Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Sukroviau Terros plikyta kvietine duonele i blekutes... Kol suvazinejau i mokykla mazo pasiimt, grizus radau, kad is vienos formeles jau lipa per virsu viskas... biggrin.gif
Dabar ikisau kept. Laukiu su nekantrumu kas cia man gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 20, 16:45)
gali buti, kad per skysta tesla truksta miltu. neuztenka pagal recepta sudeti, reik vis tik paziureti kaip tesla atrodo, ar nelimpa prie sieneliu, ar grazus rutuliukas susisuka. as tik isbandytus receptus kepu "aklai"  ax.gif


Kol maišo, viskas atrodo gražiai - ir rutuliukas gražus, ir nelimpa, o va tik pradeda kepti ir įdumba vidus. Jau kokius tris kartus taip gavosi ir nerandu priežasties g.gif
Atsakyti
dalionska gal mieliu per daug g.gif
Atsakyti
Dzina, dekui.

QUOTE(J@lanta @ 2010 01 20, 12:47)
o dėl plikytos tešlos - tai man atrodo ji blogai išsimaišiusi, ir tas plikinys neišmaišytas ant apačios ir palikęs daugiau, dėl to ne taip gerai duona tolygiai ir pakilusi ir matosi nuotraukoje tas


Na, bet kepu pagrindine progrma, atrodo ilgai ten maiso minko. Gal reiketu tada bandyti teslos ruosimo programa, ir tik tada kepima g.gif
Kaip ciabatta???

QUOTE(dresin @ 2010 01 20, 13:49)
ar tik isemus is krosnies neatsargiai numeta tai atsiranda tas tankesnis teslos sluoksnis.


Atrodo tik iskepusia ir as gerokai papurciau kad iskristu, nes su mentelem kepu as g.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 20, 14:10)
Blogai išmaišyta tešla


O negali taip buti kad miltu per daug, o vandens mazai i plikini, nes kai uzplikau ir man maiso kombainas tai gaunasi lipnus ir standus ir kietokas guzelis.
Zodziu, kita karta kazka kitaip reikia improvizuoti.
Atsakyti
QUOTE(dalionska @ 2010 01 20, 15:22)
Gal žinot, kodėl kartais kepant duonelei sukrenta vidurys? Iškyla gražiai, o pradėjus kepti sukrenta. Produktus dedu pagal receptą  unsure.gif

Mielių kiekį sumažink, nors 1/3a.š.

QUOTE(jolanka @ 2010 01 20, 17:53)
Na, bet kepu pagrindine progrma, atrodo ilgai ten maiso minko. Gal reiketu tada bandyti teslos ruosimo programa, ir tik tada kepima  g.gif

O negali taip buti kad miltu per daug, o vandens mazai i plikini, nes kai uzplikau ir man maiso kombainas tai gaunasi lipnus ir standus ir kietokas guzelis.
Zodziu, kita karta kazka kitaip reikia improvizuoti.

Aš darau atskirai: užminkau tešlą, kildinu ir kepu
Rugine duona visada sunkiau maišosi negu kvietine ir rugiai daugiau vandens sugeria, bet maišomi praskystėja
Atsakyti
Ismeciau duona... Kepiau formelese 20min... Mb istrauke ir paliko formelese atevst... as grizau namo tik ka, o ten slapia viskas doh.gif Tai daba ar nedakepiau, ar reik istraukus is formeliu atvesint???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 20, 18:21)
Ismeciau duona... Kepiau formelese 20min... Mb istrauke ir paliko formelese atevst... as grizau namo tik ka, o ten slapia viskas doh.gif  Tai daba ar nedakepiau, ar reik istraukus is formeliu atvesint???

Nu jo, dabar nei šis nei tas, atvėsink ir pabandyk išimt, bet jei bus prilipusi, tai atmirkyk vandenyje, vis tiek jau sugadinta
Atsakyti
4u.gif
na jus ir greitos.
, naujus namus susikuret blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 20, 16:32)
Nu jo, dabar nei šis nei tas, atvėsink ir pabandyk išimt, bet jei bus prilipusi, tai atmirkyk vandenyje, vis tiek jau sugadinta

papurcius duonele issieme, bet ji tokia visa limpanti buvo... Zodziu siukslyne pasimaitino snd smile.gif Dabar vel kildinu tesla... Idejau tik i viena formele dabar, o likusi keps duonkepej biggrin.gif Pamaciau daba, kad reikejo 230C kept 20min... o as kepiau 190C 20min.... Tai jauciu cia ir buvo mano klaida...
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 20, 18:23)
dalionska gal mieliu per daug  g.gif


Va dėl to tai nepagalvojau g.gif
Imu visą pakelį parduotuvinį (11 gramų berods). Reiks pabandyt pamažint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dalionska @ 2010 01 20, 19:20)
Va dėl to tai nepagalvojau  g.gif
Imu visą pakelį parduotuvinį (11 gramų berods). Reiks pabandyt pamažint  rolleyes.gif

Na tai aišku kad per daug, matuok arbatiniais šaukšteliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 20, 20:30)
Na tai aišku kad per daug, matuok arbatiniais šaukšteliais  smile.gif


Bandysiu, ačiū 4u.gif
Dar "žalia" duonkepės naudotoja esu, manau išmoksiu rolleyes.gif
Atsakyti