Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(ratuto @ 2010 01 27, 15:28)
A TAI JŪSŲ DUONKEPES IR KOCIOJA????  bigsmile.gif


lotuliukas.gif kaip sujuokinai lotuliukas.gif

o klausykit, noriu paklaust, nu nebepamenu gal jau ir buvo apie tai kalbėta, kur jūs laikot duoną, maišelyje,ar tik paprastai duoninėj?
na aš neturiu duoninės, tai kartais laikau popieriniame maišelyje, kartais paprastam, galvoju kaip čia ją ilgiau išlaikius tokią šviežesnę...

šiandien pajungiau paprastą baltą su sezamais, tingėjau ko nors mandresnio kept, paskutiniu metu nesigauna, trupa kažkokia kai pjaunu, kai pridedu visokių priedų daugiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 27, 20:51)
Kur baigei minkyti?
Sužinojau: jeigu nėra spec. programos minkymui, reikia pasirinkti bemielės tešlos (kekų) programą ir minkyti apie 20 min.

Ką tik skambino sese (linkėjimai), prisivalgius  lotuliukas.gif irgi čeburekų iš šios tešlos.


As pasirinkau 10 programa (kenwood 350), ten skirta rankoms ir kept orkaiteje ir tiesiog isjungdavau smile.gif O minke kazkur 20min. Is tiesu tesla labai faina ir skani thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 27, 19:30)
Manot padariau koldunus? lotuliukas.gif  Taigis ceburekus vietoj ju biggrin.gif



nu ja..mažiau darbo - tokie afigieni koldūnai.. thumbup.gif

Buvo toks atvejis - kalbam su viena supermamulka, aš sakau, kad prilipdžiau gal 150 virtinukų, gal 200 pietums su Tėvais.. Ana patylėjus klaus - tai kiek Jūs suvalgot? Sakau nu aš ir 20 galiu sušveist ir dar daugiau, jei mano mylimi su kepenėlėm, su plaučiukais ar bulvėm.. Pailsėjus dar..
Ana krent negyva.. Sako - nu aš 2 vos vos.. g.gif Sako aš šeimai darau 10 vakarienei. Vaikams po vieną - 1,5 ir mums su vyru po du. Nu vyras dar vaikų pabaigia, nes anie nesukerta..
Vnž aš moteriškė nesmulki, paėst mėgstu, bet jei porcijos skirias kokį 15 kartų, žinot, mergai, pasijutau LABAI nekaip.. Sėdžiu rankom nusvirusiom ir galvoju - nu i da skundies, kad stora.. doh.gif
O paskui klaust - o tai kokio dydžio virtiniai pas Tavi?
Ana atsako - per delną beveik..
Mergikės, net neįsivaizduojat, kaip man palengvėjo.. Mano gi virtinukai tokie pirduliukai.. 2 - 3 cm, as su čierka apskritimus pjaunu.. O jei kokius šventinius darau, tai aplamai kasnelio..

Tai va, SB...
Kalbant apie čeburiekus, nepamiršt reik kefyro mėson pilstelt ar natūralaus jogurto. Skonis pagerėja kelis kart smile.gif
Atsakyti
as tai maiselyje saldytuve laikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 01 27, 21:17)
Tai va, SB...
Kalbant apie čeburiekus, nepamiršt reik kefyro mėson pilstelt ar natūralaus jogurto. Skonis pagerėja kelis kart smile.gif

Taip taip, as i mesa pilu kefyra thumbup.gif

na prijuokinai su tais virtinukais hihihi.gif lotuliukas.gif doh.gif O paest as irgi laaaabai megstu tongue.gif biggrin.gif arteja data, kai est negalesiu, o kai galesiu, tai ne tai ka megstu doh.gif jau dabar stresuoju kaip as be maisto busiu hihihi.gif
Atsakyti
Iskepiau ala keksa - majonezini pyraga. Tik uzstaciau savo Etoj kepima 1 val...ir pasirodo mazoka, reikejo statyt iskart koki 1:20 val, nes per pati viduriuka neiskepe, nu kokie 2 cm i gyli ir per delna paciam centre. Ir niekaip paskui jau dajungt ar pailgint laiko neina, reikia laukt kol atves...Va del sito tai biski kazko neispresta problema smile.gif
Tada graziai isemiau ir idejau i mikrobange grilio programa 3 min ir va, stai koks su 'pagrazinimais' gavosi keksiukas smile.gif

user posted image

user posted image

Receptas is SM smile.gif gal atsiras norinciu:

4 kiausiniai
2 puodukai cukraus (puodukas ~200ml)
2 puodukai majonezo (geriausiai Kedainiu)
2 puodukai miltu
2 a.s. kepimo milteliu
1 pak. vanilinio cukraus
1 citrinos sultys

