Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Nerutė @ 2010 01 29, 00:36)
cituojama dalis turi tureti ir priekyje
quote ir gale:  visa ilga quote
itariu kad per daug istrinate  4u.gif

del atidejimo - kai paisrenki programa yra mygtukai bent pas mane + ir - ir nustatai uz kiek valandu turi buti iskepus duonele wink.gif tai prie greitos programos tie mygtukai neveiksnus  4u.gif matyt tam ir greita programa  4u.gif  beje jei pilate piena irgi yra rizika kad surugs belaukdamas kepimo  4u.gif
Papildyta:
gerai 1000  4u.gif

spauskite zinute cituodama -cituoti ir atsakyti ir nieko netrinkite tada bus tvarkingai pacituota zinute  4u.gif


Niu viską jau sudėjau, suspaudžiau, nustačiau ant 8.30 val. (keps 3.55). Manau 7 val. ryto turi būti gatava. Taip darysiu pirmą kartą. Tikiuosi ramiai išsimiegoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 22:42)
Niu viską jau sudėjau, suspaudžiau, nustačiau ant 8.30 val. (keps 3.55). Manau 7 val. ryto turi būti gatava. Taip darysiu pirmą kartą. Tikiuosi ramiai išsimiegoti  blink.gif

sito nesupratau smile.gif
kiek rodo dabar iki iskepimo??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 29, 00:48)
sito nesupratau smile.gif
kiek rodo dabar iki iskepimo???  4u.gif


8,18
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 22:49)

jo apie 7 bus 4u.gif tik bus laaabai karsta biggrin.gif MB tai nervindavo kad sviestas lydosi lotuliukas.gif tai kepu as ir vakaro, va ir dabar einu jau isimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 29, 00:51)
jo apie 7 bus  4u.gif  tik bus laaabai karsta  biggrin.gif  MB tai nervindavo kad sviestas lydosi  lotuliukas.gif  tai kepu as ir vakaro, va ir dabar einu jau isimt  4u.gif


Kol nusivešiu į darbą dar ir atvės. Bet laaabai noriu "pasigirti" tongue.gif kolegėm.
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 22:53)
Kol nusivešiu į darbą dar ir atvės. Bet laaabai noriu "pasigirti" tongue.gif kolegėm.

thumbup.gif

as cia grizinet i darba irgi ruosiuos, tai vaziavau darban ir sumasciau bezdzioniu duona nuvezt - na ir matyt persitengiau ar persijaudinau - neiskilo normaliai nors pries tai kelis kart kepus buvau laugh.gif tai tokios tep lep neveziau - grisiu dirbt spesiu priveziot dar duonos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 29, 00:56)
thumbup.gif

as cia grizinet i darba irgi ruosiuos, tai vaziavau darban ir sumasciau bezdzioniu duona nuvezt - na ir matyt persitengiau ar persijaudinau - neiskilo normaliai nors pries tai kelis kart kepus buvau laugh.gif tai tokios tep lep neveziau - grisiu dirbt spesiu priveziot dar duonos smile.gif


Taip dažniausiai nutinka. Rytoj parašysiu kiap iškepė. "Beždžiones" lotuliukas.gif kolegės jau ragavo - labai patiko. Tikiuosi gero rezultato.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 28, 20:33)
Bet as kepimo funkcijoj irgi nusistatau pvz kepimo laika ar 1val 10 min ar 1 val 20 min.

O kai nustatai, bandei įjungt ir kept? Nes net nešyla tos 10-20min

QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 20:49)

Bandysiu šiąnakt kepti, t.y., atidėsiu programą, kad ryte turėčiau šiltą.
Klausimas: ar galima kepti "greito kepimo" programa. Ar iškeps?

Galima, bet netoks rezultatas bus. schmoll.gif

QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 22:30)
Tyla. mirksiukas.gif  Teko pačiai viską išsiaiškinti. Greitos programos atidėti negaliu ir aš. Pasirinkau 1000 g. Rytoj bus aišku.

Užteks. O svori galima ir pačiai apskaičiuot, suplisavus ingredientu svorį smile.gif

QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 22:53)
Kol nusivešiu į darbą dar ir atvės. Bet laaabai noriu "pasigirti" tongue.gif kolegėm.

thumbup.gif
Atsakyti
Elika, aciu smile.gif

Nataliuncik, taip bandziau, kepiau Borodino duona 1val 20 min, tai jei buciau kepus tik 1 val butu netokia iskepus gal. Apie ta kaitima tai nezinau, nes kai ijungi kepimo programa 1 val, tai irgi manau kol isiyla praeina keletas minuciu. Na, nzn, as pradedanti, tai visu dar gudrybiu nebezinau.
Tik supratau, kad as kepdama negera kepalo dydi nusistatau, as galvojau, kad ingredientu svoris neturi dideles reiksmes g.gif Tik is receptu supratau, kad jei miltu ~600g tai didelis kepals, o jei ~500 - tada mazas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 28, 21:46)

margareta kaip gavos tamsi duonele? ryt zadu kept  biggrin.gif


zinok labai skani, kas man patinka duonose su tuo misiniu tai jos netrupa ir tokia nesausa buna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 28, 23:35)

Nataliuncik, taip bandziau, kepiau Borodino duona 1val 20 min, tai jei buciau kepus tik 1 val butu netokia iskepus gal. Apie ta kaitima tai nezinau, nes kai ijungi kepimo programa 1 val, tai irgi manau  kol isiyla praeina keletas minuciu. Na, nzn, as pradedanti, tai visu dar gudrybiu nebezinau.
Tik supratau, kad as kepdama negera kepalo dydi nusistatau, as galvojau, kad ingredientu svoris neturi dideles reiksmes  g.gif  Tik is receptu supratau, kad jei miltu ~600g tai didelis kepals, o jei ~500 - tada mazas  ax.gif

Įjunk vien kepimą ir pamatysi. Jau po 1-2min pakankamai įšyla vidus kad pajust, pabandyk
Suplisuok miltu, skysčius ir +/- gausis svoris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 28, 23:37)
zinok labai skani, kas man patinka duonose su tuo misiniu tai jos netrupa ir tokia nesausa buna  bigsmile.gif


thumbup.gif tu apie misini kuri cia rasai? ta slapta ar grudu misini??? man reiks vel i delona, tik idomu ar jau yra grudu misinio ir to slapto irgi reik, ir salyklas ziuriu senka lotuliukas.gif doh.gif
jau makaluojas ir pas mane wink.gif as dar zadu kmynu idet mirksiukas.gif
suo anksti prikele tai pasiruosiau ir rauga ir plikini smile.gif jei iskils tvarkingai tai keliaus dovanu duonele, sau paragaut kepsiu ryt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 29 sausio 2010 - 07:18