Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(pipete @ 2010 01 26, 13:10)
Aš žieveles lupu su specialiu peiliuku, labai geras daiktas, o citrinas nuplaunu su soda (būktai neutralizuoja chemiją), arba ūkišku muilu ir karštu vandeniu.


kazkada maciau per koki tai korejieciu kanala kaip plove apelsinus (ar tai citrinas) su cukrumi. gaunsi tokis kaip pilingas..bet vis teik...

suprantu jei retai naudojams prieskonis, bet jei kas megsta dazniau tai kazinau...man nuo tos minties ko ten yra jau nelabai skanu biggrin.gif
Atsakyti
Susmego mano ruginė (močiutės) duona doh.gif Antras kartas vėl nesėkmingas verysad.gif Bandysiu ragauti kai atvės - gal nereiks išmesti...
Atsakyti
svareli, aš laukiu, kol baigsis maišymas, tada išimu mentelę ir šlapiai apglostau kepaliuką, išlyginu iki kibirėlio šonų. Tada duonkepė kildina, paskui 10 sek. maišo (be mentelės, taigi realiai nieko nebepamaišo), tada vėl kildina, pamaišo, kildina ir tada kepa.

Dėl cukatų „nukenksminimo“smile.gif - pamenu, esu skaičius dar apie tokius būdus: mažiausiai 20 min. mirkyti žieveles šaltame vandenyje su gera sauja rupios druskos ir sodos; nuplikyti verdančiu vandeniu, o tada dar mirkyti vandenyje kelias paras. Taip atseit išsimirko visi pesticidai ir kt. negerovės. Nors garantijos turbūt vis tiek nėra...
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2010 01 25, 15:25)
Vakar kepiau duonelę su gira. Galėsiu vakare įkelti receptuką, jei kam įdomu. Bet kepiau 750 g. duonelę, o iškilo kone iki pat duonkepės dangčio  biggrin.gif  gavosi labai puri, minkštutė, šiek tiek salstelėjusi (kitą kartą nedėsiu visai cukraus) ir labai skani duonelė.. nespėjau net nuotraukos padaryt, nes labai greit jos neliko  biggrin.gif


Labai norėčiau receptuko ax.gif
Atsakyti
Tai va kaip atrodo mano susmegusi duona blush2.gif

user posted image

O gal čia taip turi būt? Skonis tai nerealus - jau galėsiu pora dienų nepirkti parduotuvėj duonos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svarelis: 26 sausio 2010 - 17:38
Svareli, o pagal kuri cia recepta? Nu laaabai grazi duonele smile.gif

O as kepiau antra karta keksa...nu vel toks kaip ir guminis, jauciu as susisveriu produktus per saziningai ir suverciu viska pagal recepta, o ko gero miltu per daug, gal as per gerus juos sudedu g.gif ir sukepe vel per daug, nors nustaciau lengva, maziausia apskrudima...ir neiskilo vel taip kaip Nataliunciko blink.gif Kazko nesekasi...
Atsakyti
SOS rolleyes.gif
Noriu duonkepėje išsiminkyti g.gif tešlą koldūnams (supraskit mane teisingai). Nieku nerandu receptuko. Gelbėkit, nes liksim be koldūnų.

p.s. esu naujokėlė
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 26, 18:21)
SOS  rolleyes.gif
Noriu duonkepėje išsiminkyti  g.gif  tešlą koldūnams (supraskit mane teisingai). Nieku nerandu receptuko. Gelbėkit, nes liksim be koldūnų.

p.s. esu naujokėlė

esu issisaugojusi is SM toki recepta:

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens

Į miltus supilti aliejų, pamaišyti ir viską užpilti vERDANČIU vandeniu, tada pamaišyti šaukštu, o kai kiek pravės, minkyti, kol gausis elastinga tešla. Proporcijos idealios, nesusigundykite įdėti daugiau miltų!!!

Kočioti kuo ploniau, ir dėti mėgstamą įdarą.

Kuo šis receptas geras:
1. Tešla nelimpa prie rankų minkoma.
2. Tešla labai lengvai kočiojasi, "negrįžta" kočiojama.
3. Koldūnai niekada neišsileidžia

Mesos 400 gr

Atsakyti
QUOTE(svarelis @ 2010 01 26, 17:36)
Tai va kaip atrodo mano susmegusi duona  blush2.gif


Gražiai gavosi, pas mane t.p. būna, priklauso nuo miltu, tada g reikia vandens pareguliuot

QUOTE(jolanka @ 2010 01 26, 17:50)

O as kepiau antra karta keksa...nu vel toks kaip ir guminis, jauciu as susisveriu produktus per saziningai ir suverciu viska pagal recepta, o ko gero miltu per daug, gal as per gerus juos sudedu  g.gif ir sukepe vel per daug, nors nustaciau lengva, maziausia apskrudima...ir neiskilo vel taip kaip Nataliunciko  blink.gif  Kazko nesekasi...

Net nežinau, dariau jau trys kartus, visada gerai išeidavo
Dėjau 550C miltus
O tu sodą gesinai? Ir kepinius su sodą negerai duonkepei maišyt, nes soda greit suaktyvėja, ir jei ilgai maišyt, neiškils gerai, bus guminis gaminys. Todėl reikia tešla greitai sumaišyt bliude ir sudėt tik kept

Teška koldūnams pati paprasčiausia, tai miltai ir vanduo.
Aš dedu miltus ir po truputį pilu karštą vandenį ir maišau rankomis(dabar duonkepe). Po to minkau. Kol tešla visiškai nelimpa prie rankų (duonkepės)

Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 01 26, 20:53)
esu issisaugojusi is SM toki recepta:

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens

Į miltus supilti aliejų, pamaišyti ir viską užpilti vERDANČIU vandeniu, tada pamaišyti šaukštu, o kai kiek pravės, minkyti, kol gausis elastinga tešla. Proporcijos idealios, nesusigundykite įdėti daugiau miltų!!!

Kočioti kuo ploniau, ir dėti mėgstamą įdarą.

Kuo šis receptas geras:
1. Tešla nelimpa prie rankų minkoma.
2. Tešla labai lengvai kočiojasi, "negrįžta" kočiojama.
3. Koldūnai niekada neišsileidžia

Mesos 400 gr




ačiū, bet ar čia galima duonkepėje minkyti?
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 01 26, 18:58)
ačiū, bet ar čia galima duonkepėje minkyti?

galima
Atsakyti
Bėgu minkyti tešlą.
Atsakyti