Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(ratuto @ 2010 01 27, 17:22)
nu kažkaip nesupratau.. a ko nebandyt? Sudėty nėra nei vieno produkto, kur negalėtų išsiminkyt duonkepėj.. 98 proc, kad išsiminkys.. Lyg būčiau pasiūlius pabandyt duonkepėj megztinį numegzt  lotuliukas.gif
Nu keik yra baltymų, iš tiek ir kepi.. Pagooglink "Morengai".. Esmė - išpalki likusius baltym, juos paskanini ir kepi - džiovini. jei užkepsi, anie bus parudę ir tarsi guminiai.. Tad reikia palengva, palengva.. Šiaip tingėčiau terliotis su jais, bet jei lieka baltymų, tai gaila mest


Man vis atrodo, kad bus per skysta kokia nu doh.gif lotuliukas.gif bijau daryti nepabandytos duonkepeje kieno nors lotuliukas.gif
QUOTE(ratuto @ 2010 01 27, 17:28)
A TAI JŪSŲ DUONKEPES IR KOCIOJA????  bigsmile.gif

Nu ir parasiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 27, 16:40)
Kulinarinės idėjos; Saldumynai - yra morengų tema. Daug elektros reikia džiūsta 2 - 3 val. o valgyt kaip ir nėra ko, bet vaikai labai patenkinti.


kiek?? 2 - 3 val??? tai aš kažką ne taip darau... tikrai ne tiek... g.gif

QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 27, 16:40)
Niu aš vakar svajojau, kad dar ir iškočiotų  bigsmile.gif Bet čia mes vieną kitą supratom smile.gif


Yra spec kociokles smile.gif..Tiek kaip priedai kombainams, tiek ir atskiros, tarsi prisukamos mėsmales.. Kol dariau įvairius atradimus bandymus su tešlom, svajojau apie tokią. Nu po paskutinio recepto atradimo tikrai nebesuku dėl to galvos..

Dianux, užsiseivinau Taviškį receptą, bandysiu ir aš wink.gif. Mažu DAR geresnis smile.gif
Atsakyti
[quote=SuperBaba,2010 01 27, 18:42]
Man vis atrodo, kad bus per skysta kokia nu doh.gif lotuliukas.gif bijau daryti nepabandytos duonkepeje kieno nors lotuliukas.gif

Aš dariau ir jau sese darė duonkepėje. Puikiai. Ne skysta. Pakartoju receptą: 3 stiklinės miltų, 3 šaukštai aliejaus ir 1 stiklinė VERDANČIO vandens. Viską sudedi(jokių ten pamaišymų) ir START.
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 27, 16:40)
Niu aš vakar svajojau, kad dar ir iškočiotų  bigsmile.gif Bet čia mes vieną kitą supratom smile.gif

nu cia jau OT, bet jei anksciau kociodavau dideli laksta ir jame spoaudaliodavau cierka daug apskritimu, dabar kocioju nediduku koceliuku, atgnybus nuo teslos po nedicka gabaliuka - vienam dviem koldunams. Privalumai - uzimi maziau vietos, reikalas spartesnis, lengviau plonaio iškociot (man tešla koldūnams turi but plona, štai kam reikalingas elastingumas)
Atsakyti
Dianux, užsiseivinau Taviškį receptą, bandysiu ir aš wink.gif. Mažu DAR geresnis smile.gif
[/quote]

Čia ne maniškis, dėkui dzhina (ai) 4u.gif

p.s. šią tešlą palaikius šaldytuve puikiai tiks čeburekam.
Atsakyti
Duonkepe tešlą minko, paste mašina iškočioja, lieka įdarą padaryt ir sudėliot, ir viskas, koldūnai paruošti bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 27, 15:24)
O tai sis receptas gali buti naudojamas duonkepeje?



as koldunu tesla darau pagal t apati recepta thumbup.gif ir duonkepeje tesla minkau rolleyes.gif ji buna superine, as rankom niekad tokios neisdirbciau doh.gif


QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 27, 17:09)
Duonkepe tešlą minko, paste mašina iškočioja, lieka įdarą padaryt ir sudėliot, ir viskas, koldūnai paruošti  bigsmile.gif


jo pasta masina kocioja thumbup.gif (tik kai kas su ja visai ne tesla kocioja lotuliukas.gif )
o siaip tai didziausias darbas ne kocioti, o tuos nelemtus koldunus padaryti doh.gif belekiek vargsti ir per 15 min. viskas buna suvalgyta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 27 sausio 2010 - 17:15
Man 15min neuzteko teslai isminkyt smile.gif
Atsakyti



QUOTE(Margareta @ 2010 01 27, 19:15)

jo pasta masina kocioja  thumbup.gif (tik kai kas su ja visai ne tesla kocioja  lotuliukas.gif )


lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 01 27, 16:22)
nu kažkaip nesupratau.. a ko nebandyt? Sudėty nėra nei vieno produkto, kur negalėtų išsiminkyt duonkepėj.. 98 proc, kad išsiminkys.. Lyg būčiau pasiūlius pabandyt duonkepėj megztinį numegzt  lotuliukas.gif



Ratuto, ka cia dabar erzinies????? biggrin.gif As tai noreciau, kad ir megztu, nes visai virbalus uzmeciau g.gif

Einu kazka kept, pridejot cia grazuoliu surio duoneliu, dar prierzinot su koldunais....

Atsakyti
Manot padariau koldunus? lotuliukas.gif Taigis ceburekus vietoj ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 27, 21:30)
Manot padariau koldunus? lotuliukas.gif  Taigis ceburekus vietoj ju biggrin.gif


Kur baigei minkyti?
Sužinojau: jeigu nėra spec. programos minkymui, reikia pasirinkti bemielės tešlos (kekų) programą ir minkyti apie 20 min.

Ką tik skambino sese (linkėjimai), prisivalgius lotuliukas.gif irgi čeburekų iš šios tešlos.
Atsakyti