Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 24, 11:34)
o-pa-pa, toks keksas viduje  ax.gif

Nataliuncikas rimtai nusprendė mus damušti savo skanėstais doh.gif bigsmile.gif
Čia jis toks "šlapias", a ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 01 24, 11:30)
Uj, tai neatstoja g.gif vis tiek reikes paciai ta rauga daryti g.gif

teks daryti thumbup.gif
visai idomu eksperimentuoti rolleyes.gif
kazkada buvau apsistaciusi trimis sloinikais su skirtingais raugais doh.gif dabar jau dvejais ax.gif siandien kepsiu ta vatikano duona, bandysiu ciklonineje krosneleje g.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 24, 11:34)
o-pa-pa, toks keksas viduje  ax.gif


mmm... wub.gif kitas iseigines bandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 24, 11:47)
as pasiguosti atejau  verysad.gif uzsitaisiau kvietini rauga..viskas buvo gerai, procesas vyko, siandien reikejo pamatinti ji... o gi atikeliu ryte..rupuziokas pelesu apejo  mad.gif

console.gif

QUOTE(Lung @ 2010 01 24, 11:50)
Nataliuncikas rimtai nusprendė mus damušti savo skanėstais  doh.gif  bigsmile.gif
Čia jis toks "šlapias", a ne?  rolleyes.gif

Ne jis nešlapias, sausas, cukrinis, traškus(jei spės atvėst), čia gal taip atrodo, nes pjausčiau karšta (bijojau kad vėl neliks) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 23, 20:09)
Nu ką, dar tada seilės pavarvint bigsmile.gif  blush2.gif

Keksas Skanumėlis


mane tai sudomino forma, nes kiek matau, tai jis taip į ilgį daugiau eina? tai tavo duonkepės indelis daugiau pailgas nei kada į aukštį, ar čia taip fpotp tik atrodo? bigsmile.gif
o šiaip atrodo skaniai, kadangi grybų nemėgstu tai reiks bandyt kažką tokio..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 01 24, 13:28)
mane tai sudomino forma, nes kiek matau, tai jis taip į ilgį daugiau eina? tai tavo duonkepės indelis daugiau pailgas nei kada į aukštį, ar čia taip fpotp tik atrodo?  bigsmile.gif
o šiaip atrodo skaniai, kadangi grybų nemėgstu tai reiks bandyt kažką tokio..

Taip, pailgas, stačiakampio formos indas
Atsakyti
Gavosi man duona su ruginiu raugu thumbup.gif , nors ir nebuvo raugas labai pakilęs. o sakykit, tą likusį, kur į šaldytuvą padėjau, kai norėsiu kepti reikia dar maitinti, ar galiu traukt iš šaldytuvo ir kepti? nežinau kaip su juo elgtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2010 01 24, 13:49)
Gavosi man duona su ruginiu raugu  thumbup.gif , nors ir nebuvo raugas labai pakilęs. o sakykit, tą likusį, kur į šaldytuvą padėjau, kai norėsiu kepti reikia dar maitinti, ar galiu traukt iš šaldytuvo ir kepti? nežinau kaip su juo elgtis  g.gif

Reikės maitint, o šiaip, viska pirmam puslapyje surašyta
Atsakyti
grazuolis keksas,nataliuncik thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 24, 13:55)
grazuolis keksas,nataliuncik thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Ačiū, skonis t.p. pasakiškas, o su ledais... thumbup.gif
Atsakyti
As tai dabar darau razinini rauga. kai tik idejau i sena rauga po pusvalandzio taip subujojo, kad ogogo. Sitas raugas vadinamas greitasis.
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2010 01 24, 15:29)
As tai dabar darau razinini rauga. kai tik idejau i sena rauga po pusvalandzio taip subujojo, kad ogogo. Sitas raugas vadinamas greitasis.

Bandžiau šita, viskas gerai, tik vienas minusas, batonai/pyragai greitai genda
Atsakyti
na stai mano siandieninis kepinys ax.gif

user posted image


Atsakyti