Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 26, 18:58)
Dėjau 550C miltus
O tu sodą gesinai? Ir kepinius su sodą negerai duonkepei maišyt, nes soda greit suaktyvėja, ir jei ilgai maišyt, neiškils gerai, bus guminis gaminys. Todėl reikia tešla greitai sumaišyt bliude ir sudėt tik kept 


As dejau 550D ir Extros damaisiau truputi, pagerinau ax.gif
O tesla bliude maisiau ir stengiausi greitai, soda gesinau grietineje. Si karta ir margarino netirpinau, o su cukrumi tryniau...kiausiniai naminiai.
As jauciu kad extros miltai gal brinksta labiau, ir kad siaip miltu padauginau kaip ir i kitus kepinius. Nes dariau kvietine duona su semenim tai irgi miltu perdejau blink.gif
Skonis kekso tai liuks, tik man per guminis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 25, 15:56)



QUOTE(dalionska @ 2010 01 26, 17:40)
Labai norėčiau receptuko  ax.gif


Vakar nebuvo kaip, tai receptukas šiandien ax.gif

Duona su gira:
Garstyčių ir alaus duona
325 ml giros,
1 v. š. aliejaus,
250 g. ruginių miltų,
250 g. kvietinių miltų,
1,5 v. š. pieno miltelių,
1 a. š. druskos,
2 a. š. cukraus (?)
1,5 a. š. sausų mielių.

Kepiau pagrindine programa. Dabar jau kepdama cukraus nedėčiau, jei pilčiau tą pačią girą, kadangi ji gana saldi, tai duonelė gavosi tokia salstelėjusi. Jei gira nesaldi, tada, manau, galima ir cukraus įdėti. Iškepusi duona gavosi labai puri ir labai skani (na, bent jau mano namuose) ax.gif
Atsakyti
Jau po koldūnų vakarienės. Ačiū už tešlos receptuką. Duonkepė išmaišė puikiai. Dar tokios tešlos nesu turėjusi. Dariau pagal dzhina receptuką (viską sudėjau ir START). Tik 15 min. NEREALU.
Papildyta:
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 26, 22:19)
Jau po koldūnų vakarienės. Ačiū už tešlos receptuką. Duonkepė išmaišė puikiai. Dar tokios tešlos nesu turėjusi. Dariau pagal dzhina receptuką (viską sudėjau ir START). Tik 15 min. NEREALU.


lotuliukas.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 01 26, 18:53)
esu issisaugojusi is SM toki recepta:

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens


koks pagal šį receptą stiklinės tūris ?? mirksiukas.gif

aš megėja lipdyti koldūnus, bet niekad dar nesu dariusi su verdančiu vandeniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 26, 18:46)
koks pagal šį receptą stiklinės tūris ??  mirksiukas.gif

aš megėja lipdyti koldūnus, bet niekad dar nesu dariusi su verdančiu vandeniu  blush2.gif

A tai koks skirtumas? Gi pgl savo stikline viska dek ir gausis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2010 01 26, 19:47)
Vakar nebuvo kaip, tai receptukas šiandien  ax.gif

Duona su gira:
Garstyčių ir alaus duona



O kodel garstyciu ir alaus duona? g.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 26, 22:46)
koks pagal šį receptą stiklinės tūris ??  mirksiukas.gif

aš megėja lipdyti koldūnus, bet niekad dar nesu dariusi su verdančiu vandeniu  blush2.gif


Aš ėmiau standartinę - 200 ml. (buvo užrašyta). Verdantį vandenį (virduliui išsijungus) pyliau pirmą kartą, super. Nelipo nei prie rankų, nei prie stalo, kočiojant - nesitampė.
Atsakyti
Pakonsultuokit prašau..susiruošiau su kvietiniu raugu kepti baltą duoną, gal net batoną greičiau ax.gif ir iš vakaro susiminkiau tešlą, pastačiau šiltai. Tai ji dabar per naktį turi pakilti? O ryte reik dar prieš kepimą išminkyti ar galima iškart statyt kibirėlį su tešla ir kepti g.gif
Su kvietiniu raugu bus pirmas kepinys blush2.gif Man tas raugas toks tąsus, glitus ir tešla tokia lipni, glotni, bet toks minkštas rutuliukas gavos puikiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2010 01 26, 19:47)
Vakar nebuvo kaip, tai receptukas šiandien  ax.gif

Duona su gira:
Garstyčių ir alaus duona

Tai čia Garstyčių ir alaus duona g.gif Tik vietoj alaus gira idėjai

QUOTE(J@lanta @ 2010 01 26, 20:46)
koks pagal šį receptą stiklinės tūris ??  mirksiukas.gif

aš megėja lipdyti koldūnus, bet niekad dar nesu dariusi su verdančiu vandeniu  blush2.gif

Imk savo, kokia turi mirksiukas.gif

QUOTE(jolanka @ 2010 01 26, 21:04)
O kodel garstyciu ir alaus duona?  g.gif

Nes ėmę tą receptą ir vietoj alaus įpylė giros biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2010 01 26, 21:30)
Pakonsultuokit prašau..susiruošiau su kvietiniu raugu  kepti baltą duoną, gal net batoną greičiau ax.gif ir iš vakaro susiminkiau tešlą, pastačiau šiltai. Tai ji dabar per naktį turi pakilti? O ryte reik dar prieš kepimą išminkyti ar galima iškart statyt kibirėlį su tešla ir kepti g.gif
Su kvietiniu raugu bus pirmas kepinys blush2.gif Man tas raugas toks tąsus, glitus ir tešla tokia lipni, glotni, bet toks minkštas rutuliukas gavos puikiai rolleyes.gif

Ne, pakildink truputi ir kepk, nereikia per naktį kildint kaip su ruginiu raugu
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 26, 21:37)
Nes ėmę tą receptą ir vietoj alaus įpylė giros  biggrin.gif

Ne, pakildink truputi ir kepk, nereikia per naktį kildint kaip su ruginiu raugu


Aisku, o as ieskau kur tos garstycios biggrin.gif

Reikes ir man kvietini rauga pamegint, saldytuve dabar laikau. Tai kai ruosiuos kepti, isemus i salta pamaitint ir tada jau palaikius minkyti tesla?
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 26, 23:08)

Reikes ir man kvietini rauga pamegint, saldytuve dabar laikau. Tai kai ruosiuos kepti, isemus i salta pamaitint ir tada jau palaikius minkyti tesla?

Išimk, pamaitink, palik nakčiai šiltai(apie 12val.), ir tada gali jau daryt tešlą, raugo likutį į šaldytuvą
Atsakyti
tai gal kas zino kur rasti surio duoneles receta? blush2.gif
Atsakyti