Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 26, 01:07)
Lung o kada tiksliai bus ta naujove natura, nes kuria diena tiksliai vyrioka savo siusti pas jus i prduotuve  g.gif ir dar gal turit kokiu jau miltu? smile.gif

Mišinukas bus ateinančią savaitę, dienos tiksliai negaliu pasakyt... Kai bus, pranešiu čia būtinai 4u.gif Su miltais taip pat 4u.gif
Beje, Dolli, paieška neranda jokios "sūrio duonelės", gal atsimeni tikslesnį pavadinimą? g.gif
QUOTE(Margareta @ 2010 01 26, 09:32)
na ka galiu pasakyti kad labai skani duona su tuo nauju misiniu is Lung, tokia puri ir minksta ir kvepia skaniai... thumbup.gif bet ne sausa ir visai netrupa  bigsmile.gif

QUOTE(Nerutė @ 2010 01 26, 09:53)
as siandien antra kart kepu duonele su Lung misiniu  biggrin.gif  mums labai patiko wink.gif

Labai smagu, kad patiko bigsmile.gif Rekomenduoju pabandyt dar vieną receptuką (ypač jei mėgstat labiau juodesnę duonelę mirksiukas.gif ) - juoda duona NATURA , dabar šitą kepu vos ne kasdien - ir savo, ir sesers šeimai thumbup.gif

QUOTE(svarelis @ 2010 01 26, 17:36)
Tai va kaip atrodo mano susmegusi duona  blush2.gif
O gal čia taip turi būt? Skonis tai nerealus - jau galėsiu pora dienų nepirkti parduotuvėj duonos  thumbup.gif

Betgi Svareli, labai graži duonelė, net iš nuotraukos matosi, kad iškilusi ir minkšta thumbup.gif Gal šiek tiek, kaip sakė Nataliucikas, pareguliuok skysčių/miltų santykį, arba trupučiuką sumažink mielių (vos vos mirksiukas.gif ).

Pasiskaičiau ir užsimaniau naminių koldūnų wub.gif Bet daug darbo juos lipdyti ax.gif


Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 26, 22:04)
O kodel garstyciu ir alaus duona?  g.gif



QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 26, 22:37)
Tai čia  Garstyčių ir alaus duona  g.gif  Tik vietoj alaus gira idėjai


Tikrai taip. Naudojausi tuo receptuku, tik pakeičiau truputį sudėtį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 27, 00:14)
tai gal kas zino kur rasti surio duoneles receta?  blush2.gif




Sitos ieskojai: http://www.supermama...?...&p=31809885

Atsakyti
Ačiū, kad nesukritikavot mano "šedevro". Vakar įkvėpimo pagauta dar ir su Lung mišiniu iškepiau kvietinę duoną, bet man ji truputi guminė? Ar gali būti, kad miltų padauginau? O gal kaip tik per mažai? g.gif
Atsakyti
Bandau jungtis prie kepejeliu, dar tik vakar issigijau duonkepe Bomann, siandien bandysiu, ieskau receptuku.
Norejau pasiteirauti kepant rugine duonele, jei dedu sausa rauga tai tas pats nei savo gaminta? Pradziai galvoju bandyt su pirktiniu, nes vis tik gali neviskas pavykti. Nesinori nusivilti. Ir rauginti teslos papildomai nereikia?
Bet siaip dazniau balta duonele- pyraga valgom, tai nuo jos ir pradesiu bandymus.

Visu temu neskaiciau, pasitaisysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 27 sausio 2010 - 10:51
QUOTE(Angele @ 2010 01 27, 12:51)
Bandau jungtis prie kepejeliu, dar tik vakar issigijau duonkepe Bomann, siandien bandysiu, ieskau receptuku.
Norejau pasiteirauti kepant rugine duonele, jei dedu sausa rauga tai tas pats nei savo gaminta? Pradziai galvoju bandyt su pirktiniu, nes vis tik gali neviskas pavykti. Nesinori nusivilti.  Ir rauginti teslos papildomai nereikia?
Bet siaip dazniau balta duonele- pyraga valgom, tai nuo jos ir pradesiu bandymus.

