Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 23, 21:13)
o kur vidaus nuotraukele bigsmile.gif  ax.gif as tai kai ziurineju foto tai man aktualiausia tai kaip atrodo vidus blush2.gif

Pilve blush2.gif Nepadariau, norėjau supjaustyt kai atauš, o vyras su vaikais papjovė kol aš mažąja maudžiau
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 01 23, 23:20)
Pilve  blush2.gif Nepadariau, norėjau supjaustyt kai atauš, o vyras su vaikais papjovė kol aš mažąja maudžiau


nu gerai jau gerai atleisiu sykart lotuliukas.gif keksiukas labai grazutis thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu su savo ale palangos duonele (kepu su raugu)
user posted image
Noreciau zinoviu paklausti, kodel man perskyla pluta? Siaip duonele superine, skanumelis.
Atsakyti
Labai norėčiau išsikepti visų giriamą bezdžionių duoną, bet pasimečiau - pirmo puslapio nuorodoje rašo, kad reikia pjaustyti rombais ir kepti orkaitėje, o jūs visos rašot, kad darot rutuliukus. Kur gauti tikslų receptą duonkepei? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svarelis @ 2010 01 24, 11:57)
Labai norėčiau išsikepti visų giriamą bezdžionių duoną, bet pasimečiau - pirmo puslapio nuorodoje rašo, kad reikia pjaustyti rombais ir kepti orkaitėje, o jūs visos rašot, kad darot rutuliukus. Kur gauti tikslų receptą duonkepei?  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Recepta teslos juk radai? Tai va,susiminkyk pasikildink tesla ,o paskui formuok rutuliukus voliuok juos kur nori arba nevoliok ir kepk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2010 01 23, 23:06)
Ateinu su savo ale palangos duonele (kepu su raugu)
Noreciau zinoviu paklausti, kodel man perskyla pluta? Siaip duonele superine, skanumelis.


sako taip atsitinka, kai duona dar pati nespeja naturaliai, po truputi pakilt, orkaiteje per staigiai nuo karscio pakyla ir plysta. su raugu as kildinu beveik visa diena, vakarop dedu i forma ir ten dar leidziu palikt. nors viska visada panasiai darau, bet kartais plysta vistiek, nesuprasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2010 01 23, 22:06)
Noreciau zinoviu paklausti, kodel man perskyla pluta? Siaip duonele superine, skanumelis.

Gal per standi tešla? Pabandyk šiek tiek padidinti skysčių 4u.gif

QUOTE(svarelis @ 2010 01 24, 09:57)
Labai norėčiau išsikepti visų giriamą bezdžionių duoną, bet pasimečiau - pirmo puslapio nuorodoje rašo, kad reikia pjaustyti rombais ir kepti orkaitėje, o jūs visos rašot, kad darot rutuliukus. Kur gauti tikslų receptą duonkepei?  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Beždžionių duona neturi tikslaus recepto, tai greičiau "valgymo būdas" biggrin.gif Tinka bet koks mėgstamas tešlos receptas. Reikia paruoštą tešlą, padalinti į gabalėlius ir toliau - kaip kas nori - galima pjaustyti rombais, galima volioti rutuliukus su/be įdaro (saldžiu/nesaldžius), galima susukti ritinėlius, žodžiu formuojam tešlą biggrin.gif Tada voliojam ištirpintam svieste, cinamone/žolelėse. Ir dedam į kepimo formą arba duonkepę. Dar valandėlę pakildyt ir kept. Va tada jau ateina beždžionėlių etapas - iškepusį grožį ne pjaustom, o plėšom rankom ir valgom valgom valgom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2010 01 23, 22:06)
Ateinu su savo ale palangos duonele (kepu su raugu)

Noreciau zinoviu paklausti, kodel man perskyla pluta? Siaip duonele superine, skanumelis.

Viršų apglostyk šlapiom rankom
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif Bandysim tobulinti, kita karta pabandysiu dapilti skyscio, nes kai maisesi maciau lyg ir per standi tesla buvo. Svarbiausia kad ne visada taip gaunasi, o kas antra duona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 01 23, 18:58)
as turejau, bet man jis visai nereikalingas, jis tik rugstele priduoda g.gif kol neturejau tai maniau kad jis atstos naturalu rauga doh.gif


Uj, tai neatstoja g.gif vis tiek reikes paciai ta rauga daryti g.gif
Atsakyti
o-pa-pa, toks keksas viduje ax.gif
user posted image
Atsakyti
as pasiguosti atejau verysad.gif uzsitaisiau kvietini rauga..viskas buvo gerai, procesas vyko, siandien reikejo pamatinti ji... o gi atikeliu ryte..rupuziokas pelesu apejo mad.gif
Atsakyti