Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Ups, as isjungiau is rozetes isvis...sakaiu ryte atsikelsiu ir ijungsiu tik kepima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 24, 23:28)
Ups, as isjungiau is rozetes isvis...sakaiu ryte atsikelsiu ir ijungsiu tik kepima  smile.gif

gali ir taip, o gali paskaičiuot kelinta maždaug atsikeli ir tam laikui kad išsikeptu
Atsakyti
Jau ryt tai butinai papasakosiu kas gavosi, nes dariau tai ne 100% pagal recepta, o ir raugas man kazkoks skystokas buvo.
Kvietinis tai kaip tirsta tirsta grietine, net tasus, o ruginis skystokas toks. Idejau i saldytuva, o kvietini palikau dar ant spinteles, gal ryt iskepsiu ir su juo.
Tik man daug paprasciau viska sumest pagal receptukus su mielem, nei dabar skaiciuotis ir sverinet tuos raugucius biggrin.gif

Nataliuncik, o tu jau viska tik su raugais kepi? Kitos senbuves irgi?
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 24, 23:41)
Jau ryt tai butinai papasakosiu kas gavosi, nes dariau tai ne 100% pagal recepta, o ir raugas man kazkoks skystokas buvo.
Kvietinis tai kaip tirsta tirsta grietine, net tasus, o ruginis skystokas toks. Idejau i saldytuva, o kvietini palikau dar ant spinteles, gal ryt iskepsiu ir su juo.
Tik man daug paprasciau viska sumest pagal receptukus su mielem, nei dabar skaiciuotis ir sverinet tuos raugucius  biggrin.gif

Nataliuncik, o tu jau viska tik su raugais kepi?  Kitos senbuves irgi?

Priprasi, aš maždaug raugą dalinu per puse ir taip skaičiuoju(pvzd. raugo 200g tai minusuoju 100g vandens ir 100g miltų nuo kiekio, bet dar reikia žiūrėt raugo konsistencija)
Išbandyk netgi paprastą batoną iškept su kvietinių raugų, pajusi skirtumą
Darau ir su mielėm(mama prineša) ir su raugais(man skaniau, bet jei reikia skubiai, tada jau su mielėm, ypač rugine)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 25, 00:08)
Sakau, kepiau 5 programa su šiuo kenwood'u smile.gif

4u.gif 4u.gif aciu labai, siandien bandysiu
Atsakyti
Kepiau vakar beždžionių pyragą, tai nespėjo ataušti - buvo suplėšytas į gabalus thumbup.gif Tik man kažkodėl viduriukas susmego - kaži kodėl?
Ir dar klausimas - pas mane tešlos programa trunka 1h20min. Ar jūs prieš darydamos rutuliukus išlaukiat visą laiką? Aš tai pamačiau, kad iškilo, suvoliojau rutuliukus ir dar spėjau 20 min palaikyti toj programoj šiltai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svarelis: 25 sausio 2010 - 08:39
Reikia išlaukt visą programą ir tada daryt rutuliukus metant atgal į donkepės formą, aš prieš įjungdama kepimą tiesiog šiaip palaikau valandą duonkepėje ir pakyla.
Atsakyti
Tai va rodausi, iskepiau siandien savo duonele su raugu. Jau taip buvo iskilus pries jungiant kepimo programa su graziu kalneliu...o kai pradejo kept ir susilygino kepaliukas, nu toooks lygus, net keista. Ir skonis tai man nelabai schmoll.gif rugsti rugsti.....jauciu per saziningai viska dariau, ir rauga, ir uzmaisius duonele per ilgai dar parauginau, nes pas mus namuose silta labai....
Aisku ragavom dar labai silta, gal kai atves dings tas rugstumas. Ir spalva man per sviesi, gal kad nedejau jokio salyklo.
Bet bandyt noras dar nepradingo biggrin.gif

user posted image

O cia vyniotinis (pagal Lung recepta), kuris labai gerai pavyko ir buvo skanus.

user posted image

Mane uzpuole kepimo manija lotuliukas.gif
Eisiu Nataliunciko keksa bandyt ax.gif

Atsakyti
Sakykit, is kokiu miltu daromas kvietinis raugas? Ir ar daromas taip pat kaip ir ruginis?
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2010 01 25, 13:55)
Sakykit, is kokiu miltu daromas kvietinis raugas? Ir ar daromas taip pat kaip ir ruginis?


Pirmame temos puslapyje yra tikrai gero kvietinio raugo receptas, tai pakankamai sausas raugas (kokius italai ir mėgsta), todėl gaunasi nerūgštus. Jei norite rūgštesnio darykit skystesnį.
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 01 25, 13:00)
Tai va rodausi, iskepiau siandien savo duonele su raugu. Jau taip buvo iskilus pries jungiant kepimo programa su graziu kalneliu...o kai pradejo kept ir susilygino kepaliukas, nu toooks lygus, net keista. Ir skonis tai man nelabai  schmoll.gif  rugsti rugsti.....jauciu per saziningai viska dariau, ir rauga, ir uzmaisius duonele per ilgai dar parauginau, nes pas mus namuose silta labai....
Aisku ragavom dar labai silta, gal kai atves dings tas rugstumas. Ir spalva man per sviesi, gal kad nedejau jokio salyklo.
Bet bandyt noras dar nepradingo  biggrin.gif



Laaabai graži duonelė. Pagal kokį receptą kepėt?
Tai be salyklo ir nebus tamsi.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 25, 14:03)
Pirmame temos puslapyje yra tikrai gero kvietinio raugo receptas, tai pakankamai sausas raugas (kokius italai ir mėgsta), todėl gaunasi nerūgštus. Jei norite rūgštesnio darykit skystesnį.


aciu uz trumpa ir aisku atsakyma
Atsakyti