Visu temu neskaiciau, pasitaisysiu  blush2.gif


Aš taip pat naujokė kepyklėlėje (kartu su dukryte). Mes pradėjom ne nuo duonytės, bet nuo "bežionių" biggrin.gif (čia taip vadinasi, paskaitinėk). Labai paprasta, skanu. Man atrodo, kad duonytės kepimas sudėtingsnis g.gif
Atsakyti
Dolli_ ir kitos naujokės, daug info ir VISI receptai yra pirmam puslapyje, negu taip sunku paskaityt??? doh.gif

QUOTE(Angele @ 2010 01 27, 10:51)
Norejau pasiteirauti kepant rugine duonele, jei dedu sausa rauga tai tas pats nei savo gaminta? Pradziai galvoju bandyt su pirktiniu, nes vis tik gali neviskas pavykti. Nesinori nusivilti.  Ir rauginti teslos papildomai nereikia?
Bet siaip dazniau balta duonele- pyraga valgom, tai nuo jos ir pradesiu bandymus.

Visu temu neskaiciau, pasitaisysiu  blush2.gif

Naudojant sausą raugą reikia dėt mielių, o naudojant naminį-ne, nes ten jau yra laukinės mielės.
Su sausu raugu raugint tešlos, ilgai kildint nereikia, o su naminiu reikia.
Pirmam kartui išbandyk kokį batoną arba pyragą, pagaut ūpo
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2010 01 27, 08:58)
Labai smagu, kad patiko  bigsmile.gif Rekomenduoju pabandyt dar vieną receptuką (ypač jei mėgstat labiau juodesnę duonelę  mirksiukas.gif ) - juoda duona NATURA , dabar šitą kepu vos ne kasdien - ir savo, ir sesers šeimai  thumbup.gif


o reiks pamegint smile.gif

nu man tik vienas dalykas neaiskus kaip uzmaisyt skysta tesla is tu nurodytu produktu, man ji nesigauna skysta schmoll.gif bet pasipucia pastovejus valanda normaliai laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 01 27, 11:28)
o reiks pamegint smile.gif

nu man tik vienas dalykas neaiskus kaip uzmaisyt skysta tesla is tu nurodytu produktu, man ji nesigauna skysta  schmoll.gif bet pasipucia pastovejus valanda normaliai laugh.gif

tai tiesiog truputuka daugiau vandens ipilk.. as vakar improvizavau pagall ta kvietines duonos recepta su tuo misiniu daraiu pusiau rugine. rezultatas visai nieko...ale kvietine buvo skanesne.. rolleyes.gif reiks bandyti sita juoda kepti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 27, 11:33)
tai tiesiog truputuka daugiau vandens ipilk..

nu jo bet galutinis rezultatas superinis gaunas tai gal nieko kad ne skysta tesla unsure.gif nes tada maziau vandens paskui pilt reik ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
Vakar kepiau iš moulinex receptų (rusų k.) Valensijos duoną su pomidorais ir baziliku
user posted image

Dėjau 100 gr. kvietinio raugo ir mielių mažiau nei pusę a. š. (pagal receptą 2,5 a.š. mielių. Vakare dariau, tai nebenorėjau budėti prie duonos ir laukti kol natūraliai lėtai iškils su raugu. Pomidorai geri pasitaikė, tokie neperdžiūvę ir stambūs, nors laikomi aliejuje man skanesni. Be baziliko dar dėjau rozmarino ir romos kmynų.
Duonos su alyvuogėm receptas irgi čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 27 sausio 2010 - 11:44
QUOTE(pipete @ 2010 01 27, 11:37)
Vakar kepiau iš moulinexmoulinex receptų (rusų k.) Valensijos duoną su pomidorais ir baziliku

Kokia duonyte wub.gif Čia su dž. pomidorais darei?
Jei imi receptuką, įdėk ji čia lietuvių kalba, ir šalia nuoroda iš kur, nes yra žmonių, kurie nemoka rusų/anglų kalbos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 27 sausio 2010 - 11:45