Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 28, 17:39)
Blogas vertimas, galima tik laiką atidėt su „ČAS“+/-
Aš t.p. galvojau kad yra, bet galima užmaišyt tešlą ir pastatyt kildint ir po kurio laiko kept
O tu nebandei palikt ant pašildinimo? Ne su visomis programomis yra, bet jei žinai kad neužtenka tai duonai kepimo laiko, tai gali pvzd. su KLASIK kept ir pastovės, dasikeps 
O kokiai duonai neužtenka laiko?



Duoną su alyvuogėm 1 kg. svorio, ji iškyla iki pat viršaus (net ir su raugu), o miltus imu I rūšies.
Esmė tame, kad gerai gavosi kepant sumuštinių programa ir gerai 3 programa, bet supypsėjus reikia nieko neišjunginėti, o palikti pašildymui 15 min. Matyt kildinant prišyla duonkepė ir geriau kepa. Jei kepu kepimo programa, tai jau šilumos ir pritrūksta. Ruginę duoną kartą kepiau torto programa 80 min. išėmusi velenėlius, buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 28, 14:04)

O kas galetu parasyti koki batona kept, kad gautusi panasus kaip Maximos kepti batonai (na tie barstyti sezamais), as kai kepu, man gaunasi ala bulkos, na zodziu ne to ko as noriu...


Purus batonas

550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)
Kai susiformuoja kamuoliukas, prieš kildinimą, galima pabarstyt sezamais, linų arba kitomis sėklomis. Geriausia kept su tostams arba prancūziškos duonos programa, bent nesugadinsit ir su pagrindine. smile.gif

QUOTE(pipete @ 2010 01 28, 16:57)
Duoną su alyvuogėm 1 kg. svorio, ji iškyla iki pat viršaus (net ir su raugu), o miltus imu I rūšies.
Esmė tame, kad gerai gavosi kepant sumuštinių programa ir gerai 3 programa, bet supypsėjus reikia nieko neišjunginėti, o palikti pašildymui 15 min. Matyt kildinant prišyla duonkepė ir geriau kepa. Jei kepu kepimo programa, tai jau šilumos ir pritrūksta. Ruginę duoną kartą kepiau torto programa 80 min. išėmusi velenėlius, buvo gerai.

Aišku, gali būt, tai vien kepimą geriausia jau patikrintus statyt, nes ten nepašildo ir reikia iškarto išiminėt, o tai suprakaituoja
Atsakyti
QUOTE(dalia @ 2010 01 28, 16:06)
As tai tik 3 savaite kepineju, ale batoniukas mano ne toks gaunasi. Maximos batonai, na tie tipo is kart is kepyklos, nu as skonio tokio neisgaunu, pas mane jie tokie per daug purus gaunasi. g.gif
Nu as bezdzionkes siandien kepu, antra karta, vakar i svecius veziausi, bet man lyg 1 val nepakako kepti, virsaus norejo labaiu apkepusio...Siandien bandysiu 1.10 min uzstatyti jei pavyks biggrin.gif


tu gal turi galvoje kur buna kaip bandeles tokios barstytos sezamais? g.gif
Atsakyti
4u.gif
merginos parduotuviu batonai su purikliais visokiais, tikrai neisgausit tokio namie schmoll.gif beje MB vazineja i Baltarusija, tai parveza, paragavimui duonos, batonu ir kitu prekiu, galiu pasakyti tiek kad sudety ten nera purikliu ir visi gaminiai daug tvirtesni, net kefyras ir tas tirstesnis, nao grietines prie musiske ner ka ir lygint schmoll.gif

o jolanka primink koki receptuka naudojai koldunams, as jau pasimeciau receptu juroj, bet man patiko ideja su siltu vandeniu ir tryniais, na o mano grybu vyniotinio seimyna nevalgo, kazkaip jiems ne iprasta
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 28, 16:39)
Čia nustatoma laiko atidėjimas, aš taip nakčiai nustatinėju rugine duona kept, kad ryte butu išsikepusi, kaip tik visą naktį kildina  thumbup.gif


Bet as kepimo funkcijoj irgi nusistatau pvz kepimo laika ar 1val 10 min ar 1 val 20 min.

QUOTE(Lukrecij@ @ 2010 01 28, 19:38)
o jolanka primink koki receptuka naudojai koldunams, as jau pasimeciau receptu juroj, bet man patiko ideja su siltu vandeniu ir tryniais, na o mano grybu vyniotinio seimyna nevalgo, kazkaip jiems ne iprasta


Dariau be tryniu, bet kita karta butinai su jais bandysiu, nes sitie man patizo.

Cia tas pirmasis smile.gif Dzinos turbut.