Kiausinius isplakti su cukrumi, supilti majoneza, gerai isplakti. Sudeti miltus, sumaisytus su kepimo milteliais, vanilina, isspausti citrinos sultis, viska atsargiai ismaisyti ir deti i kepimo inda.
As nutarkavau ir visa citinos geltonaja dali, tai kvapas ir spalva super smile.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 27, 20:21)
Taip taip, as i mesa pilu kefyra thumbup.gif

na prijuokinai su tais virtinukais hihihi.gif lotuliukas.gif  doh.gif O paest as irgi laaaabai megstu tongue.gif  biggrin.gif arteja data, kai est negalesiu, o kai galesiu, tai ne tai ka megstu doh.gif jau dabar stresuoju kaip as be maisto busiu hihihi.gif


Ir as prisikikenau is tokio rijimo biggrin.gif

SuperBaba, o ka darysi?????? Intervencija i pilva? Nes as tik apie tai ir svajoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 27, 11:19)
Aš taip pat naujokė kepyklėlėje (kartu su dukryte). Mes pradėjom ne nuo duonytės, bet nuo "bežionių"  biggrin.gif (čia taip vadinasi, paskaitinėk). Labai paprasta, skanu. Man atrodo, kad duonytės kepimas sudėtingsnis  g.gif

Reiks pabandyti wink.gif Bet ten dar reikia kociot ir tt, tai nevisada laikelio su mazium yra wink.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 27, 11:26)
Dolli_ ir kitos naujokės, daug info ir VISI receptai yra pirmam puslapyje, negu taip sunku paskaityt??? doh.gif


Naudojant sausą raugą reikia dėt mielių, o naudojant naminį-ne, nes ten jau yra laukinės mielės.
Su sausu raugu raugint tešlos, ilgai kildint nereikia, o su naminiu reikia.
Pirmam kartui išbandyk kokį batoną arba pyragą, pagaut ūpo

Aciu 4u.gif

Pabandziau pirma karteli ir visai gerai gavosi, jau nebeliko lotuliukas.gif
user posted image
Kepiau pagal duonkepes instrukcijos (Bomann C953) receptuka, tik nedejau riesutu, nes neturejau, as naudojau piena ir sviesta.

Duona su riešutais ir razinomis
350ml Vanduo arba pienas
1.5 valg š margarinas arba sviestas
1 arb.š. druskos
2 valg.š. cukrus
540g 405 tipo miltai
1 pak sausos mielės
100 g razinos
3 valg š smulkinti graikiški riešutai
Normal programa 1.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 27, 23:00)
Iskepiau ala keksa - majonezini pyraga. Tik uzstaciau savo Etoj kepima 1 val...ir pasirodo mazoka, reikejo statyt iskart koki 1:20 val, nes per pati viduriuka neiskepe, nu kokie 2 cm i gyli ir per delna paciam centre.

Reikėjo palikt duonkepei pašildinimo režime g.gif
O čia receptas iš šio skyrelio? g.gif Nes dažniausia rašo kiek turi kept, o jei ne, tai gali būt, nes aš turiu keletą receptų, kurios galima kept TIK orkaitei, nes duonkepei arba sudega arba per mažai laiko doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Angele @ 2010 01 27, 23:45)
Pabandziau pirma karteli ir visai gerai gavosi, jau nebeliko  lotuliukas.gif


Super gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Ne, receptas ne is sio skyrelio. As norejau pabandyti, nes anksciau vis kepdavau orkaiteje, labai skanus pyragas. Ir tikrai dar bandysiu koki karta, manau turi gautis pailginus kepimo laika.

Dabar kepu giros duona pagal Elika, ale kazko tesla toookia lipni gavosi, o ir nepakilo man normaliai, ta prasme aukstai. Nu jau as turbut persistengiu ir i visus receptus miltu perdedu...kazin reikes isjungt duonkepe kuriam laikui?
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 28, 00:00)
SuperBaba, o ka darysi??????  Intervencija i pilva? Nes as tik apie tai ir svajoju  ax.gif

Oj neee biggrin.gif tonziles salins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 27, 23:51)
Reikėjo palikt duonkepei  pašildinimo režime  g.gif
O čia receptas iš šio skyrelio?  g.gif Nes dažniausia rašo kiek turi kept, o jei ne, tai gali būt, nes aš turiu keletą receptų, kurios galima kept TIK orkaitei, nes duonkepei arba sudega arba per mažai laiko  doh.gif 
Papildyta:

Super gavosi  thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Tik idomu be pieno jauciu ne tas skonis butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 28, 01:24)
Dabar kepu giros duona pagal Elika, ale kazko tesla toookia lipni gavosi, o ir nepakilo man normaliai, ta prasme aukstai. Nu jau as turbut persistengiu ir i visus receptus miltu perdedu...kazin reikes isjungt duonkepe kuriam laikui?


Na, man iškilo puikiai g.gif ir miltų dėjau tiksliai tiek, kiek recepte įrašiau g.gif idomiai kažkaip... Pas mane duonkepėje maksimalus kepaliuko dydis 1 kg.
Tešlos netikrinau, tik sudėjau viską ir pamiršau iki iškepė.. g.gif


O ten sūrio ir varškės duona, tai galiu patikint, kad labai skani ax.gif (na, bent jau man ji labai skani buvo) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 28 sausio 2010 - 11:16