino, isejo super super super. Kepiau is Kauno grudu miltu ruginiu, ir tikrai galiu pasakyti, kad nuo miltu daug kas priklauso, anksciau naudojau tik Ustukiu. Duona gavosi minksta, dregna, kokia ir isivaizdavau, jokio trupejimo smile.gif
Atsakyti
Borodino smile.gif

user posted image

user posted image

O cia pasigyrimui biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 01 vasario 2010 - 11:43
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 31, 22:43)
kepiau sian Nataliunciko batona... su mineraliniu... nu skanus BET .. man vis tiek skaniausias islieka moulinex knygeles receptas - greita duona smile.gif

imetu recepta  jei dar nemeciau  blush2.gif  nataliuncikas turbut geriau zino laugh.gif
bet man JIS pats pats paciausias  blush2.gif  wub.gif


4 arbt saukst sausu mieliu


kepama greita programa - pas man moulinex 5  4u.gif


o jetau blink.gif 4 mieliu? cia ir arkli iskeltu doh.gif lotuliukas.gif

jolanka
labai grazi duonele..o jau bendeles..seile tysta essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 01 vasario 2010 - 11:58
QUOTE(Margareta @ 2010 02 01, 11:57)
o jetau  blink.gif 4 mieliu? cia ir arkli iskeltu  doh.gif  lotuliukas.gif

čia receptukas skirtas greitai programai, tai aš ir tiek dedu kai kepu kvietinę duoną greita programa mirksiukas.gif

vakar lipdžiau koldūnus su plikyta tešla - kas nebandė pabandykit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 01 vasario 2010 - 12:21