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens

Į miltus supilti aliejų, pamaišyti ir viską užpilti vERDANČIU vandeniu, tada pamaišyti šaukštu, o kai kiek pravės, minkyti, kol gausis elastinga tešla. Proporcijos idealios, nesusigundykite įdėti daugiau miltų!!!

Kočioti kuo ploniau, ir dėti mėgstamą įdarą.

Kuo šis receptas geras:
1. Tešla nelimpa prie rankų minkoma.
2. Tešla labai lengvai kočiojasi, "negrįžta" kočiojama.
3. Koldūnai niekada neišsileidžia

Mesos 400 gr

(viską sudėti ir START). Tik 15 min.
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 01 28, 19:00]
Purus batonas

550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)
Kai susiformuoja kamuoliukas, prieš kildinimą, galima pabarstyt sezamais, linų arba kitomis sėklomis. Geriausia kept su tostams arba prancūziškos duonos programa, bent nesugadinsit ir su pagrindine. smile.gif

Bandysiu šiąnakt kepti, t.y., atidėsiu programą, kad ryte turėčiau šiltą.
Klausimas: ar galima kepti "greito kepimo" programa. Ar iškeps?
Atsakyti
pasiskaičiau ir užsimaniau ir aš , teks pirkt krosnelę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 20:49)
Bandysiu šiąnakt kepti, t.y., atidėsiu programą, kad ryte turėčiau šiltą.
Klausimas: ar galima kepti "greito kepimo" programa. Ar iškeps?

mano duonkepej greito kepimo programos negalima atidet doh.gif

vakar paskambino pusbrolis biggrin.gif tai vat ir ju seimyna isigijo duonkepe thumbup.gif thumbup.gif prisiragavo pas mumi biggrin.gif o mumi cia tokie pradedantys kepejai smile.gif

margareta kaip gavos tamsi duonele? ryt zadu kept biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Nerutė,2010 01 28, 23:46]
mano duonkepej greito kepimo programos negalima atidet doh.gif

Kaži, o kaip pažiūrėti, ar galima atidėti, ar ne? schmoll.gif

bigsmile.gif Biškį ne į temą. Kodėl man neįrėmina cituojamos dalies, kaip pas visas. Ką aš čia prispaudinėjau, ar nedaspaudžiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianux68: 28 sausio 2010 - 22:03
QUOTE(jolanka @ 2010 01 28, 12:52)
biggrin.gif  nu ot prifantazavau....
Na, o man iskepe, skani, bet neiskilo...as dar ikraciau kokiu pora saukstu papildomai miltu, kai maciau kad rutulio neformuoja. Tiesa, pridejau dar moliugu seklu.


Elika, as nerandu tos duonos - surio ir varskes, randu tik surio  smile.gif  Imesk bent nuoroda, kaaaaaa  ax.gif


Galėjo taip stipriai neiškilti dėl moliūgų sėklų, jei jų nemažai buvo. Vistik didesnis svoris. Gal nenustatei, kad keptų 750 g kepaliuką? g.gif

o duonelė su sūriu ir varške STAI ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 01 28, 19:00]
Purus batonas

550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)


O kokį svorį man nustatyti: 1000 ar 1350 cool.gif
Papildyta:
[quote=Dianux68,2010 01 29, 00:17]
[quote=nataliuncik,2010 01 28, 19:00]
Purus batonas

550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)
O kokį svorį man nustatyti: 1000 ar 1350 cool.gif
[/quote]

Tyla. mirksiukas.gif Teko pačiai viską išsiaiškinti. Greitos programos atidėti negaliu ir aš. Pasirinkau 1000 g. Rytoj bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 21:55)
bigsmile.gif Biškį ne į temą. Kodėl man neįrėmina cituojamos dalies, kaip pas visas. Ką aš čia prispaudinėjau, ar nedaspaudžiu g.gif

cituojama dalis turi tureti ir priekyje
quote ir gale: visa ilga quote
itariu kad per daug istrinate 4u.gif

del atidejimo - kai paisrenki programa yra mygtukai bent pas mane + ir - ir nustatai uz kiek valandu turi buti iskepus duonele wink.gif tai prie greitos programos tie mygtukai neveiksnus 4u.gif matyt tam ir greita programa 4u.gif beje jei pilate piena irgi yra rizika kad surugs belaukdamas kepimo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 28, 22:30)
Tyla. mirksiukas.gif  Teko pačiai viską išsiaiškinti. Greitos programos atidėti negaliu ir aš. Pasirinkau 1000 g. Rytoj bus aišku.



gerai 1000 4u.gif

spauskite zinute cituodama -cituoti ir atsakyti ir nieko netrinkite tada bus tvarkingai pacituota zinute 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 28 sausio 2010 - 22:35