Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Trolėmolė @ 2010 01 29, 16:26)
Ačiū  4u.gif
Papildyta:
Baigiu jau puse temos peržiūrėt, bet kaip pagaminti mėsos įdarą taip ir neradau  biggrin.gif

aš į mėsos įdarą visada dedu grietinės arba kefyros, man jis tada minkštesnis gaunasi, o kiaušinių galima ir visai nedėti
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2010 01 29, 16:48)
O gal kas turit patikrintą įdarą mėsišką koldūnams? Na,kad nebūtų sausa mėsytė.


i mesa reikia itarkuoti truputi susalusio sviesto ir isminkyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 29, 14:40)
O su kuo kepei (nieko, kad tu kreipiuosi rolleyes.gif ) su alum ar mineraliniu? As planuoju su alum, o tai diedas amzinai alum apsirupines, o vat mineralini mes ziema retai kada perkam.


Pirmiausia, tai tik kreiptis į mane tu, nes kitaip jauščiausi tookia, nu jau tookia madam ax.gif

Aš kepiau su vandenuku, tiesiog tik tai turėjau. Viskas vyko eksprontu, kad kepejėlė nestovėtų veltui.
Atsakyti
user posted image

Buvo numatytas kepti bezdzioniu pyragas....bet isejo cinamonines rozytes smile.gif
(is bezdzioniuku teslos)
Ikeliau foto, ir pagalvojau, gal cia tema tik duonelei rodyti, o pyragiuku ir bandeliu nedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 29, 21:07)
user posted image

Buvo numatytas kepti bezdzioniu pyragas....bet isejo cinamonines rozytes smile.gif
(is bezdzioniuku teslos)
Ikeliau foto, ir pagalvojau, gal cia tema tik duonelei rodyti, o pyragiuku ir bandeliu nedet  smile.gif

Dek dek, apsiseiliojam ir duonkepe idarbinam, nereikia i kitas temas list. Gal tema pervadint: ka dar galima veikti su duonkepe:lotuliukas:
Atsakyti
4u.gif super bandukes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 29, 23:07)


Buvo numatytas kepti bezdzioniu pyragas....bet isejo cinamonines rozytes smile.gif
(is bezdzioniuku teslos)
Ikeliau foto, ir pagalvojau, gal cia tema tik duonelei rodyti, o pyragiuku ir bandeliu nedet  smile.gif



Kokios fainos rožytės thumbup.gif O kaip jas suformavai? Kiek supratau. tai jas kepei orkaitėje? g.gif
Atsakyti
Kiek skanumynu prideta smile.gif O as kepiau balta duonele su aguonom, siaip receptas tas pats, tik be razinu. Bet gal per daug mieliu imeciau. Sveriau 7 g, kaip pakiukas, bet gal neiskart zvarstykles sureagavo, tai iskilo, kaip grybas i krastus ir virsuje plutele nesusidare, net prie dangcio prilipe buvo, bet skanu.
Kaupiuosi siandien rugine duonele raugti. Reik susirast receptuka, nusipirkau sauso raugo, salyklo, bandymai prasideda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 30, 12:28)
O kaip jas suformavai? Kiek supratau. tai jas kepei orkaitėje? g.gif


Tesla (bezdzioniu pyrago) minke duonkepe, paskui iskociojau plonai, pabarsciau cukrumi ir cinamonu, susukau volelius ir peiliu supjausciau 2-3 cm riekelem, sudejau jas i skarda, o krastelius kokiose 5 vietose ikirpau zirklemis smile.gif Po kokios valandos kai pakilo kisau i orkaite ~200 temperaturoje kepe ~10 min.
Cia tokios miniatiurines jos.
Atsakyti
kepu puru batona bigsmile.gif tik miltai pas mane ne C o D ,bet gal nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2010 01 30, 12:35)

Kaupiuosi siandien rugine duonele raugti. Reik susirast receptuka, nusipirkau sauso raugo, salyklo, bandymai prasideda smile.gif

Su sausu raugu duonelė nereikia raugint ir ilgai kildint, galit užmaišyt tešlą, pakildint apie 1val. ir kept
Atsakyti
Niu va, kepiau siandien plikyta Terros. Jau kad iskilo graziai, beveik iki pat stiklo, o kai baige kepti tai pasedus jau buvo, na, o kai isemiau tik bliukst ir per viduriuka pasmego.
Na, tai jau visai nebezinau....gal kad isiminet pradejau menteles g.gif anksciau palikdavau ir niekad ju neimdavau.
jauciu skonis tai nenukentes, tik vaizdas toks nekoks.

Ir dar, pasikartosiu, is kokiu ruginiu miltu jus kepat duoneles? Is Ustukiu?
Atsakyti