Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Ale tu ir kepeja 4u.gif ir tortai ir keksai ir duoneles smile.gif
Koks varskinis? Gal nekeptas?

Manau, kad perrugo mano duonele, nes ir dabar pastovejus man ji neskani unsure.gif
O kekso neliko, tai ryt darysiu su nelydytu margarinu smile.gif
Atsakyti
sveikos, oj kelias dienas neikisau nosies tai tiek pripliurpet, na manoji duonkepe neilsi kiekviena diena kepa, siandien net 2 kartus kepiau duonyte nes neuzteko vieno kepaliuko ryt pusryciams jau nebeliko, cia pagal nataliuncik recepta duonyte vis kepu, B ji pati skaniausia, sake kepk kol man ji neatsibos doh.gif tai ir varau, bet labai noriu pabandyti surio duonyte, zinau kad buvo receptas ji skaiciau bet jau nebepamenu kuriam psl jis buvo, gal kas turit isisaugoje ir galit imesti blush2.gif
Lung o kada tiksliai bus ta naujove natura, nes kuria diena tiksliai vyrioka savo siusti pas jus i prduotuve g.gif ir dar gal turit kokiu jau miltu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolli_: 26 sausio 2010 - 01:09
QUOTE(Dolli_ @ 2010 01 26, 02:07)
sveikos, oj kelias dienas neikisau nosies tai tiek pripliurpet, na manoji duonkepe neilsi kiekviena diena kepa, siandien net 2 kartus kepiau duonyte nes neuzteko vieno kepaliuko ryt pusryciams jau nebeliko, cia pagal nataliuncik recepta duonyte vis kepu, B ji pati skaniausia, sake kepk kol man ji neatsibos  doh.gif


O pagal kurį receptą? 4u.gif Aš šiandien bandysiu ruginę. Pirma karta nesigavo, bet gal šiandien bus geriau bigsmile.gif
Atsakyti
na ka galiu pasakyti kad labai skani duona su tuo nauju misiniu is Lung biggrin.gif tokia puri ir minksta ir kvepia skaniai... thumbup.gif bet ne sausa ir visai netrupa bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 26 sausio 2010 - 09:34
as siandien antra kart kepu duonele su Lung misiniu biggrin.gif mums labai patiko wink.gif sudare konkurencija terros polikytai biggrin.gif
Atsakyti
kazkuri kazkada is Jusu minejo kad saldytuve visada turi pasiruosusi apelsinu zieveliu i kepinius blush2.gif tada ruosiausi paklausti bet pamirsau ir pameciau kuri rase... doh.gif
gal galit papasakoti kaip reikia jas pasiruosti rolleyes.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
O kurio momentu jūs apglostot kepaliuką šlapia ranka, kad gražesnis gautųsi? Gal čia įmanoma tik orkaitėj kepant? Kažkaip bijau, kad nesusmegtų po to mano duonelė g.gif
Atsakyti
As nutarkavau zieveles ir idejau i cukru. Cukrus daba prisigere kvapo irgi... Manau i pyragus kokius super dalykas. Man i duona nelabai... nebent padauginau biskeli... bet kvapas tau nerealiai geras buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 26, 12:13)
As nutarkavau zieveles ir idejau i cukru. Cukrus daba prisigere kvapo irgi... Manau i pyragus kokius super dalykas. Man i duona nelabai... nebent padauginau biskeli... bet kvapas tau nerealiai geras buvo ax.gif

ir laikyti stiklainiuke saldytuve? ar ilgai issilaiko?
o jei dziovinti smulkiai supjauscius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 01 26, 12:13)
As nutarkavau zieveles ir idejau i cukru. Cukrus daba prisigere kvapo irgi... Manau i pyragus kokius super dalykas. Man i duona nelabai... nebent padauginau biskeli... bet kvapas tau nerealiai geras buvo ax.gif


o jums nebaisu tas zieveles valgyti? kazkaip isivaizduoju kad tuose parduotuviniu aplesinu zievelese visokios trucyznos pilna g.gif nebet kokiu ekologisku apelsinu radus... biggrin.gif
Atsakyti
Margareta, as nuplykau jas... ne tiek dar visokio sh gauni su maistu... Nebent viska savo auginies... O jei karta per menesi ir kazko neaiskaus uzvalgysi, nemanau, kad jau kazkas baisaus bus...
Atsakyti
Aš žieveles lupu su specialiu peiliuku, labai geras daiktas, o citrinas nuplaunu su soda (būktai neutralizuoja chemiją), arba ūkišku muilu ir karštu vandeniu.
Atsakyti